Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

opakované záněty nosních dutin

Přivítala bych radu ohledně opakovaných zánětů dutin nosních, následné bolesti hlavy a častých onemocnění horních cest dýchacích. Yvýšený příjem vitamínů a tekutin se zdá být bez účinku. Děkuji za radu.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
katuš
3x

Já vždycky při zánětu dutin používám kapky Lichořeřišnice větší. Je to přírodní antibiotikum.Také čistí pleť a půsoví antibakteriálně v celém těle.

Rybička
2x

20 let pravidelně v lednu jsem trpěla záněty dutin..antibiotika zabrala až tak třetí...po těch letech najednou záněty dutin odezněly a začala jsem mít trvalý otoky v krku, pocit knedlíku v knedlíku v krku..měla jsem tam streptokoka, kterého jsem se několika antibiotiky nezbavila..zabrala mi dlouhodobá léčba Lichořeřišnicí větší /vřele doporučuji, i dětem/. Po odeznění streptokoka otok v krku trval. Nakonec zjistili na alergolog. testech, že jsem alergička /na plísně v ovzduší a pyly/ a že i původní záněty dutin mohly být alergického původu. Užívám denně Analergin a je to lepší. Jakmile si prášek nevezmu, otoky jsou znovu.

Ivana
1x

mně osobně trápí opakované záněty horních dých.cest dost... a zdá se mi, že proti antibiotikům jsem již také odolná... lékařka mi doporučila systémovou enzymoterapii, tak zkouším

vojtula

také jsem si tím prošla, antibiotika už mi nezabírala, navíc mi zjistili v nose a krku stafylokoka zlatého a ten teda odolával dokonale, nepomohla ani autovakcína, ani lázně....nic. Nakonec jsem narazila na bylinkové preparáty, konkrétně OK Alfu+....je to také přírodní antibiotikum, které se užívá jak vnitřně, tak ji je možné i aplikovat rovnou do nosu....ještě lépe vstřikovat, aby se to dostalo i do těch nej...dutin. Je to sice síla, ale rozhodně to pomáhá:-) Více poradím na [email protected]

Rozalie
2x

Každá infekce hlasí, že je v těle něco v nepořádku. Trpěla jsem dlouhodobě opakovanými záněty středouší, neustále jsem na ORL dostávala mastičky či kapky s antibiotiky. Vždy po nějaké době se to opakovalo. Neustále mi v kultivaci nacházeli streptokoka, někdy i stafylokoka, a další "zvířátka". Kompletně jsem vyčistila organismus a problém je pryč. Pochopila jsem, že léky jen léčí následky, nikoliv příčinu. Pročištěním organismu jsem zapojila autoregenerativní schopnosti organismu a on si postupně pomohl sám. Trvalo to delší dobu (cca 3 měsíce), ale přes rok mám pokoj a krevní testy neukazují na žádný zánět v organismu. Chtělo by to ale také zajít k zubaři, pokud se Vám vytvořil váček pod nějakým zubem, i toto může být důvodem Vašich problému. Zuby jsou velice blízko uším a zánět se může opakovaně přenášet Vyléčíte sice uši, ale z nemocného zubu "přeleze zpátky do ucha". A začíná to nanovo. Pokud budete chtít podrobnější informaceo detoxikaci, písnite mi na [email protected]

Tarte
2x

Jedna "babska" rada od kamarádky - na rýmu jedině OČNÍ kapky! Jak začne štípat v nose, hned kapat do očí ve velkém - je skoro jedno co, např. Opthalmoseptonex, ale proplachování dutin přes oči a je po zánětu dutin. Já k tomu ještě ihned piju zázvor. Zkuste to!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce