Inzerce

opakované záněty nosních dutin

Přivítala bych radu ohledně opakovaných zánětů dutin nosních, následné bolesti hlavy a častých onemocnění horních cest dýchacích. Yvýšený příjem vitamínů a tekutin se zdá být bez účinku. Děkuji za radu.

Inzerce
Odpovědi
katuš2 poděkování

Já vždycky při zánětu dutin používám kapky Lichořeřišnice větší. Je to přírodní antibiotikum.Také čistí pleť a půsoví antibakteriálně v celém těle.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. listopadu 2007, 21:27:40

Rybička

20 let pravidelně v lednu jsem trpěla záněty dutin..antibiotika zabrala až tak třetí...po těch letech najednou záněty dutin odezněly a začala jsem mít trvalý otoky v krku, pocit knedlíku v knedlíku v krku..měla jsem tam streptokoka, kterého jsem se několika antibiotiky nezbavila..zabrala mi dlouhodobá léčba Lichořeřišnicí větší /vřele doporučuji, i dětem/. Po odeznění streptokoka otok v krku trval. Nakonec zjistili na alergolog. testech, že jsem alergička /na plísně v ovzduší a pyly/ a že i původní záněty dutin mohly být alergického původu. Užívám denně Analergin a je to lepší. Jakmile si prášek nevezmu, otoky jsou znovu.

21. května 2009, 14:46:30

Ivana1 poděkování

mně osobně trápí opakované záněty horních dých.cest dost... a zdá se mi, že proti antibiotikům jsem již také odolná... lékařka mi doporučila systémovou enzymoterapii, tak zkouším

10. října 2008, 16:55:40

vojtula

také jsem si tím prošla, antibiotika už mi nezabírala, navíc mi zjistili v nose a krku stafylokoka zlatého a ten teda odolával dokonale, nepomohla ani autovakcína, ani lázně....nic. Nakonec jsem narazila na bylinkové preparáty, konkrétně OK Alfu+....je to také přírodní antibiotikum, které se užívá jak vnitřně, tak ji je možné i aplikovat rovnou do nosu....ještě lépe vstřikovat, aby se to dostalo i do těch nej...dutin. Je to sice síla, ale rozhodně to pomáhá:-) Více poradím na vojtuschka@seznam.cz

28. dubna 2009, 15:14:37

Rozalie2 poděkování

Každá infekce hlasí, že je v těle něco v nepořádku. Trpěla jsem dlouhodobě opakovanými záněty středouší, neustále jsem na ORL dostávala mastičky či kapky s antibiotiky. Vždy po nějaké době se to opakovalo. Neustále mi v kultivaci nacházeli streptokoka, někdy i stafylokoka, a další "zvířátka". Kompletně jsem vyčistila organismus a problém je pryč. Pochopila jsem, že léky jen léčí následky, nikoliv příčinu. Pročištěním organismu jsem zapojila autoregenerativní schopnosti organismu a on si postupně pomohl sám. Trvalo to delší dobu (cca 3 měsíce), ale přes rok mám pokoj a krevní testy neukazují na žádný zánět v organismu. Chtělo by to ale také zajít k zubaři, pokud se Vám vytvořil váček pod nějakým zubem, i toto může být důvodem Vašich problému. Zuby jsou velice blízko uším a zánět se může opakovaně přenášet Vyléčíte sice uši, ale z nemocného zubu "přeleze zpátky do ucha". A začíná to nanovo. Pokud budete chtít podrobnější informaceo detoxikaci, písnite mi na RozalieAnna@seznam.cz

16. února 2010, 11:34:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 28. listopadu 2016, 12:18:36

Děkuji za radu s injekční stříkačkou a vlažnou vodou,pomohlo my to víc než poroxid po… Diskutovat

• Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 30. listopadu 2016, 09:04:01

Ahoj Evi, jak se Ti po operaci daří?  Diskutovat

• Martin (Rýma) 27. listopadu 2016, 22:45:58

Nám pomohl teda razantně. Zkoušel jsem proplachovat, ale přes ucpaný nos to nešlo.. physiomer… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.