Inzerce

ruce

ahoj.je mi 12 a truchu se mi delaj na obličeji,ale hlevně na rukách.nevím co mám dělat,používám sem tam clen and clear ale mám furt chuť si je típat vždycky si řeknu,že toho nechám,ale když začnu řeknu si ale vždyť je to jedno.......poraďte mi na mail prosímm.děkuju.

Inzerce
Odpovědi
Dalina

Osvedcuje se mi sul z Mrtveho more. A jeste ucinnejsi je bahno (ale to je i krapet drazsi). Staci mi do vody, kde mam rozpustenu sul namocit kosmeticky tampon a potirat oblicej (nebo postizena mista-v mem pripade oblicej). Velmi rychle mi to pak zmizi. Navic kamarad to primo prodava, takze vam muzu dat Tip :-) ... www.salt.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. srpna 2005, 18:00:41

KIKUskA

AHOj ja som mala velke PROBLEMi s aKNE ALE KED SOm zacaLA POIzivaT NEZMYIESANE VECI pustilo MI TO proste zbavTE SA ICH STAY CLEAR-PURIFYING toner natierajte si to KRAt do dna naMPONIKMI aLE nesuCHAjte PO CELEJ tvAri keBY DACO Ozvite sa kiku1254@azet.sk

2. března 2009, 08:51:23

pavlina

ahoj, je jasné, že v tvém věku se ti akné tvoří nežádoucími vlivy uvnitř těla. koukni se na stránky, které ti napíšu a věř, že se ti to brzy vyléčí. prirodnikrasa.bloge rka.cz

10. března 2009, 19:53:48

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.