Inzerce

Senilní degenerace sítnice

Moje matka, stáří 82 let trpí podle lékeřky právě touto chorobou. Nemoc propukla v létě a do dnešního dne postoupila přímo závratně. Dle sdělení oční lékařky existují v ČR dvě kliniky (Praha a Uherské Hradiště), které jsou specializované na provedení laserového zákroku, který by mohl nemoc alespoň zpomalit. Budu vděčná za každou zkušenost nebo radu k této chorobě.

Inzerce
Odpovědi
Kateřina

Dobrý den, reaguji na Váše téma.Nemohu Vám poradit,ale chci se s někým podělit o své trápení.Asi před týdnem zjistili lékaří mému manželovi,degeneraci sítnice.Manželovi je teprve 27 let,proto lékaři nevědí,jak je možné,že se vyskytla v tak brzkém věku.Manžela čeká finančně náročná léčba,která ještě ke všemu prý nemusí být účinná.Na léčbu si musíme vzít úvěr i při tak velkém zadlužení(hypotéka na byt).Ale za pokus to stojí!!!Věřím,musím věřit,že vše dobře dopadne.Máme 2 letou dceru,tak manžel to o to více těžce nese.Má strach,aby ji viděl vyrůstat.Pevně věříme,že vše bude dobré. Přeji i Vám,aby to Vaší mamince dopadlo dobře.Katka

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. listopadu 2007, 13:12:02

vyskocilova20

dobry den katerino cetla jsem vase trapeni a chtela jsem vam z delit ze ja mam tez postizeneho syna kterymu je teprv 15 let a taky mu neni nejak pomoci akorat nam doporucely leky aby sememuto odalili nic jineho pry neni zatim taky se trapim moc byly jsme i v praze v soukomny ocni klinice a tam nam taky rekly ze neni pomoci ze toje ojedineli pripad ze tak v mladem veku a takovyhle trapeni . meto moc trapi ze takova nemoc vubec existuje ale nas kluk to snasi statecne moc .jinak mu podavame leky ktery nam taky stoji moc penez jinak vam vsem kdo ma takovyhle trapeni drzim palecky aby aspon krapet nadeje se vyskytla ze seto zlepsi zpozdravem jana

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. srpna 2008, 17:36:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

• Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.