Inzerce

Jak získat konečnou jistotu?

V roce 2001 mi byly odstraněny hemeroidy ambulantně pomocí přístroje Ultroid.Vše proběhlo v pořádku, zážitek to sice nebyl moc příjemný(hlavně pro polohu, ve které se provádí), ale dalo se to vydržet. Jelikož krvácení se občas objevovalo i dále, i když nesrovnatělně menší a méně často, tak jsem tento zákrok v opakovaně podstoupila ještě 2x, i když podle doktora tam žádný hemeroid už není. Pro jistotu mě poslal na vyšetření střeva endoskopem - 2x. Bohužel mi tohle vyšetření nemůžou nikdy dokončit(pouze do 2/3), protože mi najednou klesne tlak krve a jdou na mě mdloby. Pokaždé mi teda ještě druhý den provedli kolonoskopii. Vše je negativní a předce mívám jasně červenou krev ve stolici - i když je to jen každé 3-4 měsíce. Nevím jak pokračovat, ale další endoskopie se bojím-nepomohly ani uklidňující injekce. Odpověď, co mi vlasně je, mi nikdo nedá. Dodržuji vše, co mi doktor doporučil.Poradíte mi?

Inzerce
Odpovědi
Eva

Mně krvácení způsobuje Brufen nebo Ibalgin. Dlouho jsem nevěděla z čeho to mám, ale už to mám vysledované. Takže žádný neberu a mám klid. Někdy to může způsobit pojídání oříšků, ty taky dráždí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. března 2006, 09:55:17

asse

Ther.hemoroidu pomoci ultroidu nebo hemeronu není u všech stadii stačujici.Důležity je aby vas lékař řádné vyšetřil a stanovil ve kterém stadiu se nachazejí vaše hemoroidy.Já osobně mám určity postup,vzhledem k tomu že mám všechny dostupný metody u I.stadiu léčím konservativní a pomoci ultroidu/je stejně jako Hemeron je to original a hemoron je patent/U druhého stadia preferují baronovou ligaturu i u III.stadia lze vyřešit pomoci ligatury u stadia mezi III a IV a plně rozvinutého IV.stadia doporučují operační řešení nelépe longovou metodou s kterou mám bohaté a velmi dobré zkušenosti,z dosud 201 pacientů měl jsem u dvou pac. menší recidivu ,kterou jsem řešil pak ambul. baronovou ligaci

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. ledna 2007, 08:41:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

• Máťa (pocení v podpaží) 1. prosince 2016, 12:57:04

Kola v podpažích na košilích a tričkách a pocení nohou už jsou minulostí. Začal jsem… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.