Inzerce

laringytida

Loni v září se u mého syna(tehdy 2,5 roku)poprvé objevila laringytida.Pak si ji zopakoval v listopadu a naposledy ji měl letos v červnu.Jinak v tomto období byl naprosto zdráv. Tedy žádná rýma ani kašel, zkrátka nic.Od července užívá na posílení imunity Ribomunyl.Před 2 dny se mu spustila rýma.Snad tentokrát z toho ta laringytida nebude.Doktorka mu dělala testy na alergii.Ta se nepotvrdila. Může mi někdo poradit jak předcházet laringytidě?Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
šárka

Napište mi na email sarka@budzdravy.cz, poradím vám,jak lze posílit imunitní systém u vašeho dítěte.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. prosince 2004, 22:39:26

dana

Ahojky, no já začala trpět laryngitidou asi před 5ti lety a od té doby to mám často a taky nevím co s tím. Nic nezabírá. Jak to přijde, tak to odejde. Sousedky syn je na tom stejně, jako maličký to dostal a od tý doby to má několikrát do roka. Ví Bůh, co na to pomáhá, tak snad alespoň vy najdete řešení. Držím palce, protože tahle nemoc je fakt neřád.

3. února 2005, 17:35:57

Lucie

Vřele doporučuji po mé zkušenosti produkt na posílení imunity ze žraločích jater, je velmi účinný, posiluje imunitu, moje dvojčátka jsou po něm skutečně zdravý a můžou si tak užívat života, měl jsme velké probémy neustále angíny, rýmy, záněty mosohltanu, pořád dokola. Teď už máme po problému. Pokud chcete vědět více,firmu, složení výrobku, balení cenu... stačí písnout na meilík: mujmejlaposta@centrum.cz ráda Vám poradím. Lucie.

6. července 2005, 12:52:44

Lenka

Prosím o radu, jak posílit imunitní systém čtyřletému dítěti, které trpí na laryngitidu.

17. dubna 2006, 10:10:11

MUDr.Jiří Holečko

S největší pravděpodobností je příčinou potíží návrat žaludečních šťáv ze žaludku. Umíme to ovlivnit. Zdravím - Holečko.

8. března 2005, 01:03:56

Natka

Ahoj, synovi budou čtyři roky a trpí na laryngitidy. Poprvé mě to docela vyděsilo. Jak jim předcházet nevím, v průběhu pomáhá vynést na chladný vzduch, pak i v místnosti chladněji, když nepomůže chladno - inhalovat adrenalin (u lékaře), doma máme i čípek Rectodelt (pouze v nutném případě). Pro uklidnění mohu ze své zkušenosti říct, že jak roste výskyt je méně častý a podle tvrzení většinou časem zmizí příznaky samy.

18. června 2005, 22:38:38

pity

Ahoj,rada bych se podělila se svou zkušeností.Dcerka na to trpěla kolem 3 let,bylo to pořad dokola,nevěděla jsem co s tím,až mi lékařka navrhla očkování proti laryngitídě,od té doby máme klid.

2. dubna 2007, 22:14:22

mati

Moje kamarádka své třři děti dostala úspěšně z této, u dětí opakující se, nemoci HOMEOPATIÍ. Nevím konkrétně, jaké homeo. léky podávalla, ale když mně napíšete na můj e-mail, tak se jí můžu zeptat, popřípadě Vám jejich vhodnost upřesním psychotronicky - kyvadlem. mati.h@seznam.cz

4. září 2007, 10:05:44

kuki

ahoj, mám doma dva syny, kteří trpí na laryngitidu. Naposledy to měly když jim bylo 7 a 5, od té doby musím zatukat to neměly. nejlepší je otevřít okno, nebo do chladna, normálně otevřte mražák to pomůže, doktor jim předepsal čipky a inhalovat a inhalovat. držím pěsti

24. března 2009, 19:56:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.