Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

laringytida

Loni v září se u mého syna(tehdy 2,5 roku)poprvé objevila laringytida.Pak si ji zopakoval v listopadu a naposledy ji měl letos v červnu.Jinak v tomto období byl naprosto zdráv. Tedy žádná rýma ani kašel, zkrátka nic.Od července užívá na posílení imunity Ribomunyl.Před 2 dny se mu spustila rýma.Snad tentokrát z toho ta laringytida nebude.Doktorka mu dělala testy na alergii.Ta se nepotvrdila. Může mi někdo poradit jak předcházet laringytidě?Děkuji.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
šárka

Napište mi na email [email protected], poradím vám,jak lze posílit imunitní systém u vašeho dítěte.

dana

Ahojky, no já začala trpět laryngitidou asi před 5ti lety a od té doby to mám často a taky nevím co s tím. Nic nezabírá. Jak to přijde, tak to odejde. Sousedky syn je na tom stejně, jako maličký to dostal a od tý doby to má několikrát do roka. Ví Bůh, co na to pomáhá, tak snad alespoň vy najdete řešení. Držím palce, protože tahle nemoc je fakt neřád.

Lucie

Vřele doporučuji po mé zkušenosti produkt na posílení imunity ze žraločích jater, je velmi účinný, posiluje imunitu, moje dvojčátka jsou po něm skutečně zdravý a můžou si tak užívat života, měl jsme velké probémy neustále angíny, rýmy, záněty mosohltanu, pořád dokola. Teď už máme po problému. Pokud chcete vědět více,firmu, složení výrobku, balení cenu... stačí písnout na meilík: [email protected] ráda Vám poradím. Lucie.

Lenka

Prosím o radu, jak posílit imunitní systém čtyřletému dítěti, které trpí na laryngitidu.

MUDr.Jiří Holečko

S největší pravděpodobností je příčinou potíží návrat žaludečních šťáv ze žaludku. Umíme to ovlivnit. Zdravím - Holečko.

Natka

Ahoj, synovi budou čtyři roky a trpí na laryngitidy. Poprvé mě to docela vyděsilo. Jak jim předcházet nevím, v průběhu pomáhá vynést na chladný vzduch, pak i v místnosti chladněji, když nepomůže chladno - inhalovat adrenalin (u lékaře), doma máme i čípek Rectodelt (pouze v nutném případě). Pro uklidnění mohu ze své zkušenosti říct, že jak roste výskyt je méně častý a podle tvrzení většinou časem zmizí příznaky samy.

pity

Ahoj,rada bych se podělila se svou zkušeností.Dcerka na to trpěla kolem 3 let,bylo to pořad dokola,nevěděla jsem co s tím,až mi lékařka navrhla očkování proti laryngitídě,od té doby máme klid.

mati

Moje kamarádka své třři děti dostala úspěšně z této, u dětí opakující se, nemoci HOMEOPATIÍ. Nevím konkrétně, jaké homeo. léky podávalla, ale když mně napíšete na můj e-mail, tak se jí můžu zeptat, popřípadě Vám jejich vhodnost upřesním psychotronicky - kyvadlem. [email protected]

kuki

ahoj, mám doma dva syny, kteří trpí na laryngitidu. Naposledy to měly když jim bylo 7 a 5, od té doby musím zatukat to neměly. nejlepší je otevřít okno, nebo do chladna, normálně otevřte mražák to pomůže, doktor jim předepsal čipky a inhalovat a inhalovat. držím pěsti

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce