Inzerce

Dlouhotrvající kašel

Moje 10 letá dcera má cca 10 dní trvající kašel, zprvu suchý, po sirupech (Vincentka s jitrocelem, Mucosin) přešel do odkašlávajícího stádia a zmírnila se "častost". Přetrvává ale záchvatový syndrom, když se dítě rozkašle, nemůže jen tak přestat. Lékařka v prvních dnech konstatovala, že krk je čistý a předepsala Mucosin. Horečky nejsou a nebyly. Prosím o radu.

Inzerce
Odpovědi
Karel Jirsa

Chlorella Doporučuji vyzkoušet tablety řas Chlorella. Zahlédl jsem ji na adrese, http://www.lekarna.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. prosince 2004, 21:20:25

Zdenek1 poděkování

Mucosin je lek ktery podporuje vykaslavani hlenu - laicky receno. Nahlednete prosim do letaku. Pokud ma pacient cisty krk a na plicich neni nalez (neni po poslechu stetoskopem zahlenen), podava se Tusinum tedy lek tlumici kasel. Opet prostudujte letak. Oba pripravky lze mimo jine zakoupit ale rovnez je k dispozici na predpis.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. prosince 2009, 11:22:05

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 20:11:55

Dobrý večer Lenko, To je dobře, že se připravujete. Určitě bych vám doporučila půjčit… Diskutovat

• Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.