Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Kam se obrátit?

Dobry den, moje pritelkyne ma podezreni na pohlavni chorobu (kapavku), chtel bych se zeptak kam se mam ja jako muz obratit. Dekuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ivanka S.

Dobrý den,kam se mám obrátit? Příznaky: -necitli vost,bolestivost a omezenost pohybu levé poloviny těla! -silné migrény levé strany hlavy!

Jaroslav

dobry den mam dotaz obcas nevim z jakeho duvodu me poboliva leva spodni cast hrudniku nvm zda je to brisnimi svaly ale nekdy nevim presne co a kde me boli ale v okruhu spodniho leveho hrudniku tak prosim za vysevetleni.. dekuji predem

Jaroslav

nvm zda to je tim ze jsem byl trochu pri tele a nini pracuji v praci kde mame 12 hodinovy provoz ranni a nocni ,nocni je od pul 7 do pul 7 rano nini jsem dovcela zhubnul tak nevim co semnou je. kdyztak kontaktuete prosim na email tomsej1@sezam.cz dekuji

Eliška Zachařová
2x

Dobrý den, nejde o mne, ale o mou 54 letou babičku. Neustále jí je špatně a zvrací. Je pravda, že je asi rok po operaci močového měchýře a také má kýlu, která však není tolik vážná, aby jí lékaři vyoperovali. Doma uvaří a něco uklidí a je jí hned špatně. Lékaři řekli, že se jí špatně dělá z namáhavé práce a z nervů, ale tím se odbýt nenecháme. Používá léky na tlak, na žaludek,dále léky podle toho, co jí zrovna bolí, nebo co jí vadí. Chtěla bych jí pomoci. Děkuji předem za odpověď a pokud možno, odepište mi na e-mail: E.zacharova@seznam.cz

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce