Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

atopický ekzem

a co má houba společného s ekzemem atopiků

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ondra

Vyzkoušel někdo z atopiků léčbu speciální individuální autobioterapii u MUDr.Doris Danielové v Brně. Jestli ano, s jakými výsledky a prosím o váš názor s bližšími podrobnostmi a cenou. DÍK ONDRA

Bohumil Stejskal

V Americe nebo v Austrálii jsou z léčením dál, ale né úplně nakonci.

Blanka
1x

Mému synovi pomohly tři návštěvy u paní Kvítkové a je čistý. Moc jí děkuji protože předcházela léčba vším možným a nic. Léčí i alergie a mnoho dalších chronických nemocí. Předávám kontakt telefon je 776291120. Celá naše rodina je jí vděčná a jistě pomůže i dalším .Blanka

Adriana

Milá Blanko, chtěla bych se zeptat odkud je ta paní Kvítková, která pomohla vašemu synovi s ekzémem. Ráda bych jí kontaktovala, ale jsem z Ústeckého kraje a jestli je třeba z Prahy nebo Brna tak to je pro mě z ruky tak jí nechci zbytečně zatěžovat. Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Adriana

Bohumil Stejskal

V Americe nebo v Austrálii jsou z léčením dál, ale né úplně nakonci.

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Blanka

Milá Adriano,mám syna který je též exematik a alergik.Prosím pokud je to možné zanechte mi vzkaz odkud je ta paní Kvítková,jsem z Ústí nad Labem.děkuji

Markéta Bártová
1x

Ráda bych také kontaktovala pí. Kvítkovou, která Vám pomohla. Můžete mi sdělit, zda je to dermatolog, homeopat či léčitel. Děkuji Bártová

Mat

Také bych ráda věděla odkud je paní Kvítková.Děkuji M.

Petra

Má někdo zkušenosti s používáním bioptronové lampy na atopický ekzém? Vím, že funguje na hojení jizev, lupénku.

Mohu pomoci dalším lidem, kteří už lékařskou péči vzdali a jsou bezradní ht tp://okg-imchlo.webnode.cz/r eference Jde o 100% bylinné přípravky české firmy

Mohu pomoci dalším lidem, kteří už lékařskou péči vzdali a jsou bezradní. Jde o 100% bylinné přípravky české firmy okg-imchlo.webnode.cz/referenc e

Ceky

Alergie Alergie je slovo, které dnes už asi zná každý člověk. Je to stav, kdy naše tělo přehnaně reaguje na všechno to, co by mu nemělo dělat žádné problémy. Je to o to horší, že alergie se jakoby postupně nabalují a tělo reaguje stále prudčeji a na stále větší počet látek. Alergie vzniká na základě poruchy činnosti trávicího systému. Alergie, to je nemocný trávicí systém. Hodně se dnes mluví o účinku kravského mléka. Jeho účinkem dochází ke vzniku zánětlivých změn na sliznici trávicího systému a sliznice reaguje nepřiměřeně na látky ve stravě a rozbíhá se alergická reakce. Současně se vytváří i hodně ložisek v plicích. Podle nejnovějších poznatků je dnes jasné, že homogenizované mléko, které si kupujeme v obchodě, je lidově řečeno rozbité na tak malé částečky, že proniká přímo do krevního oběhu a ledviny je nedokážou odfiltrovat. Stává se, že první alergickou reakcí bývá reakce kůže a postupně se stav zhoršuje a tělo reaguje ve vícerých systémech. Léky situaci jen utlumí a příčina přetrvává až přeroste do velkých zdravotních problémů. Proto je velmi důležitě změnit systém stravování a vynechat z jídelního lístku všechny produkty z kravského mléka a potraviny s konzervačními látkami, výrobky z bílé mouky a cukr. Poradím s detoxikací, změnou stravovacích návyků i u dětí.. [email protected]

MarsyA

OK Gel, OK Balsam Přípravky se sklidňujícími a regeneračními účinky. Vyrobeno z extraktů osmnácti druhů vybraných tradičních bylin a surovin rostlinného původu. Jsou vhodné na štípnutí od hmyzu, k hojní ran, příznivě ovlivní odstraňovaní jizev. OK Gel je vynikající na drobná říznutí a menší odřeniny. OK Balsam zvláčňuje strupy. Poskytnou úlevu při svědění, vyrážkách, utiší podrážděnou kůži, např. po holení a pomohou zmírnit ekzémy, akné, opary, plísně. Napomohou odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolu a proleženin. OK Gel je vhodný i na popáleniny a na spáleniny od slunce. OK Balsam je určený především na suché a praskavé ekzémy. Oba přípravky jsou vhodné k utišení bolesti svalů, na otoky, zhmožděniny, k urychlení vstřebávání modřin. OK Gel přispěje ke zklidnění zánětu – nosních dutin, uší i dutiny ústní. OK Balsam poskytne úlevu při bolestech kloubů. Se všemi dotazy se obracejte na mail: [email protected]

Lenka

Na ekzém určitě zkuste produkt, který se dá sehnat na doktorbio.cz. Mám s jejich produkty jen samé pozitivní zkušenosti a jistě pomůžou i vám!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce