Inzerce

atopický ekzem

a co má houba společného s ekzemem atopiků

Inzerce
Odpovědi
Ondra

Vyzkoušel někdo z atopiků léčbu speciální individuální autobioterapii u MUDr.Doris Danielové v Brně. Jestli ano, s jakými výsledky a prosím o váš názor s bližšími podrobnostmi a cenou. DÍK ONDRA

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. ledna 2005, 13:10:40

Bohumil Stejskal

V Americe nebo v Austrálii jsou z léčením dál, ale né úplně nakonci.

16. listopadu 2005, 08:52:48

Blanka1 poděkování

Mému synovi pomohly tři návštěvy u paní Kvítkové a je čistý. Moc jí děkuji protože předcházela léčba vším možným a nic. Léčí i alergie a mnoho dalších chronických nemocí. Předávám kontakt telefon je 776291120. Celá naše rodina je jí vděčná a jistě pomůže i dalším .Blanka

15. února 2005, 19:52:40

Adriana

Milá Blanko, chtěla bych se zeptat odkud je ta paní Kvítková, která pomohla vašemu synovi s ekzémem. Ráda bych jí kontaktovala, ale jsem z Ústeckého kraje a jestli je třeba z Prahy nebo Brna tak to je pro mě z ruky tak jí nechci zbytečně zatěžovat. Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Adriana

26. dubna 2005, 12:22:52

Bohumil Stejskal

V Americe nebo v Austrálii jsou z léčením dál, ale né úplně nakonci.

16. listopadu 2005, 08:59:39

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:07:21

Blanka

Milá Adriano,mám syna který je též exematik a alergik.Prosím pokud je to možné zanechte mi vzkaz odkud je ta paní Kvítková,jsem z Ústí nad Labem.děkuji

2. ledna 2009, 20:44:43

Markéta Bártová1 poděkování

Ráda bych také kontaktovala pí. Kvítkovou, která Vám pomohla. Můžete mi sdělit, zda je to dermatolog, homeopat či léčitel. Děkuji Bártová

14. listopadu 2005, 23:18:56

Mat

Také bych ráda věděla odkud je paní Kvítková.Děkuji M.

13. září 2007, 11:33:55

Petra

Má někdo zkušenosti s používáním bioptronové lampy na atopický ekzém? Vím, že funguje na hojení jizev, lupénku.

30. května 2005, 13:31:22

ok.ivonnach@gmail.com

Mohu pomoci dalším lidem, kteří už lékařskou péči vzdali a jsou bezradní ht tp://okg-imchlo.webnode.cz/r eference Jde o 100% bylinné přípravky české firmy

8. listopadu 2008, 01:46:02

ok.ivonnach@gmail.com

Mohu pomoci dalším lidem, kteří už lékařskou péči vzdali a jsou bezradní. Jde o 100% bylinné přípravky české firmy okg-imchlo.webnode.cz/referenc e

8. listopadu 2008, 01:50:29

Ceky

Alergie Alergie je slovo, které dnes už asi zná každý člověk. Je to stav, kdy naše tělo přehnaně reaguje na všechno to, co by mu nemělo dělat žádné problémy. Je to o to horší, že alergie se jakoby postupně nabalují a tělo reaguje stále prudčeji a na stále větší počet látek. Alergie vzniká na základě poruchy činnosti trávicího systému. Alergie, to je nemocný trávicí systém. Hodně se dnes mluví o účinku kravského mléka. Jeho účinkem dochází ke vzniku zánětlivých změn na sliznici trávicího systému a sliznice reaguje nepřiměřeně na látky ve stravě a rozbíhá se alergická reakce. Současně se vytváří i hodně ložisek v plicích. Podle nejnovějších poznatků je dnes jasné, že homogenizované mléko, které si kupujeme v obchodě, je lidově řečeno rozbité na tak malé částečky, že proniká přímo do krevního oběhu a ledviny je nedokážou odfiltrovat. Stává se, že první alergickou reakcí bývá reakce kůže a postupně se stav zhoršuje a tělo reaguje ve vícerých systémech. Léky situaci jen utlumí a příčina přetrvává až přeroste do velkých zdravotních problémů. Proto je velmi důležitě změnit systém stravování a vynechat z jídelního lístku všechny produkty z kravského mléka a potraviny s konzervačními látkami, výrobky z bílé mouky a cukr. Poradím s detoxikací, změnou stravovacích návyků i u dětí.. dagmarcekan@seznam.cz

24. února 2009, 23:15:24

MarsyA

OK Gel, OK Balsam Přípravky se sklidňujícími a regeneračními účinky. Vyrobeno z extraktů osmnácti druhů vybraných tradičních bylin a surovin rostlinného původu. Jsou vhodné na štípnutí od hmyzu, k hojní ran, příznivě ovlivní odstraňovaní jizev. OK Gel je vynikající na drobná říznutí a menší odřeniny. OK Balsam zvláčňuje strupy. Poskytnou úlevu při svědění, vyrážkách, utiší podrážděnou kůži, např. po holení a pomohou zmírnit ekzémy, akné, opary, plísně. Napomohou odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolu a proleženin. OK Gel je vhodný i na popáleniny a na spáleniny od slunce. OK Balsam je určený především na suché a praskavé ekzémy. Oba přípravky jsou vhodné k utišení bolesti svalů, na otoky, zhmožděniny, k urychlení vstřebávání modřin. OK Gel přispěje ke zklidnění zánětu – nosních dutin, uší i dutiny ústní. OK Balsam poskytne úlevu při bolestech kloubů. Se všemi dotazy se obracejte na mail: poradceokg@seznam.cz

17. března 2009, 20:24:16

Lenka

Na ekzém určitě zkuste produkt, který se dá sehnat na doktorbio.cz. Mám s jejich produkty jen samé pozitivní zkušenosti a jistě pomůžou i vám!

23. září 2009, 22:46:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.