Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Vysoký tlak

Obecně

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
MarsyA
2x

OK Omega+ Přispívá k ochraně organismu před nádorovým bujením a výrazně také ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév – pomůže upravit hladinu cholestreolu a krevní tlak. Napomůže celkovému zvýšení obranyschopnosti organismu a jeho odolnosti vůči následkům stresu. Příznivě ovlivní regulaci látkové výměny a pomůže povzbudit odbourávání tuků v těle. Výrazně přispěje ke zlepšení kvality nehtů a vlasů a příznivě ovlivní nejrůznější kožní potíže. Pomůže zmírnit předmenstruační bolesti, křeče, napětí a také potíže v období přechodu. S dotazy se obracejte na mail: [email protected]

Marie
2x

Dobrý den, můj problém je v tom, že pokud si zapomenu vzít prášek, nebo jsem rozčílená a měřím si tlak, tlakoměr se "dofukuje" někdy i 2x, a drtí ruku až to bolí. Výsledné hodnoty jsou většinou děsivé- 180, někdy i 210 na 100 a více.... Když jsem v klidu a mám tlak jako normální lidí, tak se tlakoměr nedofukuje a naměří rozumné hodnoty kolem 150 na 80... tož tak neví m - je tlakoměr rozbitý, nebo to dělá běžně, když jsou hodnoty vysoké ? A jsou opravdu tak vysoké? Máte někdo podobnou zkušenost? marie

frenky

tlak sa nema nikdy merat ked je clovek rozculeny , alebo pri vypatych situaciach, ma sa merat v klude. a ano stalo sa to uz aj mne ze dofukoval a az tak moc ze som to radsej vypol. cize sadnut, kludne dychat nemysliet na problemi a az potom merat

elik
2x

Dobrý den moje mamka taky trpěla léta na vysoký tlak. Díky tomu že mi padaly vlasy jsem objevila úžasné bylinné produkty co mi konečně po roce zkoušení různých "zaručených" produktů pomohly. A protože tyto produkty působí na více problémů, doporučila jsem mamce ať vyzkouší OK Omegu a Emulips. A výsledek?? Mamce se po užívání tlak upravil takřka na normální hodnoty. Doktorka ji začala ubírat léky a protože produkty užívá dál věříme že brzo bude bez léků. Navíc se ji upravilo zažívání, protože po spoustě jídel cítila tlak v žaludku a taky měla problémy s vyprazdňováním....všechno se upravilo. Jí co chce a co má ráda a s vyprazdňováním už žádný problém nemá. Pokud by někoho zajímalo více - kontaktujte mě - porádím i vám :o) Lída [email protected]

Sana
1x

Dobrý den, prosím o radu. Můj bratr léta používal na vyšší krevní tlak lék Tenoretic. Osvědčil se, vše bylo v pořádku. Teď mu doktor zjistil slabou cukrovku. Lék Tenoretic se údajně pro cukrovkáře nehodí - i když v informacích pro pacienta nic o tom není - a předepsal mu jiný lék. Ten ale nezabírá, bratr se cítí špatně, bolí ho hlava a pod. Chtěla jsem se jen zeptat, zda nemá někdo podobnou zkušenost a zda se opravdu nesmí Tenoretic používat při cukrovce. Děkuji.

vysoký KT
5x

Taky jsem několik let užívala léky na vysoký tlak.Při pravidelném užívání léků jsem měla tlak 160/90 + vedlejší účinky a samozřejmě další léky.Kamarádka mi poradila osobního vyživovacího poradce.Po 3 měsíčním užívání přírodního produktu se mi snížil tlak na 135/75 a udržuji si jej stále.Poradím [email protected]

elik

pro Sana: všechny léky jsou zase další chemie do těla a nabaluje se to jako kulička - další a další léky, což sama vidíte u svého bratra :o( Naše produkty jsou účinné jak na cukrovku tak na vysoký tlak a spousta lidí se už těchto problémů zbavila. Působí i na řadu jiných problémů... Prohlídněte si "zkušenosti" na těchto stránkách www.okg-fit.cz/elik

deina

je vhodny parafyn,elektrolecba a masaze pri vysokem KT

pety
1x

Dobry den, je mi 34 minuly rok jsem v konci ledna porodila o 3 tydny predcasneji syna musel byt provedeny cisarsky rez akutne nebot jsem mnela vysoke usazovani vody v tele a doslo to az na plice a nemohla jsem dychat a mnela jsem strasne vysoky tlak od te doby chodim na pravidelne kontroly k internistovi delaly mne zatezove EKG a beru pravidelne leky na tlak...rano a vecer ted poslednich par dni co se zmnenilo pocasi k lepsimu mam porad strasny buseni srdce a je mi mdlo a je mi porad zima mam uplne ledove ruce nafialovele nehty muj lekar ma dovolenou a nevim co mam delat prosim o radu dekuji.preji krasne velikonoce

elik

pro Pety: no dlouho jsem tu nebyla a teď koukám...ten váš problém - jestli je ještě aktuální a opakující se zasluhuje v tomhle stavu pohotovost a rychlou...vypadá to na srdeční slabost a nepravidelnost a možná i anginu pectoris - předpokládám že už jste navštívila lékaře a berete léky - přesto kdyby jste měla zájem doporučila bych vám čistě přírodní produkty na tyto problémy. Když tak písněte na [email protected]

Blanka

Pokud máte zájem tak můžu poradit co na problémy s tlakem nízkým i vysokým,ale není to otázka týdne.Chce se tím zabívat déle.Pište si o více info na mailík [email protected]

Nadezda
1x

Mam hodne vysoky krevni tlak.Beru leky,ale ty mi vubec nepon\mahaji.Vposledni dobe je to horsi,mam tlak i pres 220.Uz nevim co mam delat,muze mi nakdo poradit Dekuji.

elik

Dobrý den, koukám vám nikdo nic neporadil.....zkuste čistě přírodní produkty OK Omega+ a Emulips. Zmiňovala jsem je tu už v jednom příspěvku. Tenkrát lékaři moji mamce léky snižovali. Dnes už je zcela bez léků a tlak si drží v normě. Začala také lépe spát, upravily se ji také problémy se žaludkem a vyprazdňováním. Produkty neobsahují žádnou chemii a nemají vliv na léky které užíváte. Působí pouze na organismus. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě na e-mail [email protected] a můžeme vaše zdravotní problémy probrat více...krásný den všem Lída E. (03-000389)

'Lucie Čoudkova
3x

dobrý den. cca týden užívám bisoprol 5mg, denně půl prášku. dnes máme oslavu narozenin, chci se zeptat zda si můžu dát trochu alkoholu (pivo). díky

Duval

Dobrý den, od 20 let jsem měl problemy s dvanacternikovymi vředy a kolísavym tlakem které se pravidelně opakovaly. Několikrát jsem musel do nemocnice a bral jsem leky. Když mě bylo 36 jeden známý mě nabídl bylinný nápoj Pyto dr Lenga . Moc jsem tomu nevěřil ale světe div se. Problémy zmizely tlak se upravil. Od té doby nápoj pravidelně užívám a musím říct že mě přestaly bolet také záda a klouby. Pyto nakupuji za VO cenu. Pokud Vás to zaujme rád napíši více informací. Dušan Vala [email protected]

atlea
1x

Problémy s tlakem? Přestaňte jíst tradiční jídla, tedy vařená, pečená. Jezte ovoce bez omezení do syta, zeleninu dle chuti, vše syrové (syrovou zeleninu možno ochutit např. dresinky - neděste se, pokud tuky nepřepálíte, neškodí, a v dresincích nejsou přepálené). Z pečeného jedině chléb, a to obyčejný, na zasycení (neobsahuje přehnaně moc tuku, a tedy je snesitelný). Tvrdé sýry. Musíte do sebe dostat cukry (ovoce), tuky (nepřepalované, proto tvrdé sýry), bílkoviny (trvrdé sýry), vitamíny, stopové prvky, vlákninu (ovo, zel). Není to tak snadné, i když je to snadné! Protimluv? Problémem je pokušení na každém kroku - vaříte a pečete jiným, jíte to. Někdo vaří a peče vám, jíte to. Jíte v práci, restauraci, na ulici. S tím musí být konec! Odměna? Zdraví! Krásná postava - opravdu zeštíhlí i tzv. tlustokožci! Normální tlak! Žádné léky!

Michal Rakovník
1x

dobrý den mám na vás dotaz cca 6 měsíců beru léky na tlak prenesa 4mg , tlak mám jak kdy někdy nižší než li 120/80 někdy vižší 130/90 .. ale můj problém je že mi od doby kdy jsem začal brát léky není dobře . Mám divné stavy jako malátnost , nesoustředěnost a problémi s rovnováhou a viděním. Nejhorší je to odpoledne . Doktorka mi říkala že si musím zvyknout ale půl roku se mi zdá hodně . Co by jste mi doporučili . S pozdravem Michal

Martin

Hezký den. Poslední dobou (cca. měsíc) mám vyšší tlak - přes 140/90, občas vyšší, neklesá ani večer nebo ráno, doktorovi se to moc nelíbí - je mi 26. Čím by se to dalo spravit? Necítím se úplně dobře - cítím tlak na krku a na spáncích. Zároveň mám astma (beru Seretide), jsem spíše hubený a pravidelně sportuji (tanec), myslím, že se stravuji celkem zdravě. Nekouřím, nepiju. Jen mám sedavé zaměstníní a nemám asi příliš výdrž. Krevní testy jsou v pořádku, echo také, Holter EKG také (jen občas rychlejší a občas pomalejší tep). Děkuji Martin

Dědek

Martin: test na chlamydie pneumoniae jistě nemáš , možná ,že je to příčina Tvých potíží

Martin

No ostatní příznaky nějak nepocituji.. resp. jen právě ten vysoký tlak , pořád ne a ne klesnout :-(

Dědek

Martin , to astma může být příznak chlamydie pn. na tlak použij extrakt hloh, jmelí od Naděje

Vojtula

Zvýšený i vysoký tlak se dá velice dobře řešit pomocí bylinek, nemusí se vždy užívat pouze léky, které zpravidla vůbec nic neřeší, pouze tlak upraví, ale samotnou příčinu neřeší. Většinou se těch léků už nezbavíte, naopak přiberete ještě další, protože tam, kde něco spraví, jinde zase pokazí .... je to kolotoč. Já sama mám velmi dobré zkušenosti s bylinnými produkty, upraví nejen tlak, ale působí i na jiné problémy. Ráda poradím. [email protected]

Paní Sarah Packer

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Petra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

vlaďka
1x

Co jsem začla používat produkty od Herbíku hlavně čaj. vysadila jsem léky . Už 3 roky je neužívám. Tlak mám 120/80 + - Poradím [email protected]

Dr. Woštěp

Nejlepším lékem jest Plzeňský ležak, podáváme denně večer, 0,5-1l na lačno. Lék uchováme výhradně v lednici. Jedná se o volně prodejný výrobek.

Vítek

Dobrý den, Velice často při malé námaze mívám tlak cca 160/80... Je to normální?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce