Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vysoký tlak?

Jednou ročně chodím na preventivní prohlídku, kvůli nočním směnám.Jednou ročně se mi též naměří v ordinaci mé obvodní lékařky tlak 160/90. Jinak můj krevní tlak se pohybuje 120-130/75-80. Jak je to možné?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jindřich Kec
1x

Je opravdu vhodný pro podporu léčení hypertenze? Někde jsem četl,že takový čaj neexistuje.Manuál k čaji Hannasaki to nepotvrzuje.

superblavak
1x

Čaj se jménem HANNASAKI a SAYONARA je podvod. Stačí vložit do GOOGLE a dát vyhledat. Vyhledá jen na českých stránkách. Dejte hledat v japonštině, angličtině, němčině, čínštině anebo jak chcete, vždy vám nabídne jen české stránky, nic jiného. HANNASAKI, SAYONARA a podobné názvy jsou jen výmysly nějakého českého lumpa, celá akce s bombastickou reklamou je ale podvod. V japonských predejnách čaj těchto názvu neznají.

Jarda

Vážení, HANNASAKI a SAYONARA jsou obchodní názvy, ne označení čajových druhů

Jindřich Kec
39x

Který z léků,dále uvedených,je svými vedlejšími účinky ,,horší´´ - Lozap H x Lusopress ? Který z nich více přispívá k bolestivosti nohou ?

Šourková L.
7x

Dobrý den,mám dotaz. Jsem velice nešťastná z pohledu na svoji matku, která musela na horní patro dostat již vyndavací protézu.Je možné, aby lékařka ukončila léčbu s tím , že když protéza nedrží , má se dolepovat?Myslím si že je snad samozřejmost, že zubní protéza drží a dolepování přispívá ještě k větší jistotě při kousání problematické stravy.Můžete mi prosím poradit, jak mám s maminkou postupovat? Děkuji Šourková L.

emilo
1x

To od té doktorky nebylo hezký...ale každý se občas snaží odfláknout práci, bohužel i doktoři!

Josef Bereneiter
8x

Hypertenzí trpím již několik let.Nikdo člověku není schopen poradit zda léky podávané praktickým lékařem jsou dostačující či nikoliv.Mně bylo předepsáno 1x denně 1tabl Lusopress a 1x denně Tenaxum.Medikamenty užívám pravidelně ale výsledek je mizivý,vysoký TK mám stále 170 na 90.Penzista 68let

"Bohouš"
6x

Dobrý den, několik let užívám léky na vysoký krevní tlak - začínala jsem s lokrenem, když tento nepostačoval, nasadil mi lékař lusopress a tenaxum, ani s jedním jsem nebyla spokojená, polusopressu mi otékaly nohy a tenaxum způsoboval vysychání v ústech. Na doporučení známého lékaře jsem začala navštěvovat MUDr.Lorence-kardiologa v Plzni, na kontroly jezdím 2x do roka, jsem s ním velice spokojená-jak po profesním, tak i lidském přístupu. Ten mi oba léky doporučil vysadit, naordinoval mi egilok a orcal, které se osvědčily.Dejte tyto na zvážení vašemu lékaři. Zdravím a přeji pevné zdraví.

Miluše

Myslím, že je dostačující, když vám léčí a předepisuje léky na vys. tlak Váš prakt. lékař (pokud jste s ním spokojen a věnuje se Vám dostatečně). Ma npř. dnes prakt. lékař změnil léčbu vy. tlaku a dostala jsem Prestarium Combi (1-0-0) a Orcal 10 (1-0-0). Věřím, že i Vám by pomohla změna léků, když se Váš tlak neupravuje. Přeji Vám hodně zdraví a zeptejte se na tyto léky Vašeho lékaře.

Fido

Chce to pohyb....a sundat kila....je to lepší než léky ....:)

Petr
36x

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat jestli má lék Lozap 50 vliv na sexualní život a sex jako takový...Mám stálý tlak 140/90 a nepřipadá mi, že bych ho musel užívat, tlak mi ani po roční užívání neklesá...Díky předem za odpověď

Robert
5x

Muzete sdelit nejake kontakty na spickove lekare v oblasti lecby vysokeho krevniho tlaku?? dekuji predem,a zustavam s pozdravem Robert [email protected]

karolína
1x

Můj kluk kterýmu je 15 let má vysoký tlak 160/73 je to na jeho věk vyoký tlak?co stim m dlělat?Nemůže se mu něco stát??

Miluše
1x

Pokud Váš syn má tento tlak v klidové poloze a ne rovnou po námaze měřený, není to normální. Rozhodně byste měli vyhledat lékaře.

Miluše
2x

Pokud Váš syn má tento tlak v klidové poloze a ne rovnou po námaze měřený, není to normální. Rozhodně byste měli vyhledat lékaře.

kláda
3x

Měl jsem stejný problém, Jsem mladý 23 let a už takový tlak. Začal jsem brát nový preparát, který harmonizuje tlak, když tak mi napište: [email protected] , podám informace.

MarsyA

OK Omega+ Přispívá k ochraně organismu před nádorovým bujením a výrazně také ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév – pomůže upravit hladinu cholestreolu a krevní tlak. Napomůže celkovému zvýšení obranyschopnosti organismu a jeho odolnosti vůči následkům stresu. Příznivě ovlivní regulaci látkové výměny a pomůže povzbudit odbourávání tuků v těle. Výrazně přispěje ke zlepšení kvality nehtů a vlasů a příznivě ovlivní nejrůznější kožní potíže. Pomůže zmírnit předmenstruační bolesti, křeče, napětí a také potíže v období přechodu. S dotazy se obracejte na mail: [email protected]

penelope
3x

MOhu jen doporučit bylinný výluh -česnek, křen, cibule, citrony - přesný popis napíšu, když někdo bude mít zájem. Nám to v rodině všem moc pomohlo. [email protected]

Meri
2x

Mám dotaz,léčím se již několik let s vys.tlakem,spíše kolísavým:Je mi 64 let ,mám zelený zákalo,astma,poruchu protilátek štítné žlázy,léky na cholesterol Atoris .V dubnu se mi zvýšil tlakj 22O na 127,měla jsčem zablokovanou krční a hrudní páteř,ležela jsem v nemoc.na chirurgii-kapačky a dolmina injekce,kardiolog mi přidal léky a pozval za 5 měsíců na kontrolu,což mi připadlo děsný,když neví ,jak mi léky zaberou.Beru tyto léky Ebranti,Tenaxum 16O,Verogalid 24O,veropaMIL ,VALSACOR,EUTHYROX,MODURETIC PUL,KALNORMIN HELICID A tRUSOPT ,OČNÍ KAPKY GLAUKOM,SPRAY aLVESCO NA DÝCHÁNÍ.jE TO 1Ř TABLET CELKEM,nESMÍM BETEBLOKÁTORY.jE TO NA OTRAVU TOLIK LÉKŮ!kDO MI PORADÍ,ZDA BY TO NEŠLO SNÍŽIT NEBO DÁT JINÉ VHODNĚJŠÍ LÉKY.mÁM JIŽ ZBYTNĚLOU LEV.KOMORU.cHTĚLA BYCH TU JEŠTĚ CHVÍLI BÝT SE SVÝMI VNOUČATY.DÍKY.uČÍM SE NA pc.

majkaxp
4x

Ahoj, mohu Vám poradit Omegu plus. Jestli máte zájem o další info, pište na meil:[email protected]

majkaxp

Ahoj, máš velice slabou imunitu organismu,proto máš tolik neduhů.Já jsem byla v podobné situaci, zlobilo mě srdíčko a jedna paní mě přesvědčila,ať užívám výrobky OKG. jsou to přírodní produkty ,které mi zachránily život. Jestli máš zájem,napiš na můj meil:[email protected]

Jana
1x

jak vysoký tak nízký tlak se dá normalizovat přírodními produkty. ¨Víc na [email protected]

helena

Dobrý den mám od prvního zánětu v ramením kloubu mám s rukou problémy neustálé bolesti při větší námaze rychleiším pohybu atd. můj lékař moc se mnou nekomunikuje co se stím dá dělat ?

Milan

Měl jsem podobný problém sehnal jsem na to přírodní korál.Kdyby jste měl zájem napište e-mail m.nemec13@ seznam.cz

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jarda
5x

Mám tento dotaz. Je nějaká souvislost mezi bolestivou(zatuhlou) krční páteří a následné zvýšení se krevního tlaku? Již několik roků se léčím s tlakem. Po trvalém kašli, otékání nohou a kožních problémech po měněných lécích na tlak jsem dostal lék na tlak Telmark 80. Všechny dřívější vedlejší problémy do týdne odezněly. Ale zvednul se mě tlak z předchozího léčeného 135-140/ 80-85 na 160-170/ 90. i více, jako kdybych žádné láky na snížení tlaku nebral.Ta krční páteř mě "bere" téměř měsíc. Není možná souvislost páteř-tlak? Poraďte. Děkuji.

misa
1x

JE,ZROVNA DNES JSEM PŘIŠLA OD INTERNISTY,KTERÝ MI POTVRDIL,ŽE ZVÝŠENÍ TLAKU ZPŮSOBUJE KRČNÍ PÁTEŘ.lÉČÍM SE A BERU NA UVOLNĚNÍ SVALŮ DIMEXOL,COŽ POMÁHÁ.JE POTŘEBA KRČNÍ PÁTEŘ LÉČIT A UVOLNIT.

Jean

Píšeš nesmysly, bolesti páteře a KT způsobují mikroparaziti !

misa

Pěkná blbost,parazité nezpoůsobují bolest páteře,lékasř se pěkně nasmál.

Jean

Lékaři o tom nechtějí ani slyšet, protože se to nedá léčit a nebo jen omezeně, mikroparaziti a neplést s parazity ! :-)

Eva

Miso,pokud chcete,zavolejte mi,poradim 607131750

Eva
1x

Jeane,bolesti patere nemusi zpusobovat mikroparaziti,je to o tom,ze dalsi moznost je nespravna delka dolnich koncetin,spatny zpusob sezeni a mnohe jine.Je fakt,ze kamoska byla v Egypte a pritahla si nejakeho parazita,ktery ji delal problemy,jak pisete.Ale neni to zadne pravidlo.Mise bych doporucila,aby se na ni podival dornovec tzv.kdo dela Dornovu metodu.Ta mnohemu pomuze.Ke mne chodi lide bezne na tuto dornovku a vsem se ulevilo.

Jean

Pokud jsou nervy a svaly napadené, nemá cenu něco řešit, každý je má v těle a za každou nemocí stojí.

misa

díky Evo

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce