Inzerce

nevím co dělat

je mi 19 a už tak před půl rokem jsem začal pociťovat jistý stupeň vyhřeznutí.ted se to zhoršilo,ale pořád to není 3. 4.fáze hem.Žádné krvácení nemám,jen občasné bolesti při vyměšování a svědění.Poraďte¨mi prosím někdo,co s tím?je nezbytné jít na vyšetření?

Inzerce
Odpovědi
Ivan Sysala

Ja sam jsem tato problemy nemel, ale uz jsem je pomohl resit jednoduchym zpusobem mnoha lidem, dalo by se rict se 100% uspesnosti. Poslete mi, prosim e-mail na adresu dobravaha@volny.cz abych vam mohl poslat podrobnosti. Ivan

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2004, 14:33:29

Ivan

Omluvám se všem, kteří mi napsali a já se neozval. Měl jsem technické potíže s PC, díky kterým jsem přišel o kontakty. Napište znovu, určitě se ozvu. Ivan

7. března 2005, 07:16:19

Lucy

Je mi teprve čerstvých 15 let.Asi před třemi lety jsem si všimla že mám mezi pochvou a konečníkem bouli.Není nějak zbarvená,nebolí ani nekrvácím.Občas ji cítím a je to docela nepříjemné.Trpím zácpou.V rodině se vyskytujou i hemeroidy.Nikomu jsem to zatím neřekala,stydím se...Prosím nevíte co by to mohlo být???A musím navštívit lékaře?Když jo jakého?

16. května 2009, 17:50:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 141 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • WILLAMS (Denně je dobré ujít sedm kilometrů) 19. září 2017, 05:03:33

Potřebujete půjčku? Potřebujete 100% financování? Jste unaveni vyhledávání a hypotéky,… Diskutovat

• Vašek (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2017, 15:46:31

Bohužel též mám zkušenost. Takže třeba pár postřehů. Na obtížné polykání existuje… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 19. září 2017, 08:45:22

Ahoj Lado, to jsem nevěděla, že se dá sehnat u nás a kolik miligramů propranololu to je ? A… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.