Inzerce

nevím co dělat

je mi 19 a už tak před půl rokem jsem začal pociťovat jistý stupeň vyhřeznutí.ted se to zhoršilo,ale pořád to není 3. 4.fáze hem.Žádné krvácení nemám,jen občasné bolesti při vyměšování a svědění.Poraďte¨mi prosím někdo,co s tím?je nezbytné jít na vyšetření?

Inzerce
Odpovědi
Ivan Sysala

Ja sam jsem tato problemy nemel, ale uz jsem je pomohl resit jednoduchym zpusobem mnoha lidem, dalo by se rict se 100% uspesnosti. Poslete mi, prosim e-mail na adresu dobravaha@volny.cz abych vam mohl poslat podrobnosti. Ivan

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2004, 14:33:29

Ivan

Omluvám se všem, kteří mi napsali a já se neozval. Měl jsem technické potíže s PC, díky kterým jsem přišel o kontakty. Napište znovu, určitě se ozvu. Ivan

7. března 2005, 07:16:19

Lucy

Je mi teprve čerstvých 15 let.Asi před třemi lety jsem si všimla že mám mezi pochvou a konečníkem bouli.Není nějak zbarvená,nebolí ani nekrvácím.Občas ji cítím a je to docela nepříjemné.Trpím zácpou.V rodině se vyskytujou i hemeroidy.Nikomu jsem to zatím neřekala,stydím se...Prosím nevíte co by to mohlo být???A musím navštívit lékaře?Když jo jakého?

16. května 2009, 17:50:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Tomáš (Po trhání osmiček) 16. listopadu 2017, 08:17:26

Horní osmičky mám už za sebou a vše naprosto v pořádku odpoledne bylo trhání a večer už… Diskutovat

• Helliotron (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 18. listopadu 2017, 22:55:45

Docela keci v kleci co tu někteří píšou, bral jsem Zolpinox rok, pravidelně každej den. po… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.