Inzerce

nevím co dělat

je mi 19 a už tak před půl rokem jsem začal pociťovat jistý stupeň vyhřeznutí.ted se to zhoršilo,ale pořád to není 3. 4.fáze hem.Žádné krvácení nemám,jen občasné bolesti při vyměšování a svědění.Poraďte¨mi prosím někdo,co s tím?je nezbytné jít na vyšetření?

Inzerce
Odpovědi
Ivan Sysala

Ja sam jsem tato problemy nemel, ale uz jsem je pomohl resit jednoduchym zpusobem mnoha lidem, dalo by se rict se 100% uspesnosti. Poslete mi, prosim e-mail na adresu dobravaha@volny.cz abych vam mohl poslat podrobnosti. Ivan

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2004, 14:33:29

Ivan

Omluvám se všem, kteří mi napsali a já se neozval. Měl jsem technické potíže s PC, díky kterým jsem přišel o kontakty. Napište znovu, určitě se ozvu. Ivan

7. března 2005, 07:16:19

Lucy

Je mi teprve čerstvých 15 let.Asi před třemi lety jsem si všimla že mám mezi pochvou a konečníkem bouli.Není nějak zbarvená,nebolí ani nekrvácím.Občas ji cítím a je to docela nepříjemné.Trpím zácpou.V rodině se vyskytujou i hemeroidy.Nikomu jsem to zatím neřekala,stydím se...Prosím nevíte co by to mohlo být???A musím navštívit lékaře?Když jo jakého?

16. května 2009, 17:50:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.