Inzerce

Vysoký tlak - chcete se zbavit doživotního polykání léků ?

Inzerce
Odpovědi
Marie1 poděkování

To už snad zkuste IKEM v Praze.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. dubna 2015, 22:56:34

Blue lagoon2 poděkování

Pomatený výkřik bez jakéhokoliv zdůvodnění? Pokud máte potřebu hloh zpochybnit, tak logicky očekávám, že napíšete důvod. Takto váš příspěvek jen zavazí... (výstižnější by spíše bylo uvést, že je naprosto k ho..u)

21. října 2014, 14:01:27

Věra1 poděkování

Ahoj, máte někdo zkušenosti s lékem Valsacor? Užvám jej na vysoký tlak rok a začaly mne nesnesitelně bolet kyčle(nikdy mě nebolely).Mohly by s tím mít tyto léky souvislost?

23. ledna 2014, 00:21:31

i.holousova3 poděkování

Pakliže máte vedlejší účinky, tak to oznamte lékaři a on vám lék přeci vymění! léků na tlak je spoustu, není důvod vsadit na jeden, který vám očividně nevyhovuje!

23. ledna 2014, 13:01:50

Dada3 poděkování

Tiež som ho brala , po zmene už troch liekov, brala som ho 2 mesiace a mala som bolesti kolien, normálne som mala problém chodiť po schodoch. Už som rezignovala z liečby a týždeň neberiem nič. No začína kríza rýchly tep srdca, dnes sa už zvyšuje aj tlak, som však odhodlaná vydržať. Pred liečbou som mala tlak pravidelne 140/80 tep okolo 60 v pokoji. Po slávnej liečbe u lekára tlak aj 190/90, to však už mám paniku keď mi idú merať tlak. :(

17. května 2014, 13:00:48

MarunaS

Brala jsem Valsacor a pak Valsacombi, bolesti kolenou a zvýšená kyselina močová. U lékařky jsem si stěžovala a napsala mi Toluru, kyselinu močovou mám nyní v normě. Člověk se musí ozvat, jde o jeho zdraví................

19. června 2016, 22:06:15

Petr3 poděkování

Máte zkušenost s LUSOPRESEM nebo PRESTARIUM NEO FORTE?

1. května 2014, 09:36:30

hedus621 poděkování

po Lusopressu mi natékaly nohy

17. listopadu 2015, 13:42:35

hedus62

Moxostad ,Cynt , únava po vysazení pohoda

17. listopadu 2015, 13:47:11

Petr2 poděkování

Přečtěte si knížku "Zkorumpovaná farmacie" od Bena Goldacrea a už se nebudete divit, proč Vám léky škodí a nepomáhají.

3. května 2014, 07:23:54

Helena4 poděkování

Před dvěma měsíci jsem dostala na snížení tlaku Prestarium neo 5 mg. Tlak se snížil, ale zpomaluje se mi tep, i na 42. Také mám pocity, že omdlím. Lékaři na to nic. Prý by to mohla být psychika. Chápu, mohla by to být. Nicméně od té doby, co užívám Prestarium mám potíže, které jsem předtím neměla. Máte někdo podobné zkušenosti?

9. května 2014, 23:50:28

Marcela

Mně zase snižoval tep hodně Locren, jinak byl OK, ted mám Prestarium a pohoda. Je to asi hodně individuální, někdo po něm zase kašle, to je jeho vedlejší účinek.

25. července 2014, 13:18:36

Jirka8 poděkování

Po téměř ročním užívání Prestaria neo mne začal velice silně svědit zátylek, ale příšerně. Trápil jsem se asi 2 měsíce, než jsem přišel na to, že je to z léků a vysadil je. Poté nasazen Hypotylin. Po cca dvou letech zjištěn zvýšený obsah kyseliny močové v krvi (Dna). Já se na ty léky vy...

12. prosince 2014, 12:42:09

Blanka2 poděkování

také mám problémy.Začala jsem užívat léky na tlak,nejprve Ramipril,teď Toluru a hrozně se mi zhoršily komorové extrasystoly. Předtím jsem je měla ojedinělé.Teď mám záchvaty,kdy běží jedna za druhou.Je možné,že by to dělaly ty léky?

1. června 2014, 20:05:44

Janča

Jejich ACE-I inhibitory nerozšiřují pravou ledvinovou cévu ale zužují ji.

30. července 2014, 08:42:44

Janča3 poděkování

biolaboratoře se nenamáhají s mikrobiálním růstem,vyhledáváním analýzou.

30. července 2014, 08:47:40

Janča3 poděkování

Raději přemýšlejte o měšťácké sadistické libůstce sousedské výpomoci kdy vám Váš vodovodní řád napouštějí pod tlakem odfiltrovanými fekáliemi svými nebo kanálním odpadním potrubím nad vámi.Pak docela rychle pochopíte v čem je vysoký tlak krve civilizační chorobou.Má úcta ke všem týraným.

30. července 2014, 08:58:28

Alfonz2 poděkování

Já už jsem z těch lekařů a lekáren tak vylekaný,že se bojím nějaký ten lek polknout,protože si připadám jako pokusný králík ! Myslím,nebo spíše vím,že do uzdravení to má tak daleko jako já do Nobelovy ceny a jedná se pouze o nekonečné lekaní....... :-((

25. června 2014, 03:42:42

Saskia2 poděkování

Jaký máte zkušenosti s Lusopresem? Když se mi tlak již upravil, můžu ho vysadit?

26. července 2014, 08:28:24

ive1 poděkování

Máte někdo zkušenosti s Piramilem?

1. listopadu 2014, 00:15:31

mara

...mně chtěla doktorka napsat léky na tlak už třikrát, dvakrát jsem je odmítla a potřetí se to nějak zamluvilo a já odešla šťastně bez receptu :-)...hodnoty jsem měla okolo 140/90...žádná tragédie :-)...myslím, že vedl. účinky léků na tlak člověka zhuntujou dřív než samotný vysoký tlak

28. ledna 2015, 17:21:22

miluše7 poděkování

Léčím se s vysokým tlakem a všechny léky mi působily zle.Prestarium dráždivý kašel a ostatní otoky, křeče a svalové bolesti.Nyní už pro bolest svalů nemohu normálně sejít ze schodů a jet na kole.Vystřídala jsem Tenaxum Betaloc ,Amilzid,Micardis-hrozné křeče,Bisoprolol,Acebutol,nejhorší byla kombinace Indap Nebilet-hrozné bolesti dolních končetin.Pak to byl Carzap a nyní na radu až ze SÚKLU Ebrantil.Také špatně,velké svalové bolesti a ucpávání nosu.Ještě mi nenašli lék,který by mě doslovně netýral vedlejšími účinky.Jsem zoufalá.Poradte mi.Mám esseciální typ vysokého tlaku.Nyní beru 2x denně Ebrantil 30mg.Miluše.

16. října 2015, 20:12:38

Zlata1 poděkování

Brala som cca 4 roky Carzap 16, posledný týždeň my bolo zle, skončila som v nemocnici s tlakom 200/118 , týždeň mi dávali infúzie magnézia na tretá deň to bolo ako tak v poriadku 135/80 a potom mi pridali ebrantil 30, všetko sa začalo znova, tvrdili mi že som precitlivená a že mám ísť k psychológovi , prepustili ma s tým že ebrantil mi nechali, hoci ma noc pred prepustením zachraňovali po užití kombinácie 2xebrantil 30, vrátila som sa k originálnemu lieku Atacand, ktorý som prestala brať lebo bol veľký doplatok, po dvoch dňoch som v pohode aj bez psychológa, berte radšej všetci originál lieky a nie náhrady/generiká, na tlak sú 3 druhy liekov- betablokátory, sartány a ACC, ja môžem len sartány a každý lekár by mal svojho pacienta preskúšať ktorá skupina mu sadne a nestrieľať od boku, pomáha mi aj pravidelný šport a poobede spánok (som na dôchodku :-))) veľa zdravia všetkým držím palce

21. října 2016, 19:00:42

Jiří4 poděkování

Bráním se lékům co to jde. Trpím kolísavým tlakem 140/85 - 95 dokud jsem to řešil pohybem tak OK ale na podzim přestávám jezdit na kole a tlak leze ke 100. Začal jsem užívat Toluru nejdřív 40mg pak 80.. a přišlo bušení srdce, arytmie - sanitka.. v nemocnici se to srovnalo.. nasazen Egilok, k tomu Tolura - tlak stále stejný, bez účinku.. necítím se vůbec dobře, tep 50.. Tolura změměna na Rilmenidin - v příbalovém letáku upozornění že neužívat spolu s beta-blokátory=Egilok který užívám!! Doktorům je to šuma fuk.. takže končím, snižuji dávku a všechno vysadím a budu pokračovat redukcí váhy, pohybem, zeleninové šťávy(hlavně celer) srdeční čaj.. uvidím co se bude dít. A půsty.. mám zkušenost že dvoudenní půst o vodě mně snížil tlak na 130/75.. prášky jsou jako poslední možnost když už to člověk vzdá..

2. listopadu 2015, 15:17:58

lubomír

arginin, koenzim q10, hořčik,,liposomalní vitamin c

7. dubna 2016, 22:50:46

Lift1 poděkování

Zarazilo mne, že s podzimem přestáváte jezdit na kole. Proč. Jistě víte, že existuje zařízení s názvem rotoped. Nemusíte za něj dát mailant, můžete koupit starší třeba za 500. V pokoji zabere místo cca metr x půl metro (možná ani ne tolik). Při šlapání se můžete koukat na TV, nebo poslouchat hudbu, aby vát doba po kterou šlapete líp uběhla. Vím,, že to není stejné, jako jezdit v přírodě na čerstvém vzduchu, ale zase vás nemůže srazit bezohledný řidič. Jinak na vysoký tlak se hodně doporučuje česnek, nebo šťáva z červené řepy.

24. června 2016, 20:56:26

Petule1 poděkování

Dobrý večer, již delší dobu užívám léky na tlak..momentálně užívám Dopegyt,protože časem bychom rádi mimčo..ale nedělá mi dobře..jsem nesvá,ospalá,ale spát nemůžu,mám špatnou náladu,je možné,že je to tím lékem? Není to první lék,co mi nedělá uplně nejlépe,no tento vede..Lékařka jen pokrčí rameny a svede vše na psychiku..no jasně,mám nadváhu a jsem citlivka,takže na to se to svádí nejlépe..máte někdo podobný problém?

26. prosince 2015, 21:52:28

lubomir1 poděkování

dr,mathias rath-,,,žaloba na farmacie.... vyguglujte si to a spednete na zem,až budete číst, jak se léčí problémy se srdcem a s tlakem,,, popisuje tam,že farmaceutcké firmy schválně obcházejí příčiny těchto onemocnění a podávají se léky na to,aby jen tlumily důsledky,, hlavním lékem na tlak, jsou opravdové vítaminy,, liposomalní vitaminy c,d,aminokys.arginin,koenzim q10 a stopové prvky,, tímto zmizí i cholesterol LDL ,vysoký tlak a upraví se i činnost srdce,,, jinak nás budou ničit jak králíky,,

16. března 2016, 13:47:42

Kamila

Dobrý den, můžete upřesnit, máte s tím nějaké osobní zkušenosti. Myslím s užíváním vitamínů. Díky

18. července 2017, 15:16:05

Jean1 poděkování

cévní potíže působí mikroparaziti ( chlamydie a pod. ) užívat také tinkturu jmelí

16. března 2016, 14:03:20

Sandra

Celý život jsem měla nízký tlak a v padesáti přišel vysokej. Nejdřív jsem bojovala zdravou stravou , pohybem atd, ale nikam to nevedlo. Od 9ti let beru léky na štítnou žlázu, autoimunitní snížená funkce. Nežiju v Česku, takže nějakého vyšetření srdce se asi nedočkám, leda tak při pitvě , takže mi bylo hůř a hůř a letos na jaše jsem dostala Tritace, ale zánět dutin jak hrom, takže Amlodipin-bolest hlavy, padání vlasů okamžitě, nespavost, zácpa, tak další Zanidip- rudý obličejsvědění, otok obličeje, bolest v krku, nespavost, bolesti ramen a rukou, zácpa, Další Lecalpin, generikum Zanidipu-svědění rukou, uší, oteklý dlaně a prsty, tlak na hrudi, nezvedla jsem levou ruku,dnes mám druhý den Omesar, zatím se mi líp dýchá, dobře jsem se vyspala, kromě bolesti v krku zatím dobrý. Ale začala mě strašně bolet levá noha. Tak fakt nevim.

17. srpna 2017, 21:59:31

petra

Nikam nemá cenu to psát stejně vám nikdo nepomůže já mám pořád tlak 190/80 a beru denně12 léků tlak trochu klesne ale za vě hodiny se znovu ozve. Nekouřím nepiji vážím 52kg a měřím 155cm jezdíla jsem hodně na kole ale ted ni zvyšuje tlak

18. října 2017, 11:15:48

petra

mám vysoký tlak pořád kolem 190 i po 12 lécích které denně konzumuji je mi 65 letjsem štíhlá a sportuji ale nepomáhá to ........potřebovala bych se dostat do nemocnice na Homolce ale nevím jak ?

19. října 2017, 15:16:12

Jolanka49

Ahoj bohužel jsem taky náhodou na preventivce zjistila s doktorkou mírně zvýš.tlak, 140/80, ale už asi půl roku se to pořád zvyšuje, tak mi dala léky, Prenessu, což je fajn, je to dvousložkový lék, s diuretikem, jindy mi dává perindopril, a beru 2 x denně, občas je nutno při extrasystolách doplnit tenziominem 25mg chci se zeptat - berete někdo fytosteroly? Rostlinné hormony? ptám se žen, protože to zvýšení tlaku může souviset s menopauzou která asi začala, to mi zatím doktor neřekl, na vyš.půjdu

9. února 2018, 12:01:24

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 162 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Rivotril) 20. srpna 2018, 13:30:15

Ahoj Káťo, moc, moc, moc Tě zdravím!!! Já se také ozývám po delší době. Nic si z toho… Diskutovat

• (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 14. srpna 2018, 10:40:10

ATB jeden měsíc je žalostně málo. Nejlepší je kombinace dvou až tří a brát je… Diskutovat

• Šárka (Rivotril) 15. srpna 2018, 09:18:27

Zdravím Petro,děkuji za projev soucítění.Nechci to zakřiknout,ale již druhý den mě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.