Inzerce

po operaci hemoroidů

Byl jsem asi před dvěma měsíci na operaci s hemoroidy.Tz největší bolesti jsem přestál.Nyní mám ale problém s vyprázdňováním.Téměř vždy při stolici jakokdyby se mi natrhl konečník.Bolí mne to a občas teče krev.Nevím co jíst.Vše jsem vyzkoušel.Pomoc od lékařů není.Je to zoufalý stav.Poradí mi někdo?Budu rád za každou vyzkoušenou radu.Děkuji St

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 269 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanka (závislost na benzodiazepinech a lecba) 17. března 2017, 12:48:37

Míro, to je divné. Po Hypnogenu deprese, už po 3 týdnech užívání? Kolik jsi toho Hypnogenu,… Diskutovat

• Marika (Zkušenosti s léčbou akné) 22. března 2017, 16:26:01

Za 60koruk mast? to je nejak málo, ne? Uz jsem taky vyhodila nemálo penez nźa kosmetiku, ale… Diskutovat

• Gabča (Prsa) 21. března 2017, 13:13:13

Taky bych se operace nabála. Zkus se podívat na www.aesthevita.cz. Výsledky operací jsou… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.