Inzerce

RS a mimco

Ahojky všichni RS mám 3roky začalo to zán.zrakového nervu.Teď si 2roky píchám Copaxone Po poslední nemoci zánět močov.mechýře se mi ktrošku špatně chodí ale chodím a když se víc zapotím třeba v práci pracuji jako ošetřovatelka koní tak i začnu hůř vidět ale to cirka po 10min odezní.Chtěli by sme s manželem druhé miminko ale mame drobet strach jak to dopadne všichni jsou tak trošku proti říkaj buď ráda že máš jedno a si zdravá.Jenže četla jsem tolik příběhů že to dobře dopadlo taky tam byli špatné konce ale tich dobrých bylo víc.A nevíte kolikrát se chodí na MR a lumbálku ja teda už jednou byla a zajímalo by mně jestli ještě půjdu

Inzerce
Odpovědi
Jarda

RS(roztroušenou sklerozu) mám 22let.Je to pozvolný průběh. Nejdříve nezájem o něco lékařů.No a moje snaha.Vždytˇ jsem mladý.Tak si přidám ve sportu,který mě baví a dodává chutˇ dále jít.Jezdím denně na kole.Hledám partu na lodě.Chodím na procházky(delší s trekovýmy holemi). No je to ohromný zásah do života.Manželka jse se mnou raději rozvedla,ale tvrdí že se MOŽNÁ VRÁTÍ.Jedu sám a nemám strádání finanční.Nejsem již ve stresu jako strojvedoucí,ale dělám jinou práci v oboru. Nesmím se přemáhat při chřipce.Je to na dlouhé vyprávění. Lékaři zatím při veškeré snaze nic moc.Tak se držme.Ahoj.Jarda.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. září 2008, 04:37:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lída6 (nespavost) 18. ledna 2017, 17:56:39

Zdravím, mně na potíže se spánkem nejlépe pomohla změna životního stylu a také výměna… Diskutovat

• Husky59 (champix) 12. ledna 2017, 12:14:55

Champix funguje. Na rozdíl od nikotinových náhražek.... Diskutovat

• Dana (Strach ze zubaře - řešení) 11. ledna 2017, 19:55:06

Se strachem bojuji ještě víc,po tom,co mi moje zubařka spravovala zuby tak,že se rozpadly,už… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.