Inzerce

revmatoidní artriida

Ahoj, moje mamka má revmatoidní artriidu zjištěnou před měsícem. Nechce brát léky, které změní její vzhled a mají spoustu nežádoucích účinků. Nemáte někdo zkušenost stouto chorobou. Existuje nejaká jiná varianta léčby? Předem děkuji za odpovědi.

Inzerce
Odpovědi
Radim

Mám stejný problém a mohu říci, že jsem bral Wobenzym 2 x denně 10 tablet 3 týdny a potom 2 x denně 5 tablet asi ještě 4 týdny. Po týdnu to bolelo víc, ale přečetl jsem si , že se to tak občas děje a vydržel jsem. A na noc teplo z elektrické dečky. Pak mi bylo najednou líp a líp a asi po měsíci jsem zažil konec bolesti. A už je to dva měsíce. Zkuste. Kůra je to dlouhodobá, prodává se to v takovým velkým balení ( byl vidět i na stole v Pojišťovně štěstí). Užívání je v příbalovém letáku a na webu. Radim

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. září 2008, 14:16:58

miša1 poděkování

mám i otoky zápěstí,pomohl mi Condrosulf 800

6. července 2009, 19:07:01

Dan4 poděkování

Já mám artritidu od 33-ti let teď je mi 62. Ne existuje žádný lek který by Vám úplně vylečil nemoc. Léky které Vám dají lekaři tu nemoc jen dělají trochu snesitelnou. Já už jsem zkusil všechno možné, žraloči chrupavku, Wobenzym, Fastumgel atd. atd. Nic ne pomohlo. Od těch 33-ti beru prednison a Brufen, teď jsem k tomu začal biologickou lečbu a ta mi oprvdu trochu, i dost, řekl bych mi pomohla. Nemám tak často bolesti. Zkrátka revmatoidni artritida je sviňa a nedá se léčit to vám řekne každý ravmatolog. Je to totiž poruch imunitního systému, ktrý napadá klouby v domění, že jetam nějaký nepřitel, nasledkem toho klouby otékaji, zrudnou a strěšně bolí. To já moc dobře znam. Hodně zdaru.

20. července 2009, 11:56:59

Tomáš1 poděkování

Měl jsem bolesti kloubů a příznaky artrózy jsem trpěl 3 roky. Koupil jsem si flex code 500ml - sirup v lékárně a pomohl mi po 1 měsíci. Řekli mi že se může používat také jako alternativa injekční aplikace do kloubů. Mohu jenom doporučit.

18. listopadu 2010, 20:50:37

Marie Frzalova1 poděkování

MÁM BOLESTI PRAVÉ RUKY V OBLASTI PALCOVÉHO KLOUBU S TRVALÝM OTOKEM V JEDNOM MÍSTĚ NAD ZÁPĚSTÍM.OBSTŘIKY,LÉKY,KRÉMY PROTI BOLESTI VŠE BEZ USPĚCHU. NEVÍM CO VLASTNĚ ZNAMENÁ TO OZNAČENÍ SKAFO TRAPEZIO TRAPEZIODNÍ ARTROZA.PŘIVÍTÁM DOBROU RADU .DĚKUJI

28. května 2011, 15:20:48

Eva1 poděkování

Já od února zkouším produkty firmy LR, zejména Aloe gel, Colostrum a Omega 3 . Zpočátku jsem byla nedůvěřivá, ale začínám se přesvědčovat, že něco na tom asi bude. Výsledek je takový, že mám od května vysazený Prednison a Metotrexát lékař snížil při minulé kontrole o 2 tabletky. Rovněž otoky prstů (prostředníčku a malíčku) nemám.Výsledky krve - vše v pořádku.

12. října 2011, 16:41:06

Karel Křivka2 poděkování

Dobrý den, mám uplně stejný problém a jeslti vaše maminka nechce brát léky, ať určitě zkusí gel biofreeze. Mám ho osobně vyzkoušený a na artritidu je opravdu výborný!

29. ledna 2013, 16:24:39

Tomáš

Z takové formy mi pomohl Priessnitz, je taky krém, který uleví od bolesti a bez něho bych po zápase nebyl :)

9. dubna 2013, 09:10:58

Zdeňka1 poděkování

Ráda bych se podělila se svojí zkušeností týkající se léčby revmatoidní artritidy. Na tuto nemoc jsem měla 6 let přiznaný plný invalidní důchod. O bolestech a nesnázích vyplývající z této nemoci se nebudu rozepisovat. brala jsem léky, po kterých jsem otékala a jíné, které mě málem zničily ledviny a játra! Na radu své dcery, která se již nemohla dívat na mé utrpení jsem začala užívat lnněný olej a drcené lněné semínko. Pomáhá mi to tak, že již 3tí rok neberu žádné léky a moje klouby jsou jako promazané a plně funkční!!!

9. května 2013, 17:33:26

Milena

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

20. června 2013, 09:06:52

pety1 poděkování

bolest kloubů bylo mé prokletí dokud jsem nenarazila na colafit, je vážně skvělý, doporučuju zkusit pokud si už nevíte rady

31. května 2014, 23:30:03

Tukanka

Ano ano, Colafit opravdu pomáhá, sice by mohl být trochu levnější ale co ,z důchodu to utáhnu a ostatní přípravky mi nezabírají...

27. června 2014, 14:00:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.