Inzerce

časté močeni

Ceká mě urodynam. vyšetření, má prosím někdo s tímto zkušenost ? Může mě seznámit s jeho průběhem., popř. jak následně svůj problém zvládá, jaké léky a zda se zdr. stav zlepšil. Díky jarka

Inzerce
Odpovědi
kuky1 poděkování

Dobrý den, odepisuji vám na dotaz ohledně urodyn. vyšetření moč.měchýře. Prodělala jsem to několikrát a pak jsem se rozhodla jít na plastiku moč.měchýře. Jednou jsem myslela, že budu marodit, nemohla jsem si sednout, připadalo to jako když máte ukrutnou řezavku /objevuje se to při nachlazení/.Dostala jsem dokonce prášky proti bakteriím. Další vyšetření urodyn. proběhlo celkem bez velkých potíží. Paní doktorka v Plzni, kam jsem chodila mi řekla, že to dělají malým dětem a bez problémů. Pro mě toto vyšetření bylo horší než porod. Pak jsem absolvovala v Plzni na Slovanech plastiku moč. měchýře tzv. páska, není to klasická operace ale v polospánku vám to udělají spodem. Nemohu říci, že je to nanic ale moc se mi to nezlepšilo. To je asi vše co vám mohu napsat. Zdraví K.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. listopadu 2008, 16:47:40

kuky1 poděkování

Dobrý den, odepisuji vám na dotaz ohledně urodyn. vyšetření moč.měchýře. Prodělala jsem to několikrát a pak jsem se rozhodla jít na plastiku moč.měchýře. Jednou jsem myslela, že budu marodit, nemohla jsem si sednout, připadalo to jako když máte ukrutnou řezavku /objevuje se to při nachlazení/.Dostala jsem dokonce prášky proti bakteriím. Další vyšetření urodyn. proběhlo celkem bez velkých potíží. Paní doktorka v Plzni, kam jsem chodila mi řekla, že to dělají malým dětem a bez problémů. Pro mě toto vyšetření bylo horší než porod. Pak jsem absolvovala v Plzni na Slovanech plastiku moč. měchýře tzv. páska, není to klasická operace ale v polospánku vám to udělají spodem. Nemohu říci, že je to nanic ale moc se mi to nezlepšilo. To je asi vše co vám mohu napsat. Zdraví K.

6. listopadu 2008, 16:47:45

Allienka2 poděkování

Dobrý den, potřebovala bych se zeptat. Je mi to trapné ale mám částé uníky moči při nadměrném smíchu. Je to normální? Vím, že starších žen možná ale mě bude teprv 16

21. srpna 2011, 12:46:42

Lenka

Ahoj, je tu někdo prosím kdo má zkušenosti s OAB? Dělala jsem si test na www.musimcasto.cz, nejspíš OAB mám, chodím opravdu hrozně často, asi cca 9x denně, někdy to ani nepočítám. Má někdo zkušenosti s léčbou?Díky

21. března 2016, 10:11:24

Jean

léč si CTR, Ureaplasma , Mycoplasma, OAB je výmysl :-)

21. března 2016, 13:38:39

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.