Inzerce

Co to vlasne je?

Chtela bych zeptat k cemu vlastne tento prasek-Lexsaurin slouzi.Jestli je to treba jako Defobin na uklidneni.Dekuji

Inzerce
Odpovědi
Helena Brancikova2 poděkování

Staci jen kdyz mi to poslete na moji e-mailovou adresu.Chtela bych se zeptat co to vlastne je -Lexaurin.Jestli je to jako neco Defobin na uklidneni proti depresi.Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2005, 14:54:19

Martin

Oba preparáty obsahují účinné látky ze skupiny benzodiazepinů (Lexaurin-bromazepam, Defobin-chlordiazepoxid), které mají anxiolytický účinek (odstraňují úzkost-anxietu). Defobin (dříve Radepur) obsahuje vývojově nejstarší látku této skupiny léčiv a je stále používán při úzkostných stavech, neklidu. Lexaurin je tedy pouze jednou z variací na tuto základní látku a jeho použití je velice podobné.

22. února 2005, 19:50:54

Vaclav4 poděkování

Mohu při léčbě deprese kombinovat Prozac, Lexaurin, Stilnox NOVO_PASSIT, případně si vzít něco proti bolesti (SURGAM,IBALGIN,VOLTAREN) po 9 dnech (Prozac) mě bolí celé tělo

26. června 2005, 15:50:17

Jana1 poděkování

já beru asi dest let elenium a poslední dobou mám divne stavy jako bych se chvěla a je mi chvilemi na spadnutí vždy se bojim že stratím vědomí je to neuroza

25. března 2009, 08:55:22

Jana2 poděkování

já beru asi dest let elenium a poslední dobou mám divne stavy jako bych se chvěla a je mi chvilemi na spadnutí vždy se bojim že stratím vědomí je to neuroza

25. března 2009, 08:55:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.