Inzerce

Prothiaden

Jedl jsem Prothiaden 6 let a pred tydnem jsem skoncil a menim ho na Zoloft. Zatim krome prujmu a divny unavy nic necitim. S prothiadenem jsem byl na davce 150 mg denne a musim rict,ze mi opravdu pomohl. Bylo mi vsak lekarem doporuceno,abych s jeho uzivanim prestal a zacal brat modernejsi pripravek s minimem vedlejsich priznaku. Jakych? To asi teprve zjistim.

Inzerce
Odpovědi
Pavlina.353 poděkování

NA zoloft se vykašli budeš mít děsný abstáky lepší je přejít na stimuloton 100 a pomalu ho snižovat na stimuloton 50 mám to vyzkoušený nejsou u tohoto postupu takové abstáky,ale napřed se porad s lékařem je to jistota a nepíšeš co bereš za další léky Pavlína

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. července 2007, 18:21:04

yolanda2 poděkování

Jsem 5 let na xanaxu asi 15-20mg denně. Chci se toho zbavit, začla jsem si dávky snižovat, nyní na 5 mg denně. Pomůže prothiaden na šílené absťáky, úzkost, panický strach, bolesti všeho? yolanda 43 let

14. května 2008, 12:44:27

Prothiadentolog3 poděkování

Tak ti nevím Pavlínko, jestli tvá rada nepřišla pozdě. Dva roky jsou dva roky :-)))))

15. ledna 2009, 14:28:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• kačka (lymfangiom) 29. listopadu 2016, 09:47:51

Já s lymfangiomem bojuju od malička, když jsem byla mimi docent Kabelka ve FN Motol mi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.