Inzerce

děti a diabetes 1. typu

Nové webové stránky pro dětské diabetiky, jejich rodiče, známé a příbuzné najdete na http://www.zh.cz/diabetes/

Inzerce
Odpovědi
vlasta

Nové webové stránky pro dětské diabetiky, jejich rodiče, přátele a příbuzné, najdete na http://www.zh.cz/diabetes/

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. února 2005, 15:25:48

Plichtova8 poděkování

Dobry den, mela bych otazku. Kolik presne by mela byt hladina cukru v krvi u deti a kolik u dospelich? Muj synovec kteremu je mu sest let ma hladinu 7, nejedna se obezni dite, spis ma neustale chut pit! Dekuji mnohokrat za odpoved. R. Plichtova

8. listopadu 2005, 15:06:41

Hana Klementová2 poděkování

Dobrý den,mám dva syny,21.a14.let,oba mají cukrovku,může mi někdo vysvětlit jak je to možné?Dekuji

29. března 2006, 13:45:11

Jiří Šteiner

Dobrý den. Těch příčin může byt víc. V každém případě bych doporučil čistě přírodní, české výrobky. Jsou s nimi vynikající výsledky. Užívání léků a píchání inzulínu bych oddaloval. Podělím se s Vámi o jednu z mnoha zkušeností našich zákazníků: PO VYUŽITÍ JEDNÉ LAHVIČKY - TÉMĚŘ BEZ CUKROVKY A 3 KG PRYČ! Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovala moje cukrovka v krvi 20 mmol a v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu, ale právě v té době jsem získala, shodou náhod, přípravek OK OMEGA plus a začala 2x denně užívat lžičku po jídle. Po využití jedné lahvičky mně lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0 mmol a zhubla jsem 3 kg! Mám radost z úspěchu a OK OMEGU plus užívám dále! J. K., Lovosice Pokud budete mít zájem zkvalitnit své zdraví, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. 608980639; 530316367; okjiristeiner@gmail.com PS:Jsm e stvořeni z přírody, proto jen příroda, nás může uzdravit. Ne chemické přípravky-léky.

2. června 2008, 16:51:46

Brigita

Dobrý den,moje dcera má 6měsícu diabetes 1typu,má 8let a momentálně jsme bezradní má příliš vysoký cukr.Pohybuje se jí už týden přes 20 a nejde snížit ani pohybem .3X už měla 32glykemky.Jídlo dodržujeme i režím inzulínový.Katolátky v moči nejsou.Připichujeme inzulín,ale ani to nepomáha jsme bezradní .Prosím poradˇte nám co dělat.Děkují Brigita

7. dubna 2008, 11:43:24

Mirka1 poděkování

Napište si, prosím, o informace na mail mirfaj@centrum.cz , poradím Mirka

31. května 2008, 16:20:51

hana1 poděkování

Je důležité zjistit a snížit hladinu homocysteinu. Velkou pomocí je POCTIVÝ pitný režim založený na dostatku ČISTÉ VODY - nelze ji ničím nahradit, Čtěte na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi- a napište z.34.9@seznam.cz

26. listopadu 2010, 18:39:20

Jiří Šteiner

Dobrý den. Doporučil bych čistě přírodní, české výrobky. Jsou s nimi vynikající výsledky. Jsou vhodné i pro děti. Užívání léků a píchání inzulínu bych oddaloval. Podělím se s Vámi o jednu z mnoha zkušeností našich zákazníků: PO VYUŽITÍ JEDNÉ LAHVIČKY - TÉMĚŘ BEZ CUKROVKY A 3 KG PRYČ! Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovala moje cukrovka v krvi 20 mmol a v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu, ale právě v té době jsem získala, shodou náhod, přípravek OK OMEGA plus a začala 2x denně užívat lžičku po jídle. Po využití jedné lahvičky mně lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0 mmol a zhubla jsem 3 kg! Mám radost z úspěchu a OK OMEGU plus užívám dále! J. K., Lovosice Pokud budete mít zájem zkvalitnit své zdraví, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. 608980639; 530316367; okjiristeiner@gmail.com PS:Jsm e stvořeni z přírody, proto jen příroda, nás může uzdravit. Ne chemické přípravky-léky.

2. června 2008, 16:48:27

petr

Lidem, kteří mají cukrovku I.typu žádný přípravek nepomůže. Nejde oddálit ani píchání inzulínu. Měl by jste tento přípravek nabízet na jiném místě.

10. září 2009, 13:54:37

roman

měl by jste se víc informovat, co je diabetes 1.typu

1. března 2015, 16:37:18

famiro4 poděkování

jaká má být hladina cukru v krvi u 8.letého chlapce

21. srpna 2009, 17:00:20

Ilona

Dobry den mam syna ktery ma 1rok a 6mesicu babicka ma diabetes a merila si glukometrem hladinu tak jsme zkusili i syna namerilo mu to 8,3 je to moc spatne? jaka je hladina cukru v krvi u tak malich deti?

20. listopadu 2012, 16:56:35

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.