Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

děti a diabetes 1. typu

Nové webové stránky pro dětské diabetiky, jejich rodiče, známé a příbuzné najdete na http://www.zh.cz/diabetes/

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
vlasta

Nové webové stránky pro dětské diabetiky, jejich rodiče, přátele a příbuzné, najdete na http://www.zh.cz/diabetes/

Plichtova
9x

Dobry den, mela bych otazku. Kolik presne by mela byt hladina cukru v krvi u deti a kolik u dospelich? Muj synovec kteremu je mu sest let ma hladinu 7, nejedna se obezni dite, spis ma neustale chut pit! Dekuji mnohokrat za odpoved. R. Plichtova

Hana Klementová
2x

Dobrý den,mám dva syny,21.a14.let,oba mají cukrovku,může mi někdo vysvětlit jak je to možné?Dekuji

Jiří Šteiner
1x

Dobrý den. Těch příčin může byt víc. V každém případě bych doporučil čistě přírodní, české výrobky. Jsou s nimi vynikající výsledky. Užívání léků a píchání inzulínu bych oddaloval. Podělím se s Vámi o jednu z mnoha zkušeností našich zákazníků: PO VYUŽITÍ JEDNÉ LAHVIČKY - TÉMĚŘ BEZ CUKROVKY A 3 KG PRYČ! Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovala moje cukrovka v krvi 20 mmol a v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu, ale právě v té době jsem získala, shodou náhod, přípravek OK OMEGA plus a začala 2x denně užívat lžičku po jídle. Po využití jedné lahvičky mně lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0 mmol a zhubla jsem 3 kg! Mám radost z úspěchu a OK OMEGU plus užívám dále! J. K., Lovosice Pokud budete mít zájem zkvalitnit své zdraví, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. 608980639; 530316367; [email protected] PS:Jsm e stvořeni z přírody, proto jen příroda, nás může uzdravit. Ne chemické přípravky-léky.

Brigita

Dobrý den,moje dcera má 6měsícu diabetes 1typu,má 8let a momentálně jsme bezradní má příliš vysoký cukr.Pohybuje se jí už týden přes 20 a nejde snížit ani pohybem .3X už měla 32glykemky.Jídlo dodržujeme i režím inzulínový.Katolátky v moči nejsou.Připichujeme inzulín,ale ani to nepomáha jsme bezradní .Prosím poradˇte nám co dělat.Děkují Brigita

Mirka
1x

Napište si, prosím, o informace na mail [email protected] , poradím Mirka

hana
1x

Je důležité zjistit a snížit hladinu homocysteinu. Velkou pomocí je POCTIVÝ pitný režim založený na dostatku ČISTÉ VODY - nelze ji ničím nahradit, Čtěte na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi- a napište [email protected]

Jiří Šteiner

Dobrý den. Doporučil bych čistě přírodní, české výrobky. Jsou s nimi vynikající výsledky. Jsou vhodné i pro děti. Užívání léků a píchání inzulínu bych oddaloval. Podělím se s Vámi o jednu z mnoha zkušeností našich zákazníků: PO VYUŽITÍ JEDNÉ LAHVIČKY - TÉMĚŘ BEZ CUKROVKY A 3 KG PRYČ! Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovala moje cukrovka v krvi 20 mmol a v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu, ale právě v té době jsem získala, shodou náhod, přípravek OK OMEGA plus a začala 2x denně užívat lžičku po jídle. Po využití jedné lahvičky mně lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0 mmol a zhubla jsem 3 kg! Mám radost z úspěchu a OK OMEGU plus užívám dále! J. K., Lovosice Pokud budete mít zájem zkvalitnit své zdraví, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. 608980639; 530316367; [email protected] PS:Jsm e stvořeni z přírody, proto jen příroda, nás může uzdravit. Ne chemické přípravky-léky.

petr

Lidem, kteří mají cukrovku I.typu žádný přípravek nepomůže. Nejde oddálit ani píchání inzulínu. Měl by jste tento přípravek nabízet na jiném místě.

roman

měl by jste se víc informovat, co je diabetes 1.typu

famiro
6x

jaká má být hladina cukru v krvi u 8.letého chlapce

Ilona

Dobry den mam syna ktery ma 1rok a 6mesicu babicka ma diabetes a merila si glukometrem hladinu tak jsme zkusili i syna namerilo mu to 8,3 je to moc spatne? jaka je hladina cukru v krvi u tak malich deti?

Sandra

Dobrý den, je možné, že potíže pochází ze špatné stravy? Co úprava jidelnicku u deti, zabira?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce