Inzerce

cirhoza

Měla jsem švagra s touto nemocí a průběh onemocnění znám úplně nazpaměť až do poslední chvíle,pokud máš zájem dozvědět se co tě čeká napiš mi na mail-Suz

Inzerce
Odpovědi
pakka

Dobrý den Znám jeden přírodní přípravek, který dokážal zatočit s cirhózou jater. Přispěje k pročištění Vašeho organismu, k revitalizaci jaterní tkáně, posílí funkci jater. Určitě vyzkoušejte.Info v emailu pavkane@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. července 2011, 21:02:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.