Inzerce

krční páteř

po operaci krcni patere stale bolesti rehabilitace nepomáhá.Pálení mě ruce a mám bolest za krkem. Hlavně v sedě.

Inzerce
Odpovědi
Olga

Po operaci krční páreře karpálního tunelu na pravé ruce mám stále bolest od krku do ramene bolest je křečovitá také bolest křížová bolest do lýtka a mravenčení hlavně v noci když sedím tak se nemohu ani zvednout bolí mně nohy.Bolest mi jde i do palce u nohy.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. prosince 2006, 18:58:18

Olga

Co se do toho pleteš máš ty bolesti ty nebo já !!!!!!!!!!!!!!!!

29. prosince 2006, 19:02:51

EVA2 poděkování

JSEM 4. R. PO OPERACI KRČNÍ PÁTEŘE HLEDÁM LIDI KTEŘÍ JSOU OCHOTNI SI SE MNOU POPOVÍDAT O MÝCH I SVÝCH PROBLÉMECH .JSEM V ČID . SKYPE EVIČKA 154. EMAIL HAMKANAMKA@CENTRUM CZ DÍKY VŠEM CO SE MI OZVOU

25. dubna 2007, 13:16:39

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 322 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Polák (Prostata) 23. března 2017, 12:28:30

Já užívám PROSTADYNE už skoro rok - považuji ho za opravdu dobrý přípravek z… Diskutovat

• Petr 37 (Cirhóza jater) 22. března 2017, 13:22:05

Dobrý den ,mněl jsem před asi 6měsíci pád na Břicho,mám pocit že mám stále nafouklé… Diskutovat

• Jarda (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 09:26:18

Ahoj všichni po delší odmlce vás všechny zdravím. Doufam ze se máte všichni fajn.Já jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.