Inzerce

Akne

Roaccutan bych už nikdy nebrala.Udělal mi nepořádek v hormonální sféře a to nemluvím o tom,že mi po něm bylo špatně. Vyléčení není doživotní a múže se vrátit za 2-3 roky.Považuji tento lék jen za pokus na lidech.

Inzerce
Odpovědi
Gabka

Ahoj, muj problém s akne začal skoro ve 24 letech. Vyzkoušela jsem vše: Diane 35, tu nej kosmetiku Avene, La Rosche, laser SMOOTBEAM. Jedna aplikace laseru mě vyšla na 5.000, bohužel účinek se nedostavil. Mým problémem je to, že mám suchou pokožku a akne se mi dělá nejen na obličeji, ale i na zádech. Tradiční přípravky mi nezabírají, je to vše na mastnou pleť , nevím co mám ještě více pro to udělat. G.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. března 2005, 13:54:55

Mirka

Chce to jen disciplínu ve stravování,ta je bezpodmínečná.Pak bych vsadila na alternativu ke klasické medicíně.Záleží na tom,kterému směru v alternativě důvěřuješ.U mně po několika pokusech zvítězila detoxikace MUDr.Jonáše.Sebedisciplína je ovšem nejdůležitější.Jakékoliv "svinstvo" co dáš do těla(Ečka,alkohol,léky,nikotin,nezdravá strava) se ti buď někde usadí nebo tělo bude mít tendenci to všemožnými způsoby vyloučit.Sebedisciplína...

8. června 2006, 14:23:49

Bibi(Blanka83@email.cz)

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

31. března 2009, 16:47:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 13 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marie (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 20. června 2017, 18:45:26

dobr den ještě to tu funguje? Diskutovat

• Zuzana (Zmenšení) 20. června 2017, 10:25:40

Včera jsem byla u pana Justana na konzultaci a udělal na mě obrovský dojem. Tento pán je velmi… Diskutovat

• Eva (Zkušenosti s léčbou akné) 23. června 2017, 11:06:24

K urychlení hojení akné doporučuji kosmetický přístroj Face-Up! Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.