Inzerce

Akne

Roaccutan bych už nikdy nebrala.Udělal mi nepořádek v hormonální sféře a to nemluvím o tom,že mi po něm bylo špatně. Vyléčení není doživotní a múže se vrátit za 2-3 roky.Považuji tento lék jen za pokus na lidech.

Inzerce
Odpovědi
Gabka

Ahoj, muj problém s akne začal skoro ve 24 letech. Vyzkoušela jsem vše: Diane 35, tu nej kosmetiku Avene, La Rosche, laser SMOOTBEAM. Jedna aplikace laseru mě vyšla na 5.000, bohužel účinek se nedostavil. Mým problémem je to, že mám suchou pokožku a akne se mi dělá nejen na obličeji, ale i na zádech. Tradiční přípravky mi nezabírají, je to vše na mastnou pleť , nevím co mám ještě více pro to udělat. G.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. března 2005, 13:54:55

Mirka

Chce to jen disciplínu ve stravování,ta je bezpodmínečná.Pak bych vsadila na alternativu ke klasické medicíně.Záleží na tom,kterému směru v alternativě důvěřuješ.U mně po několika pokusech zvítězila detoxikace MUDr.Jonáše.Sebedisciplína je ovšem nejdůležitější.Jakékoliv "svinstvo" co dáš do těla(Ečka,alkohol,léky,nikotin,nezdravá strava) se ti buď někde usadí nebo tělo bude mít tendenci to všemožnými způsoby vyloučit.Sebedisciplína...

8. června 2006, 14:23:49

Bibi(Blanka83@email.cz)

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

31. března 2009, 16:47:19

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.