Inzerce

Nádory-imunita-psychika

Psychika hraje v boji s onemocněním zásadní roli...

Inzerce
Odpovědi
Lin

Pokud se chcete uzdravit, musíte tomu věřit...nemusíte chodit k drahému léčiteli, dle mého názoru mají léčitelské schopnosti všichni, jen je důležité naučit se je ovládat... základ je v meditaci, relaxaci a schopnosti max. obnovit pozitivní myšlení se zaměřením na imunitu organismu... Dřív jsem tomuto nevěřila, ale pak jsem si uvědomila, co jsem dělala a dovolila ostatním, aby před onemocněním dělali s mou psychikou, jak málo jsem si vážila sama sebe a kolik zbytečných věcí jsem neustále řešila...byla jsem často v depresi a skoro stále nemocná...teď mám jiný přístup, učím se ovládat více své tělo, duši a myšlení a je mi dobře... Nejsou v tom žádné čáry, pokud dáte svojí duši šanci, aby byla šťastná i vaše tělo a především vaše imunita bude opět FIT !!! Vím neni to lehké, ale držím palečky všem!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. března 2005, 00:18:01

Petr

víra uzdravuje mě řekli před operací že nebudu chodit ani jednou jsem si to nepřipustil a před druhou že je to víc než 100% že nebudu chodit ale jelikož jsme silná povaha která neumí a nechce prohráttak jsem si to znovu nepripustil a vše je ok lékaři tomu sami nevěří že jsem v poho

29. března 2005, 01:30:11

Natálka

Zdravím, přeji hodně uspechu s vyléčením. Pokud člověk má pozitivní myšlení vše se může dokazat. Co se týče imunity zkusila jsem po operaci Senzycol. Můžu doporučit za sebe.

21. května 2015, 10:02:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 67 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Stanislav (Marcela: Skoro neslyším, ale díky sluchadlu můžu normálně pracovat) 16. srpna 2017, 12:18:03

To by mě vážně zajímalo, kde bych si toto mohl vyzkoušet. Mám obě uši mínus 72% a… Diskutovat

• E. (Léčitelé a bylinkáři) 15. srpna 2017, 23:25:31

nějak nevidím souvislost mezi místem jeho narození, profesí a darem! Dělá mnoho… Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 16. srpna 2017, 20:49:46

Dnes večer moje milovaná maminka zemřela. Moc moc to bolí........ Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.