Inzerce

Nádory-imunita-psychika

Psychika hraje v boji s onemocněním zásadní roli...

Inzerce
Odpovědi
Lin

Pokud se chcete uzdravit, musíte tomu věřit...nemusíte chodit k drahému léčiteli, dle mého názoru mají léčitelské schopnosti všichni, jen je důležité naučit se je ovládat... základ je v meditaci, relaxaci a schopnosti max. obnovit pozitivní myšlení se zaměřením na imunitu organismu... Dřív jsem tomuto nevěřila, ale pak jsem si uvědomila, co jsem dělala a dovolila ostatním, aby před onemocněním dělali s mou psychikou, jak málo jsem si vážila sama sebe a kolik zbytečných věcí jsem neustále řešila...byla jsem často v depresi a skoro stále nemocná...teď mám jiný přístup, učím se ovládat více své tělo, duši a myšlení a je mi dobře... Nejsou v tom žádné čáry, pokud dáte svojí duši šanci, aby byla šťastná i vaše tělo a především vaše imunita bude opět FIT !!! Vím neni to lehké, ale držím palečky všem!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. března 2005, 00:18:01

Petr

víra uzdravuje mě řekli před operací že nebudu chodit ani jednou jsem si to nepřipustil a před druhou že je to víc než 100% že nebudu chodit ale jelikož jsme silná povaha která neumí a nechce prohráttak jsem si to znovu nepripustil a vše je ok lékaři tomu sami nevěří že jsem v poho

29. března 2005, 01:30:11

Natálka

Zdravím, přeji hodně uspechu s vyléčením. Pokud člověk má pozitivní myšlení vše se může dokazat. Co se týče imunity zkusila jsem po operaci Senzycol. Můžu doporučit za sebe.

21. května 2015, 10:02:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.