Inzerce

Pot

Také jse měla a vlastně dodnes mám problémy s pocením převážně nohou..mohu poradit, zabíra tuhý deodorant Old Spice..před každým obutím potřít několikrát..a dále Ecipial Deo Forte,týdenní krém, také zabírá..

Inzerce
Odpovědi
Sára Filípková

Mám zázrak pro všechny kteří trpí nadměrným pocením nohou. Můj přítel měl odjakživa problémy se zápachem nohou. Kdykoliv byl nucen vyzout se, propadal panice a bylo to pro něho hrozně trapné. V práci jsem našla na internetu reklamu na antibakteriální ponožky nanosilver s nanočásticemi stříbra, které neutralizuje pot. Na zkoušku jsem mu je objednala a fakt to byl zázrak. Ponožky může nosit i několik dní bez vyprání a vůbec!!! nezapáchají. Můžu vřele doporučit mrkněte se na www.nano silver.cz a uvidíte. Nadosmrti se zbavíte smradlavých nohou!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. září 2005, 14:02:37

liteon

Díky za dibrý tip! (myslím ty stříbrný ponožky). Jinak na pocení v podpaží (na to opravdové POCENÍ i v klidu a za nízké teploty) žádný Deo... nepomáhá. Je to psychika, neurovegetativní reakce na stres, parasympatikus v akci...s tím se nedá dělat NIC!!! Je to mimo vědomou kontrolu, je to prostě v pr...!

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. května 2008, 16:22:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

• Jean (pomoc přírodní cestou) 29. listopadu 2016, 20:07:37

jdi do háje s reklamou ! Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.