Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

ekzém

Prosím o radu. Již od dětství trpím na ekzém (suché zarudlé fleky, po okrajich rozpraskane)a to predevsim v zime. Kozni lekarka mi predepisuje ruzne kortikoidni masti. Vzdy zaberou a vzdy se ekzem objevi znovu a horsi. Mohl by mi nekdo poradit zda ma nejake zkusenosti jak se jej spolehlive zbavit.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitka

Doporučuji večerni koupel v kozím mlece.Mohu z vlastní zkusenosti se synem říci,že nam to zabralo tak,že máme již dvanact let pokoj a zatím se neprojevil. Syn byl zasažen po celem tělě a nejvíce v obličeji. Také doporučuji pokud mate v okolí Lekaře který provozuje homeapatii aby jste jej navštívili.

tyros

Ja bych na ekzem doporucila o.k.gel a o.k.alfu. Gel pomuze na kuzi ,aby tolik nesvedila,strupy a fleky se ztratily a alfa pomuze telu se zevnitr vycistit,protoze problem je skutecne uvnitr tela.Skladaji se oba pripravky z 18 druhu bylin podle stare receptury ze 17.stoleti K tomu na docisteni a posileni imunity slouzi Omega,ktera se sklada z brutnaku lekarskeho,pupalky dvoulete,vitaminu E a nenasycenych mastnych kyselin.Ta navic posiluje imunitu a doladuje telo,aby se dokazalo branit. Vsechny pripravky vyzkouselo dost lidi vcetne kojencu(v matcine mlece)a funguji.Je to mozne zjistit i na internetovych strankach. Odkaz mohu dodat z meho emailu,protoze nevim,zda ho zde mohu uvest.

Lukáš Zeman

Prosím pošlete mi internetovou adresu na přípravky proti atopickemu ekzemu(O.K.gel atd.).Moje emailová adresa je:[email protected] s pozdravem Lukáš Zeman

Lenka
1x

Dobrý den, trpím atopickým ekzémem a nic nepomáhá. Kortikoidy používat nechci a ráda bych vyzkoušela Vámi inzerované bylinné přípravky. Prosím Vás tedy o odkaz na inernetové stránky. Děkuji Lenka.

Radka

Dobrý den, reaguji na Váš příspěvek, mohla by jste mi zaslat odkaz na uvedené produkty. Můj e-mail [email protected] Děkuji moc Radka Vondráková

michal bresky

muzete mi poslat odkaz na internetu na ty stranky na muj email [email protected]

Zdenek
1x

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Radka

Dobré ráno mohla by jste mi zaslat odkaz na uvedené produkty. Můj e-mail [email protected] Děkuji moc ..

Lenka

Dobry den, prosim poslete mi take odkaz na ok gel a ok alfu, muj email je [email protected]

Jana
2x

Dobrý den, prosím také o odkaz na ok gel a ok alfu na mail [email protected]

Ingrid

Dobry vecer, prosim mohli by ste mi poslat recepturu na o.k gel a o.k. alfa na email: [email protected] ? Dakujem

Jana

Dobrý den, prosím o info, kde mohu sehnat zmiňované produkty (okgel atd.) Děkuji. Email: [email protected]

Andrea

Nenechte se mást tím názvem. Doporučila mi to magistra v lékárně, že to pomohlo pacientovi s atopickým ekzémem. Tak jsem to vyzkoušela taky a opravdu to funguje. Děsně smrdí (je to z kvasnic, tea tree, pantenolu a vilínu), ale pokud to vydržíte, tak se můžete těšit ze zdravé kůže.

Tomas Adamek

Nasemu klukovi ten australsky zazrak ekzem jednoznacne zhorsil. Mazali jsme na zkousku jen male misto. Stezoval si na paleni hned od zacatku, presto jsme ho broucka premlouvali, at to vydrzi jeste alespon 3 nedele, ze "nemoc leze ven". Pekna blbost. U more se vse hodne zklidnilo, jen toto jedno misto ne i kdyz jsme to prestali mazat. Mega oil si davame alespon do salatu, kdyz uz to stalo takove nekrestanske penize.

zuzana 20 let

mam od mala atopicky ekzem.je mi 20 let a ted se mi vyrazka presunula na ruce ve forme mokvavych puchyrku.mazu to kortikoidy na vyleceni a pak se dostavi pocit suchych rukou.poradte jake prirodni leky vam dosud pomohli zatim dekuji Zuzka

Přírodní cesta

Dobrý den, Zuzko, nevím, jak jste pokročila od vložení dotazu, ale mohu potvrdit, že přírodní potravinové doplńky OK Alfa, OK Omega a OK Gel Vás atopického ekzému zbaví. Tyto přípravky jsou vyrobeny dle staré receptury ze 17. století s použitím poznatků nejnovějších technologií. Nechci uvádět www, abych nedělala reklamu (a nebyla vymazána), tak pokud Vaše problémy přetrvávají, ozvěte se mi na mailík :-) Petra

Jitka

Ahoj,atopický ekzém je opravdu nepříjemná záležitost.Mastičky od kožních lékařů pomohou jen na chvíli a ještě obsahují kortikoidy,které nejsou moc zdravé pro náš organismus. Jestli by jste chtěli radu napiště mi na e-mail [email protected]. Ekzému se nezbaví člověk nikdy,ale je možno ho zredukovat na minimum. Jedná se o ekovýrobky, které pomáhají nejen při léčbě ekzému, ale i na ostatní neduhy,které trápí dnešní civilizaci. Vhodné i pro dětičky.

Kristýna

Všem trpícím atopickým exémem vřele doporučuji dietu podle krevních skupin(autor knihy Peter J. D´Adamo).Alespon na nejakou dobu zatnout zuby a dodržovat. Mám 2 syny atopiky - díky této dietě již bez priznaku.

Švejnoha

Vážená paní, můžete mi doporučit, kde bych mohl tuto knihu koupit ? popřípadě, jaký je její název ? Děkuji velmi za pomoc Švejnoha

Milda

Dieta podle krevní skupiny může být dobrá. Mě je 33 let a od dětství trpím atopickým ekzémem, ale nikdy tedy vlastně ani dieta mi nepomohlo abych se atopického ekzému nadobro zbavila. Třeba na chvíli jsem měla kůži čitší ale problémy se vždy vrálili zpět.

Jana

Dobrý den, chtela bych se zeptat, asi pred 2 tydny se mi na ruce v loketním ohybu udelala cerveny flek.. nesvedilo to.. ted po case to zacina svedita je z toho svrastela kuze.. stale se to rozsiruje a neustupuje .. pomerne to zacina i svedit..a pokozka je velmi sucha.. nevim co s tim.. prosim o radu.. Jinak nevim, zda pricinou nebyl samoopalovaci pripvek z Avonu, kterym jsem se mazala... Dekuji Jana

Milda

Na suchá místa kupte bílou vazelínu "VALINKA"

Radka

Mám pětiměsíční holčičku a na obličeji má exém. Prosím pošlete mi na internetovou adresu přípravky proti atopickemu ekzemunebo nějakou radu. Moje emailová adresa je:[email protected] děkuji Radka Vondráková

Jitka

Dobrý den, mám devíti měsíčního syna s atop.exemem a hledám jinou formu léčby než kortikoidy. Při hledání na internetu jsem několikrát narazila na přípravky OK - gel, alfa, omega. Nenašla jsem ale žádné reakce uživatelů. Nemáte někdo zkušenosti s léčbou exemu těmito bylinkami? Jitka

Jitka

Zdravím, zkuste taky kromě všecho prací program bez všech těco fosfátů a plavené křídy, která tělo jen dráždí od jedné české firmy, rovněž nevím,zda mohu uvést název, také jejich přírodní potravinivé doplňky a kosmetiku s kozí syrovátkou. Po dvou měsících u syna mé kamarádky nastalo výrazné zlepšení..pošlu vám více na mail, pokud máte zájem [email protected]

paja 13 let

ja trpím exemy casto v období vanoc a leta,zrovna tedka mam exem na rukach a na nohach,nevím co pomaha ale vim z ceho to mam, je to z ovocnych dzusu a jakekoli podoby ovoce.Takze ani s ovocem se to nema prehanet

paja 13 let

jinak doporucuju indulonu mesíckovu

babička

prosím kdo zná název masti o které mluvila TV Nova že se prodává jako bilinková a při tom je silně karciogení.Jedná se o mast na exzem.Děkuji babička

zebriell

Co se týče karcinogennímasti - přesný název neznám, ale dermatoložka mi rekla že jsou to masti souhrnného názvu "imunostimuláty" Mám atopický exem 2 roky, je mi 20 a kortikoidy se snažím vynechat, dobře snáším krém Dove na suchou pokožku. Pokud mi někdo může poradit, jak se zbavitbílých fleků po exemech - v létě jsem jak dalmatin - byla bych mu mooc vděčná V jednom brněnském centru nabízejí vyléčení pomocí magnetické rezonance a to už p 3 návštěvách, což mi připadne krátké. Ale pokud má někdo zkušenosti, ozvěte se mi prosiim Díky předem [email protected]

Bohunka
1x

Na kontaktní ekzém používám tkzv. bariérový krém s dimethiconem a nemusím používat už nic jiného.

Dana

Přeji hezký den. Mám dvě malé děti. Po porodech se mi rozjel ekzém, který jsem léta neměla. Léčba kortikoidy během kojení nepřicházela v úvahu, bylo nutno najít přírodní cestu.. a povedlo se. Vždycky existuje nějaká alternativa, když se pokusíme zbavit "hormonů" a "chemie". Nechoďme pro drahé mastičky a produkty za hranice, na což stejně nemáme peníze. Ráda vám napíšu více, jde o velice dobrou věc. Hezky českou a cenově dostupnou každému ekzematikovi:-) Ozvěte se na mail [email protected]

Pavla

Je mi 21let,trpím ekzémem už od mala,nejvíc se mi projevil 18ti a v 19ti letech..pak to ustalo vypadalo to že jsem vylečená,protože jsem ho neměla vůbec.Ted se mi zase objevil je to hrozný,mám to na rukách,v dekoltu a nejvíc na krku a dokonce se mi to ted udělalo i okolo očí.Hlavně mě to nejvíc štve,protože jsem si konečně našla partnera se kterym mi je hezky přijde mi to hrozně líto protože se stydím před nim svléci kvůli tomu ekzému,chtěla bych být jako ostatní a néé se bát vylíst na sluníčko atd.Hlavně nejvíc zabrat mi dává psychyka,to jak se ostatní na mě dívají a to že nemůžu dělat to co každej člověk třaba si zajít do bazénu zaplat a ani to moře mi nepomáhá

majkaxp

Ahoj,mě se taky objevil ekzem,který se zhoršoval a rozšiřoval po celém těle. Mazala jsem se kortikoidy, brala léky.Chvilku to bylo lepší, ale za nějaký čas se ekzem vrátil a bylo to ještě horší.Ruce do krve rozškrábané, ekzem po celém těle. Potom jsem objevila výrobky OKG.Výrobky OkG jsou zázračné ,jelikož mě zbavili ekzemů.V nynější době užívám produkty jen jako prevenci. Ráda Ti poradím, piš na meil:[email protected]

Honza

Na základě vlastních zkušeností vám vřele doporučuju Atopline. Je to bio produkt a určitě pomůže i vám!

Pavlína

Dobrý den. Ráda Vám poradím jak se zbavit natrvalo ekzému a alergií.Mám vyzkoušené bylinkové přípravky, které nejprve pročistí tělo zevnitř a zároveň se potírají zevně.Jsou bez chemie, kortikoidů a pomohou Vám natrvalo.Více info na [email protected]

Jan Hora

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Karolina Bittmanová

Dobrý den, vím jak Vám pomoci, ale ta informace je poněkud obsáhlejší. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se mi prosím na [email protected].

kaculinka208
1x

Dobrý den, velice ráda bych vám také poradila jak na alergie a atopický exém,s čím máme dobrou zkušenost my....snad vám tím dám také alespoň nějakou naději na zlepšení.My objevili a užíváme už nějakou dobu něco, co je pro exematiky i jiné zdravotní problémy(máme vyzkoušené v rodině) opravdu a upřímně hodně dobré!.Náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i exémy.Hodně se mu to dělalo na rukách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to až do krve,byli jsme zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním...Nedávno jsme se dozvěděli o čínských bylinkách od OKG a zkusili je,i když ze začátku s nedůvěrou...protože těch všelijakých přípravků už je k dostání hrozně moc a připadalo nám to všechno už stejné...a všechno jen vyhozené peníze...Ale tohle nás OPRAVDU A UPŘÍMNĚ NEZKLAMALO!! Malý užívá už skoro tři měsíce jak vnitřně,tak i promazáváme kůžičku těmi tinkturami z bylinek a je momentálně bez exému :-) Přitom jí cokoliv,neškrábe se vůbec a žádný Fenistil ani jiná antihistaminika neužíváme.. opravdu super:-) Určitě to chce nějaký čas na zlepšení,protože tohle je dlouhodobější záležitost a zázraky se nedějí,ale věřím,že my jsme teď na dobré cestě a z toho mám ohromnou radost :-) myslim si,že důležité je vyčistit tělo od všech jedů a toxinů,celé tělo odkyselit, zharmonizovat,zkrátka řešit tu příčinu nemoci a né jenom ten důsledek,který se objeví na kůži až nakonec v podobě exémů , máme tendenci to stále mazat mastmi jen zvenčí a neřešíme vůbec to, co se děje uvnitř nás! Ale nikdy není pozdě začít řešit to jinou cestou než jen antihistaminiky a kortikoidy,to je až ta poslední možnost..chce to jen rozhodnout se a chtít to změnit od základu...nechci nic vnucovat,ale pokud by Vás to zaujalo, moc ráda poradím i vám co na to přesně užívat... a nejsme sami,kdo s tím má dobré zkušenosti, reakce dalších lidí mluví za vše...http://www.zdravicko-harmonie.cz/zdravicko-harmonie/eshop/7-1-OTAZKY-A-ODPOVEDI/24-2-Povrch-tela [email protected]

Paavlinka

Zkus konopný krém Atopos, je přímo na atopický ekzém, pokožka je po něm zklidněná a hebká, pokud ti bude vyhovovat, dokup si i ošetřující mléko nebo vlasovou kúru, záleží, kde všude máš ten ekzém. Já kombinuju asi 3 výrobky z Cannadermu a neměla bych. Konečně jsem našla něco co mi na ten můj šílený ekzém pomáhá.

Andy

Mno mastičky .. to nic moc zase nevyřeší, je potřeba řešit kožní problémy uvnitř organismu, protože tam je hlavní problém, to co je na kůži, je projevem toho, že uvnitř organismu není něco zcela v pořádku. Když budete atopák, nebo jiný kožní problém mazat, tak jen zdánlivě možná uklidníte problém, ale uvnitř to stále není vyřešeno. Mám dnes 9-ti letou dceru, ve dvou letech jsme měli atopický ekzém .. po měsíci se nám podařilo problém s kůží úplně zlikvidovat, ale to bylo tím, že jsme ekzém ihned podchytili .. bohužel je potřeba počítat s tím, že pokud už zde bojujete s ekzémem nějakou tu dobu, např. rok a víc, že odstranění příčiny může trvat několik měsíců. Bych se tady teď upsala :-) pokud máte na mě otázky, můžete se na mě obrátit, protože každý atopický ekzém je jiný, byť se jedná o stejný název, nemá stejný průběh. Můj e-mail: [email protected] Přeji všem brzké uzdravení a co nejméně problémů! :-)

Zuzana

Ekzém jsem měla od malička a neustále se zhoršoval a rozšiřoval, svěděl a vadilo mi, jak vypadám. Až v 29 letech jsem se dozvěděla, že se dá léčit stravou, vyzkoušela jsem vynechat lepek (ne všechen, jen pšenici a žito) a omezit mléko a ekzém začal mizet a do 2 měsíců byl pryč. Už je to rok, změna stravy byla náročná, ale stojí to za to být zdravá s mít krásnou kůži. Důležitá je celkově zdravá strava, ale hlavní je vynechat ten lepek. Proč mi to nikdo neřekl dřív? Mastičky jen maskují problém a tahají peníze z kapsy.

Lada

Ahoj já jsem měla také dlouho ekzém,ale naštěstí jen na rukách. Kamarádka mi doporučila přírodní kosmetiku nuspring a ekzém mi vymizel.

Katka

Ahoj poitrebovala bych neco na lupenku nejakou mast,nemate nejaky tip? Mam ji na kolenach a kotnikach a uplne se za to stydim.

Katka

Myslis ,ze mi to pomuze?

Lada

To nevím,mě to pomohlo,každý organismus je jiný,ale myslím,že za zkoušku nic nedáš :-)

Kateřina

Ahojky, dělají se mi z klasických pracích prášků ekzémy, tak sháním nějaký pro alergiky nebo nějaký citlivější. Našla jsem si Dalli med, máte sním někdo zkušenost?

Eliška

Dobrý den, jaká mastička se vám osvědčila na ekzém? Netrpím na něj, spíš je to jen vyrážka, asi z nového pracího prášku...Děkuji

Eva

Našla bych tu maminku, která mí dítko s ekzémem ? Měla bych pár otázek :)

Alena

Můj vnouček má atopický ekzem na rukou a v noci si to pořád škrábe. Můžete mi zaslat informace o uvedených přípravcích na email beduk@ seznam.cz.Děkuji Alena

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce