Inzerce

nespavost

Na nespavost mi pomohla pouze totalni zmena zivota. Zadne leky ani caje nepomahali, nebot hlavnim problemem byl strach z nespavosti. Kdyz mam obdobi kdy spatne spim, tak vim, ze to prejde a je to pouze problem v me hlave. Navstevovala jsem i psychologa, ale tam se jen utvrdilo, ze clovek si vlastne musi pomoci sam.

Inzerce
Odpovědi
Jana Semerádová

Dobrý den potřebovala bych něco zjisti o nespavosti. Potkala jsem člověka, který tvrdí, že má od narození poruchu tvorby adrenalinu, což se projevuje hlavně tím, že nemusí skoro spát. Bere nějaké prášky na to, aby dokázal aspoň na 4 hodiny denně usnout. Je to opravdu nějaká nemoc? Nikdy jsem o takové poruše neslyšela. Děkuji za odpovědi.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. června 2006, 15:27:03

eva holacikova

chcem spat a neda sa mi

10. dubna 2008, 15:31:42

Lukas

Zdravím,mam problem se spaním,vubec nemuzu usnout ani kdyz sem unaveny.zaberu sem tam na par hodin.uz to trva nekolik let.mam porad myslenky a na neco myslim a nejde zabrat ikdyz bych chtel.diky tomu su ve stresu a tak se to odvíjí v mem zivote.je mi 26 let a chci uz klidne spat a odpocivat.poradte co mam delat.diky

3. července 2012, 10:02:54

Dědek

leč si chlamydii pneumonii , ale bude to dlouho trvat

3. července 2012, 14:41:19

Lukas

Co to je?jak se to léčí?jak si na to přisel?

3. července 2012, 14:45:22

Dědek1 poděkování

prožil jsem to a prožívám , str. chlamydie svinská bakterie, chlamydie info. léčba ATB a bylinné extrakty, N.děje , nebo email

3. července 2012, 15:53:40

Lukas

Dekuji za odpoved,zkusim se podle toho zařidit.muj mejl peisi@centrum.cz tam mi muzete pisnout vic ohledne lečby a tak.

3. července 2012, 16:41:30

Dědek

nejde mi PC ,hledej dobrého doktora , napíši později

4. července 2012, 11:27:04

Monika

Dobrý den, mám dceru, 15 let, a už rok má problémy se spaním. V noci spí sotva 4 hodiny, nebo téměr vůbec. Ani páni lékaři na nic nepřišli. Má někdo zkušenost s tímto problémem?

22. srpna 2015, 23:43:57

bětka21

melatonin mučenka

17. července 2016, 19:43:06

Radka

Žádné léky, chce to novou kvalitní postel a matrace. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že mi to zase pomohlo tvrdě a odpočinkově spát. Někdy zase pomůže změnit polohu hlavy....

20. prosince 2016, 23:58:54

Lada

Taky mohu potvrdit, že kvalitní postele jsou půl zdraví a vitality. Chtěli jsme si je koupit již dřív kvůli tomu, že se nám líbily. Nakonec jsme přišli na přidanou hodnotu kvalitního spánku. Jsme rádi, že jsme se tak rozhodli.

27. února 2017, 12:36:21

Roberta

Trpín nespavostí, klidně jsem do ráno vzhůru a usnu jen u puštěné televize..nevím jak s tím zatočit..

8. dubna 2017, 14:42:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alena (Arytmie) 22. května 2017, 12:32:10

Dobrý den, už několik týdnů se mi stává, že mi při jídle začne bušit srdce jakoby v… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. května 2017, 00:21:49

Lindo, je mi to moc líto .... upřímnou soustrast. Diskutovat

• Stanislava (Zmenšení) 20. května 2017, 12:07:38

Už jsem dávno našla, již jsem i objednaná na konzultaci k němu:)  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.