Inzerce

nespavost

Na nespavost mi pomohla pouze totalni zmena zivota. Zadne leky ani caje nepomahali, nebot hlavnim problemem byl strach z nespavosti. Kdyz mam obdobi kdy spatne spim, tak vim, ze to prejde a je to pouze problem v me hlave. Navstevovala jsem i psychologa, ale tam se jen utvrdilo, ze clovek si vlastne musi pomoci sam.

Inzerce
Odpovědi
Jana Semerádová

Dobrý den potřebovala bych něco zjisti o nespavosti. Potkala jsem člověka, který tvrdí, že má od narození poruchu tvorby adrenalinu, což se projevuje hlavně tím, že nemusí skoro spát. Bere nějaké prášky na to, aby dokázal aspoň na 4 hodiny denně usnout. Je to opravdu nějaká nemoc? Nikdy jsem o takové poruše neslyšela. Děkuji za odpovědi.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. června 2006, 15:27:03

eva holacikova

chcem spat a neda sa mi

10. dubna 2008, 15:31:42

Lukas

Zdravím,mam problem se spaním,vubec nemuzu usnout ani kdyz sem unaveny.zaberu sem tam na par hodin.uz to trva nekolik let.mam porad myslenky a na neco myslim a nejde zabrat ikdyz bych chtel.diky tomu su ve stresu a tak se to odvíjí v mem zivote.je mi 26 let a chci uz klidne spat a odpocivat.poradte co mam delat.diky

3. července 2012, 10:02:54

Dědek

leč si chlamydii pneumonii , ale bude to dlouho trvat

3. července 2012, 14:41:19

Lukas

Co to je?jak se to léčí?jak si na to přisel?

3. července 2012, 14:45:22

Dědek1 poděkování

prožil jsem to a prožívám , str. chlamydie svinská bakterie, chlamydie info. léčba ATB a bylinné extrakty, N.děje , nebo email

3. července 2012, 15:53:40

Lukas

Dekuji za odpoved,zkusim se podle toho zařidit.muj mejl peisi@centrum.cz tam mi muzete pisnout vic ohledne lečby a tak.

3. července 2012, 16:41:30

Dědek

nejde mi PC ,hledej dobrého doktora , napíši později

4. července 2012, 11:27:04

Monika

Dobrý den, mám dceru, 15 let, a už rok má problémy se spaním. V noci spí sotva 4 hodiny, nebo téměr vůbec. Ani páni lékaři na nic nepřišli. Má někdo zkušenost s tímto problémem?

22. srpna 2015, 23:43:57

bětka21

melatonin mučenka

17. července 2016, 19:43:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.