Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

pocení v podpaží

mám problém s pocením,neustále se potím v podpaží,nikde jinde ne.Je to hrozné,neustále mám kruhy v podpaží.Doktoři mi říkají,že je to psychického původu,ale stává se mi to i na dovolené,kde žádný stres nemám.Vyzkoušela jsem mnoho deodorantů,ale zatím nic.Na kožním mi doporučili Excipial DeoForte a v obchodě Pureté de NYMPHEÁ od kosmetiky Yves Rocher,ale bez nějakých větších výsledků.Už nevím,jak dál?!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
RADKA
15x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Lenka
7x

Tak jsem si prave precetla tvuj prispevek na netu a mam zase nadeji,ze nebudu nosit jen cerna tricka.Ale chci se zeptat.Kdyz si chci DRICLOR koupit,potrebuji predpis?A jestli ano,tak u jake doktorky ho sezenu?Diky za odpoved.

Lada

Mě zase kožní doktorka řekla, že Driclor může používat jen blázen a teď se v tom vyznej:-/

Zdenka

Jsou studie ze to zpusobuje rakovinu. Lepsi je electro antiperspirant, zadna chemie, jen voda a trochu energie z baterek :)

Jana

Ahoj, tak sem si četla na netu příspěvky ohledně pocení, mám stejný problém. Taky mě to hrozně trápí. Vyzkoušela jsem Dricol a ono to opravdu pomáhá. Fakt super, jen doufam, že to nebude dočasné a bez vedlejších účinků.

fjl
2x

hele a jak dlouho se má použíwat a na jak dlouho wysadit?

Pavla
2x

diky za tuto diskuzi. myslela jsem si, ze jsem jedina, kdo ma porad kruhy v podpazi, u nikoho jsem si toho jeste nikdy nevsimla, a ze to sleduju. Taky me celkem pobavilo, jak jsme si my chudaci potaci objevili tu fintu s bilyma a cernyma trickama, jenomze ono to taky vzdycky nefunguje a je to stejne videt. Na Driclor se pujdu zeptat.

agentka

hned mám lepší náladu...zítra jdu a koupím si ho.taky jsem si myslela, že tí trpím jen já...dřív to nebylo tak hrozný, alespon si nepamatuju, ale ted se mi stává denně i s tema nejbližšíma kamarádama.snad jen s manželem je to lepší. někdy se musím jít převlíknout teda když to jde. no, prostě neštěstí!myslím, že jsem to podědila po rodičích.máma se dřív taky potila jak dveře od chlíva.tak držte palce!!!!

Hanča
3x

Ahojda, mám stejnej problém jalo ty a po tom, co jsi sem napsala, si tento přípravek na 100% objednám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

hu

přesně, Driclor se super!!!

beba
2x

A je super i pro děti. Mám 11 letou dcerua ta začala mít problém s pocením. Kažné ráno se natíra antiperspirantem, má takový štiplavě vonící, nebo spíše zapáchající pot. Byla jsem dost překvapená, je to ještě dítě. Poraďte prosím.Díky

Romana
5x

Ahojte všetci. Chcem sa s Vami podeliť o to, ako som sa zbavila hrozneho potenia. Vyskušala som skoro všetko, kremy a spreje od kožneho, čaje, tabletky,... Minuly rok som uz nevedela ako dalej. tak som si na nete nasla príspevok o operacii, našla človeka, ktorý ju podstupil a o týžden som ležala na operačnom stole vo Vysokých Tatrách. celkovo som v nemocnici bola 4 dni. Uz je to rok a na 99% sa nepotim na rukach a v podpazi. Hyperhydróza, ako sa nadmerné potenie odborne volá, sa dá najúčinnejšie odstrániť operačne a zákrok sa volá "horná hrudná sympatektómia". Ak chcete vedieť viac, kludne sa pytajte na [email protected] Romana

roja

ahojky koupila sem si driclor a zatím je to super nepotím se..jen sem se chtěla zeptat zda používáte normálně antiperspiranty přes den?např.Lady speed stick?díky pá

anicenka
1x

ahoj a to je co za toto co ti pouzivas vazne sa nepotis

pavlina
1x

tak tohle jestli mi pomůže,tak to bude zazrak, trička nejen černy a bílý, ale z toho potu aji zničeny... zkusim to, tak su zvědavá, hodně mě to navnadilo

lenka
2x

ahojky je mi sice teprv 14 ale s pocenim mam problemy uz 2 roky neustale mam 10 cm kruhy pod pazema sem z toho uz uplne na prasky a diky vasemu foru vyrazim do lekarny a nadeji ze to pomuze dekuju moc napisu urco jak to dopadlo :-*

JohnTerry
1x

Ahoj mně taky pomohl jen jsem se chtěl zeptat můžu použít deodorant na podpaží po umytí toho Dricloru? email: [email protected]

monika
2x

Mockrat bych ti chtela podekovat ze si sem napsala aj i za ten pripravek. Vcera sem si ho koupila a hned vecer sem to poprve pouzila a dnes se zatim citim lip. Asi si dokazete predstavit jak se kazda opravdu citime. Tak doufam v tom ze se to o dednaska vse zmeni. Mooooooooc bych chtela podekovat i za tyto stranky diky nim se cititim lepe.

Lenka
5x

Ahojda,tak čtu,co všechno se píše...chci napsat jen svoji zkušenost s Driclorem...ted ho používám čtvrtý den....první dvě noci je fakt,že pálení bylo...pocení se mi vyskytlo po porodu synka,ted mu jsou dva roky a jak píšete,je hrozný nosit jen černá trička a doufat,že to nebude vidět...hlavně,když na to nejste zvyklé...ale po prvním použití Dricloru se pocení ztratilo!!! Je úžasné si vzít zelené,růžové tričko a vědět,že se nebudu stydět dát ruce od těla! Dva roky jsem zahalená jen v černém a tohle byl pro mě zásadní obrat!!!! Sice jsem po druhé noci měla pocit,že se na to vykašlu,pálilo to a o půlnoci jsem si šla podpaží umýt...ale třetí večer jsem si Driclorem potřela nejdříve prsty a těma pak lehce podpaží a nic...žádné pálení:-) A ráno a celý den žádné pocení...hlavně se má používat max.10 dní a pak třeba jen 2x týdně,tak uvidíme,každopádně si ted připadám jako člověk a ne jak proprocený prasátko:-( Tot můj názor,v případě změny napíši,hodně zdaru přeji všem:-)

Miska

Achojda Rado a vsechny pritomne, taky jsem na doporuceni kamaradky pouzivala dricolor, ale bohuzel po pul roce mi prestal fungovat:-( kdybyste nektera mela stejny problem napiste budu rada :-)

JP
1x

DRICLOR funguje perfektne, jen jen dost brutalni a pali jako cert :D

věrka

ahoj moc ti děkuji za tuto radu neustále se potím když jsem doma tak ne ale okamžitě když vyjdu ven tak ze mě leje ale jenom v podpaždí ale nejhorší to je v zimě říká se tomu studený pot to je nejhorší prosím pomozte!!! :( bojím se že driclor bude mít i vedlejší účinky je mi totiž 14 :((

Martina
1x

No včera jsem si koupila Driclor, protože už jsem z toho pocení podpaží byla zoufalá! A koukám, po první aplikaci ráno se vzbudím a vykoupu a pořád nic! Je to super, doporučuju zoufalým dušičkám. Musim ale podotknout, že i když jsem dodržela instrukce, tak mě to po aplikaci svědělo, ale nic hroznýho...

eva
3x

Nazdárek!!! hledat něco ohledně pocení mě napadlo poprvé...taky jsem si myslela, že jsem snad jediná...ve svém okolí to na nikom nevidím a převážně jsem v černém..:) tak jsem moc ráda, že jsem tohle objevila...hned se na ten Driclor půjdu zeptat...mně ale určitě nic nepomůže...jsem ztracenej případ plnej potu........zatím ahoj a přeji úspěšný boj s potem

eva

menší otázečka...a fakt se po tom celej den nepotíš??? Nemáš ani minikruh v podpaží????

SSimča
2x

Ne,nepotíš se vůbec!!Používam ho pravidelně a nic!Zkus si ho koupit,fakt to pomáhá,narozdíl od trapných antirespirantů!!!!Ahoj!

Stan

Mas...a pekne to svedi ten Dricol

M

Jak je mozne, ze nekoho to nesvedi vubec a ja s tim nemohla druhou noc uz vubec vydrzet? Myslela jsem ze tim palenim umru.

Jixana

Je možné, že na nějakou jeho složku máš alergii, podivej se do pribaloveho letaku, jestli je treba snasenlivy s leky, ktere treba popripade uzivas.

M

přesně, ja jsem driclor použival tak 4 tydny a potom mě začalo palet v podpaži jak prase a to radši budu mit kolače v podpaži než si znova podpalovat podpaži autogenem ( driclor) , tu bolest byste museli citit.

Lena
4x

ahojky chci se jenom zeptat jestli nemá driclor nějaké vedlejší účinky...díky za odpověď:)papík

Jita
3x

Urcite se na to zeptej v lekarne, magistra by to mela vedet, popripade v pribalovem letaku sou veskere informace co se tyce kontraindikace s jinymi leky, pokud trpis nejak nemoci, kterou lecis, tak to rekni i v lekarne, oni ti poradi, popripade se porad s lekarem

driclor
4x

driclor má vedlejší učinky jako všechno co obsahuje hliník.... je riziko rakoviny prsou

m

Ahoj,me driclor fungoval asi tak tyden,a pak zas nic,akorat me tak palilo pod pazi,ze jsem malem umrel skrabanim se. Mam jeste 14dni po "vysazeni" dricloru popalenou kuzi v podpazi.A jsem zase na zacatku,nic mi nefunguje.

Karolina
1x

trapil me stejny problem jako mnoho dalsich.....vyzkousela sem mnoho antiperspirantu jak z drogerie,tak z obchodu se zdravou vyzivou...nic nepomahalo. Az mi sestra doporucila Dricol....pouzivam ho zatim jen par dni,ale nepotila sem se jiz po prvni aplikaci. Je to opravdu uzasny pocit! Ovsem hned po aplikaci me podpazi zacnou svedit az neprijemne palit na cca 20 minut,pak to prejde. Od sve zname,ktera je doktorka,mi bylo receno,ze by se nemel pouzivat vice jak tri tydny. Avsak je mozne cely proces zopakovat po nejake dobe. Pry nekteri jedinci se mohou takto zbavit poceni uplne,jini musi cas od casu zopakovat cely proces. Doufam,ze budu v te prvni skupine stastlivcu. Pokud ne,je tu dalsi varianta v podobe botulinove injekce. Tento zakrok provadi na estetickych klinikach,kdy vam jemnou jehlickou vpichnou v mistech potnich zlaz tekutinu,ktera zabranuje nervovym vzruchum,ktere v tele vyprodukovavaji pot. Efekt trva mezi 8-12 mesici,nekdy i dele. Pak se musi cely proces zopakovat.

Eva
2x

Všichni tu básní o Dricloru, ale po přečtení všech příspěvků jsem se rozhodla ho nekoupit, protože mám ráda přírodní věci a tohle je pravý opak. Připadá mi slepé tvrdit, že je Driclor naprosto neškodný. Mnozí sami tvrdí, jak je to pálí, to samo už o něčem svědčí. Že to funguje, věřím, tolik hliníku by asi ucpalo cokoli. A že hliník zrovna šetrný není, o to se asi taky přít nemusíme. Kdo z vás doma požívá hliníkové nádobí (smí se vůbec ještě vyrábět?), ale přitom si do kůže vtíráte hliník přímo. Potím se taky hodně, používala jsem Excipial a ačkoli chvíli bylo podpaždí dokonale suché, vzápětí jsem se opotila jak prase. Ale taky vím, že když jsem si ucpávala podpaždí hliníkem, potila jsem se o to víc jinde. Takže zůstanu u černých a bílých triček a budu doufat, že se tělo samo časem upraví, prý se to někdy stává, když člověk vysadí vše nepřirozené (=hliník).

didi

ahoj liďové, super že čtu takovou diskusi :) taky sa potím jak "mašík" a žádne antiperspiranty mi nepomáhají :( a tak idu v pondělí do lékarny a doufám že mi to pomůže :) :)

carol

Koukám, že se z Dricloru stalo vděčný téma:-) Jo, je to tak, hned po prvním dnu po potu ani stopy, ale čím déle se používá, tím víc to svědí. Už se to nedá vydržet:-(((((!!!!Kůže je pak úplně zarudlá a popraskaná:-((((

beruska

ahojkly:)je mi teprv 14 a strasne sem se potila v podpazi:(to vite hormony pracujou.Ale nedavno sem objevila na netu diskuzi o DRICLORU a hned sem si ho bezela koupit:)je to fakt zazrak ani kapka potu proste nic a celej den sem se cejtila v pohode a svezi:-)doporuju vsem;)

martina

tak to jo to sem fakt rada ze jsem nasla takovoudle netovou stranku! myslela jsem si že jsem snad jedina co se takhle hrozne moc potí! to je skvěle s timDRICLOREM hned zitra si pro neho pujd. DIKY VSEM

Lenka

Ahoj. Tyjo, fakt koukám jako blázen. Já si lámala hlavu, že jsem snad jediná, co se takhle potí v podpaží. Že ostatní můžou nosit jakákoliv uplá trička a tílka různých barev a ne jen černé a strakaté. Nejdřív jsem mě s tím DRICLOREM nadchli, ale pak, když většina z vás říká, že to pálí a svědí, tak si to asi rozmyslím... Není tu ještě nekdo, kdo má nějaké pozitivní zkušenosti se šetrnějším přípravkem?

iva
1x

Čaute lidi, použila jsem DRICLOR, a podpaží mě nesvědí. Zatím jsem s ním spokojená, protože to pocení se už nedalo vydržet. Byl to docela trapas, mít jen ruce stále u těla a bát se je zvednout. Takže vím o čem mluvíte!

anicenka

ahoj a aj ja mam takyproblem a si si to kupila z lekarne

Veronika
1x

Ahojky lidički, mám stejný problém jako vy, a už nevim jak dál..., zkusila jsem používat antipersirant a deodorant někdy mi to pomůže ale někdy ne a to pak jsou kruhy v podpaží jak prase :( Nevíte někdo co mám dělat ???? S tím Driclorem mám celkem strach :( poraďte prosím : Mějte se a bojujte lidičky =)

veranada

Ahojky, to by mě ani ve snu nenapadlo, kolik lidí má stejné trápení jako já. Potím se strašně v podpaží a taky si musím vybírat jakou barvu trička zvolím, aby pak ty vzniklé mokré kruhy nebyly tolik vidět. Je to otrava!! Ten DRICLOR asi zkusím, ale poraďte mi prosím někdo co s dlaněma. Botulotoxinové injekce se pohybují od 5 do 12. tisíc, záleží na počtu vpichů. A to je celkem dost drahý. Začala jsem dělat gelové nehty a je mi dost trapně, že mám mokré dlaně, ve kterých držím suché dlaně klientek. Mám to jen jako přivýdělek, ale otravuje mě to! Jak vím, že mám někomu podat ruku nebo mi někdo začne prohlížet např. prstýnky na rukách okamžitě se mi začnou strašlivě potit dlaně. Poraďte mi prosím někdo, co s tím.... : (

sluníčko
1x

ahoj vsem co pouzivaji driclor, je fakt ze pomaha ale docasne, strasne stipe, svedi a pokud e holite tak na oholene podpazi se to nedoporucuje pouzivat, spali se Vam kuze, ja jsem to vydrzela tak tyden je to hrozne, ja to mam asi psychickeho puvodu, kamkoliv jdu kola na trickach a tolik jich znicenych doma jsem v pohode, nevim co delat, sama jsem zoufala, proste se budu asi vic sprchovat, a deodorantu se nevzdam, vsem preju hodne zdravi a uspechu v Novem roce 2008 a mene propocenych tricek

ali

Taky s tim mam problem,ale zjistila jsem, ze jen kdyz jdu nekam ven, doma nic i pri narocnym uklidu:)ale za psycholozkou se mi teda nechce.....Tak kdyby ste jeste nekdo prisli na to, ze to maate psychicky, tak pls pisnete,jak jste to resili..dik moc

Markéta
1x

Ahoj! Mám stejný problém, jako tady všichni. Potím se celý den, i přes používání deodorantů a různých domácky vyráběných tinktur z rostlin, které působí jen někdy. Když nosím černé tričko, mám na něm bílé kruhy, když mám bílé triko, jsou na něm takové rezavé kruhy, prostě mám agresivní pot. Jinak můj osobní recept pro omezení potu (aspoň částečně), bez použití mnoha chemických prostředků zní: nejméně 2x denně sprcha, ráno si podpaží potřu tinkturou (0,5 šálku suché, na prášek rozdrcené šalvěje naložené v 1,5 šálku vodky, nechám 2 týdny uležet), během dne používám deodorant (nejlépe Raxona nebo Nivea pro sportovce) a sem docela v pohodě...Jinak kdyby někdo věděl o účinnější metodě bez rizika a bez poškození kůže v podpaží, neváhejte a přidejte příspěvek !

swet-ec

Je to tady samá reklama na Driclor, který stejně nefunguje a navíc hliník prostupuje póry kůže do těla, což není nic zdravého.

ddd
1x

Ani antipesrspiranty nejsou vesměs k tělu šetrné!d

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce