Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

pocení v podpaží

mám problém s pocením,neustále se potím v podpaží,nikde jinde ne.Je to hrozné,neustále mám kruhy v podpaží.Doktoři mi říkají,že je to psychického původu,ale stává se mi to i na dovolené,kde žádný stres nemám.Vyzkoušela jsem mnoho deodorantů,ale zatím nic.Na kožním mi doporučili Excipial DeoForte a v obchodě Pureté de NYMPHEÁ od kosmetiky Yves Rocher,ale bez nějakých větších výsledků.Už nevím,jak dál?!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
hanana
2x

Ahoj všichni, netušila jsem kolik lidí má podobné problémy. Nikdy dřív jsem se nepotila. V okamžiku, kdy jsem ve stresu (to ted permanentně pořád) se mi udělají kola jako sviňa. Nejhorší je to ve společnosti, chcete udělat dojemem, z domu vyrazíte celá vymydlená, navoněná, krásná... a nervozitou se zapotím tak, že celý večer nedám ruce od sebe a chovám se jako idiot, protože se strašně stydím a bojím, aby si toho nikdo nevšiml... Vůbec nevím co mám nosit za oblečení, přeci nevyhážu celý šatník ?! :( pro buh, co mám dělat, jak to řešíte, když ten Driclor je tak nebezpečný :(((

Lůca

Ahojky lidičky,jsem ráda, že v tom nejsem sama.To pocení je děs,hlavně když někam jdete,nebo zrovna toužíte po tom nádherným tričku,co mají ve výloze,ale nemáte na něj nárok:o(na netu jsem se dočetla o dricloru,tak jsem to zkusila,ale moc jsem tomu nevěřila,jedna holčina tam psala, že jí to pomohlo,ale jen na měsíc, a pak se to vše vrátilo do starých kolejí, potila se o5 jak blázen. Říkala jsem si, co bych dala aspoň za ten měsíc.A opravdu mi to na ten měsíc také pomohlo.....nepotit se jak prase.Ale po dalším užíváni jakoby si na to moje pokožka zvykla.Už to nepomáhá a ještě se mi pokožka v podpaží vysušuje a děsně to svědí a když, tak se stejně potim jak blázen.No hrůza nezkoušeli jste někdo ten botox?Nevíte kolik to stojí?A nebyli jste s tím u doktora na netu melou něco o štítné žláze a nadváze,ale já jsem teda bych řekla štíhlá.170/56kilo...pomóóóc,je to děs

lulu
1x

Ahojte.Tak jsem tedy ráda,že nás je takových víc.Potit jsem se začla až tak v posledním roce-nechapu proc,děje se to ikdyž jsem v psychocké pohode.Také sleduju lidi kolem sebe-jak se protahují atd a hrozně mě trápí,že já tu ruku mohu zvednout jen někdy.Taky nejsem tlustá(moje o dost tlusčí kámoška nemá pod paží nikdy ani tečku a nepoužívá žádné speciální přípravky).Ten dricol mi dal naději ale nevím jestli to si to mam koupit,když to štípe a je to jen dočasné.nevim co s tim

lulu

Ahojte.Tak jsem tedy ráda,že nás je takových víc.Potit jsem se začla až tak v posledním roce-nechapu proc,děje se to ikdyž jsem v psychocké pohode.Také sleduju lidi kolem sebe-jak se protahují atd a hrozně mě trápí,že já tu ruku mohu zvednout jen někdy.Taky nejsem tlustá(moje o dost tlusčí kámoška nemá pod paží nikdy ani tečku a nepoužívá žádné speciální přípravky).Ten dricol mi dal naději ale nevím jestli to si to mam koupit,když to štípe a je to jen dočasné.nevim co s tim

Kikina
1x

Ahojky...prosím o radu...je mi 15 a mám stejný problém s pocením jako vy....Četla jsem si o Dricloru a řekla si,že si ho koupím,ale pak jsem narazila ještě na Odaban.Prý je stejný jako Driclor,ale rozdíl je v tom,že nepálí.....Máte zkušenosti s obouma příprawky?Děkuji za odpověď :)

kiwi

a dá se volně koupit nebo je pouze na předpis? díky;)

kikina

nn předpis k tomu nepotřebuješ

liteon

Z jakých pramenů máte, že hliník v antiperspirantech je karcinogenní? jsou studie pro i proti, máte nějaké věrohodné informace?

hehehe
1x

bože ty jsi vůl(-kráva)... :-)

Péta

ahojky, taky mě trápí pocení v podpaží... ale slyšela jsem že driclor hrozěn podporuje rakoviny prsou, pže je tam moc aluminia..takže sem si objednala přes internet krém mirra deo.... a docela to pomáhá... stačí malý množství krému do podpaží a vydrží dlouho

Aneta
1x

Jak tak čtu tady tu dlouhatánskou diskuzi, nedá mi to, abych nenapsala i svou zkušenost. Trápilo mě nadměrné pocení v oblasti podpaží, nevěděla jsem, co s tím..vyzkoušela jsem různé druhy antiperspirantů a napomohly akorát k tomu, že zpocená látka trička nesmrděla, ale šlo zpocení vidět..nosila jsem stále tílka, obávala jsem se vzít si triko s rukávem a záviděla holkám, které si vzaly takový materiál trika, který jsem věděla, že bych hned propotila. Možná je to pocení v genech, stejný problém má i brácha a ten se první informoval o léčbě nadměrného pocení botoxem. Ceny botoxu jsou různé, nicméně je lepší si připlatit, jelikož za výrazně levnými chemikáliemi se mohou skrývat dost zředěný botox, který po aplikaci nevydrží v těle půl roku až 3/4 roku, ale méně. Podstoupila jsem zákrok(cca 10min samotná aplikace injekční stříkačkou do podpaží) včera, takže jsem zvědavá na výsledek, nicméně už dnes jsem měla pocit, že se pocení výrazně zredukovalo na minimum a to jsem měla příležitost se potit :) tak já se na diskuzi zase ozvu, má to pořádně účinkovat do týdne!! Tak ted akorát nemám 2-3 dny(raději ty 3dny) sportovat, saunovat, solárkovat, holit se v podpaží a co nejméně se dotýkat těchto partií. A uvidíme..snad to pomůže a kdyby ano, sem ochotna za lepší a bezstarostnější život, který by mi tímto nastal, platit 10 000 každých 3/4 roku. Platila jsem celkem 10 300 - s registrací a konzultací.

Achjo

jejda holky vim ze poceni je svinsto ...to vi asi kazdej ale urcite vite ze osahuje aluminium coz je hlinik pusobi uvnitr potnich zlaz a mohou se vytvorit bulky v podpazi a zpusobit rakovinu prsu !!! je to nebezpecne obsahujou to i antiperspiranty .....takze raci se potit nez se pak trapit kvuli bolestem atd...vim o cem mluvim moje kamaradka dostala rakovinu prave z tohoto svinstva .....

................
1x

Zdarec!Jeje tak sem taky rada ze v tom nejsem sama,kvuli tem kruhum se teda dost stresuju,a kdyz ste 17leta pubertacka tak to fakt neni nic prijemnyho,u doktorky sem byla,predepsala mi mast,netusim jak se menuje,nic me sice nepali ale ze by se dostavil naky kladny vysledek se taky neda rict,no a co se tyce dricloru po tom co tu ctu raci take zustanu u sve finty cernych a bilych tricek nez si dokonale znicit pokozku,ale stejne si myslim ze je tohle otazka psychiky,nikdy sem tyhle problemy nemela a je fakt ze s prechodem na stredni mam stresu hafo,ikdyz sou ted prazdniny,zdravim vsechny se stejnym problemem,berte to tak,jeste ze nemame nic horsiho

cmuka

Ahojte .. Vedel by mi nekto poradit co by mi asi pomohlo s tym potenim pod pazuchou???Hlavne v strese mam strasne kruhy pod pazuchou hm ??? pls ozvite sa mi na mail [email protected] alebo mi odpiste sem prosim moc som s toho uz zufala nic nezabera ;(

Andrews

Tak po precteni diskuze jsem zakoupil dricol a musim ric ze funguje naprosto vynikajicne. Trpel jsem na poceni jen v pravem podpazi a to nikoliv pri zatezi (to se potim na zadech), ale bylo to spis iniciovano stresem ci nervama. Dricol pouzivam pres dva mesice. Po prvni pouziti poceni okamzite ustalo a vydrzelo to cca 14 dni. Ted sem aplikoval dricol po trech tydnech a nemuzu si ho vynachvalit.

Lucka

vcera jsem pouzila prvne driclor a moje nadmerne poceni je pryc jsem konecne bez stresu z kruhu na tricku a mohu konecne nosit pastelove barvy...nemela jsem ani zadne svedeni v podpazdi takze HURAA!!!!!!

Martina

Já jsem vyzkoušela snad všechno - Driclor, Excipial duoforte... Nepomáhá nic. Navíc příšerné alergické reakce. Svědění jak při exému. Asi jdu na botox. Je to hrozné mít koláče ještě než zavřu dveře od domu!

hmmmka
1x

Je to těžký. Mě to pocení chytlo už asi v 7.třídě a nejhorší to bylo v devítce, kdy sem se zabouchla do jednoho kluka a potila sem se už jenom když sem si na něj vzpomněla. Hrůza. Do prváku sem šla s tím že se musí něco změnit a nevím co se stalo, snad sem toho probrečela tolik, že na pocení už moc nezbylo, zkrátka sem se nepotila, jenom když sem se dostala do situace, kdy je pocení přímo nutnost. Byla sem šťastná. Začala sem nosit šedivý a různobarevný trička a zvedala ruce jak idiot, jen proto že sem byla suchá. Ale teď... je to tu zas!! sem uplně mimo. Nevim proč, ale potim se jak sele zase. Ruce mám jak svázaný a bojím se chodit do společnosti. DOUFÁM, ŽE NÁS TO VŠECHNY PUSTÍ, POT JE SVIŇA!!

hmmm

Dnes som sa docitala v zahranicnej diskusii, ze aluminium sposobuje rakovinu prsnikov, takze mozno to zabera, ale ma to vysoko skodlive ucinky, ved aj preto sa nesmie vyrabat hlinikovy pribor....tak len dufam, ze nie ste az taki zufali, ze si sami budete aj nadalej umyselne poskodzovat zdravie...a hlavne mlade slecny vela trpezlivosti zelam

pppppppp

Myslela jsem, že jsem na světě sama kdo má problémy s pocením. Jsem šťastná, že jsem našla tuhle stránku. S pocením mám potíže už od 8 třídy a fakt nevím co s tím. Tak asi zkusím ten Driclor. Ale mám strach ho použít, protože jsem někde četla, že přípravky, které obsahují hliník způsobují rakovinu. Nevím co tedy budu dělat. Ale jsem rádá, že nejsem sama.

:(

Ahoj..Jak naky zvas tu pisou ze DRICLOR ma aj vedlejsi ucinky..Bouzel nesedi ani me mam po nem velke cervene kruhy strasne to svedii, kdyz jsi to vecer nanesu a za hodinku ani ne musim si to jit umej nemuzu ani kvuli tomu spat..Nevite cim to je?Nebo neznte jeste naky jindy pripravek ale kdyz to vydrzim tak se druhej den ubec nepotim a to se stalo parkrat co sem to vydrezela a to bylo hned ze zacatku..Prosiim porad te mii..Dekuju

Klárka
2x

Hned ten den, co jsem použila DRICOL, žádně známky pocení už nebyli znát....Fakt vám to doporučuji.... Stojí 200,- Kč a to za to stojí dát.

anicenka

dobry den ja som zoslovenska a chcela by som sa niekoho opytat ze co mi pomoze ked mam by om povedala tucne podpazusie....len preto sa potom ci je zima alebo leto lebo nemam vypracovane podpazusie prosim vas poradte mi VELMI PEKNE DAKUJEM:D

lena

Ahojky...prohlizela jsem si vic netovych stranek a vidim ze dricol je vazne ucinny...chtela bych se zeptat kolik stoji...dekuji

Lucik

ja platila 221kc :-) jeste vcera sjsem mela kruhy a dnes uz nic :-)

Nela

Zdravím všechny co se potí stejně jako já !!! taky jsem myslela,že jsem sama,která se tak potí.Je to strašně nepříjemné a je mi trapně. Ty spocená kola v podpaží nevypadají vůbec dobře.Je to hnus !!! Tak nevím jestli si mám koupit ten DRICLOR,když to má takové vedlejší učinky.Chtěla bych na vždy skoncovat s tím pocením,ale jak... Na botulox peníze bohužel nemám... Lidičky prosím vás jestli něco oběvíte co pomáhá tak to sem dejte.. Za všechny moc děkuji... Nezkoušeli jste někdo pít čaj ze šalvěje ??? nebo dubovou kůru ???

Ami

ahoj.. DRICLOR si kup, protože to je bomba.. myslela jsem, že nic tak účinného nemůže být a ono jo.. stojí to max 200,-, takže za zkoušku nic nedáš... ale je to fakt super..

jméno a příjmení

Čaj ze šalvěje mi doporučila doktorka a mně to tedy nepomhlo vůbec. Myslím si, že je to všechno psychického původu a nejlepším způsobem je vyhledat terapeuta a řešit problém v sobě. Mám tu samou zkušenost s pocením, jak píšete - jen bílá nebo černá trička, potím se jen ve společnosti, doma můžu dělat cokoli a ani kapka.. z toho lze logicky usoudit, že to je problem duše. Trvá to u mě necelý rok a uvědomuju si, že jsem prožila stresové období, které ve mě tohle mohlo spustit. Přestože teď mám docela spokojený život, nemůžu čekat, že šrámy na duši zmizí. Proto jsem se objednala k terapeutovi a uvidím, co se da delat. Člověk se dostane do stresu, i kdyz si mysli, že je v pohode, tak podvedomi to vnima jinak a telo reaguje.. a pak je to zacarovany kruh, protoze jak mame byt v klidu a pohode, kdyz neustale kontrolujeme jestli nemame fleky v podpazi. Driclor neschvaluju, asi to pomaha, podle toho co tu ctu, ale souhlasim s tim, ze je to nebezpecny, alespon tak to na me pusobi. Musi to byt opravdu silny pripravek, kdyz narozdil od vsech deodorantu a antiperspirantu je tak radikalni. :o) Meli bychom se spis pokusit dostat do klidu, zamyslet se.. a uklidnit svuj zivot.. najit opravdovou pricinu, proc se to deje a ne jen potlacovat a maskovat nasledky. Urcite to ma nekdo geneticky, nekdo zmenou hormonu.. to uz tak je.. ale neverim, ze tolik lidi, kteri tu pisou s tim nemohou neco udelat. Ani nevim, kde se ve me bere ten optimismus, kdyz jsem zatim nic nevyresila, ale verit je urcite dobry zacatek. Vsem nam drzim palce, poperme se s tim:o) Pa

Veronika

Ahoj všem, ikdyž je to dost nepříjemný fakt, někdo se potí a někdo prostě ne. To není jestě tak strašné to maskovat barvou triček, nejhorší je zápach. Ale člověk který se potí by měl být vlastně rád, protože jeho chytré tělo odvádí linfama všechno škodlivé, proto je nesmysl tomuto fyziologockýmu procesu bránit chemií. Z vlastní zkušenosti nedám dopustit na obyčejný dětský suchý pudr,který absorbuje část potu a nepustí ho tričku, v létě je užitečný i pro baculky, které si o sebe třou vnitřní stranu stehen, což je dost bolestivé. Vždyť pudr je proti opruzeninám pro tu nejjemnější dětskou pokožku, takže je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat a zároveň si nijak neubližovat chemii, která jestě k tomu strasně pálí pokožku. V kabelce mám neustále dětský pudr, vlhké hygienické ubrousky a malou voňavku, kterou používám podpaží, ale na oblečení. Pocení jsem se nezbavila,ale vyzrála nad nim

Michaela

Ahoj vyzkoušela jsem u našeho doktora botox do podpaží protože u něj vyšel téměř na polovinu než na klinikách.Na klinikách 12-14tisíc.Nebolí to jen je to nepříjemné.Absolvuji to vždy tak v květnu a vydrží to 4-6měsíců[email protected]

tereza

ahojky holky ja se taky hrozne potim a uz nevim co s tim mam delat a hodne mi to vadi nemuzu kvuli tomu nosit jenom tricka ale na tricko si musim dat mikinu nebo svetr aby nebilo videt ze se tak potim a navic ja ejsem v zadnem stresu ale uz si s tim nevim rady a nikomu jsem to jeste nerekla ani mame proste nikomu a uz me to stve ze se tak potim co mylite mela bych to rict mame ?odepiste mi pls co mam delat

tereza

ahoj holky ja se deste moc potim a uz me to stve ale nevim co stim mam delat pomocte mi nekdo ale nikdo to nevi ze se tak potim ani mama nikdo co mylytemela bych ji to rict aby my pomohla ?

jméno a příjmení

Ahoj:o) myslim, že by jsi se sverit mela, kdyz v sobe takovy problem dusis, tak to rozhodne nepomaha. Jak tu ctes, je nas hodne, co se s timhle potykaji. A to je jen male procento tech co objevili tuhle stranku. Sver se mame, nebo nekomu komu duverujes a uvidis, ze se hned budes citit lip. A mozna ti prave ten dotycny poradi, jak na to vyzrat.

Pavla

Kdo máte problém s pocením kupte si DRICLOR!!! sezenete ho v kazde lekarne za cca 200kc a je to vazne vyborna vec.delali se mi v podpazi obrovske kolace a uz po prvnim pouziti Dricloru mam sucho :) fakt parada.

Iveta
1x

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se při Dricloru použivá i normální antiperspirant. Přijde mi nenormální ráno odejít a ničím se nenastříkat. Děkuji

Blablačka

Ahoj všichni.Je mi teprve 15 a mám stejný problém jako Vy všichni,co píšete do této diskuze. A myslím si že já to mám asi hodně z psychiky. Když se nad tím zamýšlím, tak mě napadá, zamyslete se... Já například chodím docela pozdě spát(kvůli mímu klukovi, kterýho mám fakt hrozně moc ráda a on mě taky) a povídám si s ním hrozně dlouho přes SKYPE. Prostě bych s ním byla klidně přez celou noc, protože pořád máme o čem povídat.Což taky tak někdy dopadne,tředa do 2-2:30 do rána...A když si nastavuji na příští den budíka(na 7:30) a na display se mi objeví zhrozující odpočítávací čas, tak si říkám,noo...to budu zítra zase úžasně vyspalá:(((( a ráno, když zvoní budík,tak ho típám cca do 7,kdy už fakt musím vstát a potom ve stresu,že nestihnu autobus to školy,lítám po bytě jako fretka.. potom doběhnu do busu a už to začíná..:((( jsem zpocená ještě než se dostavím do školy, kde na mě ke všemu čeká ten kluk a pocení se ještě zhorší...a to se toho celý den už nezbavíte...znáte to..momentálně používám NIVEU Double Effect,ale taky na nic...zkoušela jsem ještě mast ARNIKA(bylina,dostanete v nějakém obchodě se zdravou výživou nebo v lékárně)působí hlavně proti bolesti,ale na obalu je psané,že působí i proti pocení..no..trochu to možná pomáhá,ale uvědomte si,každá z nás je jiná...a třeba to někomu pomůže:-) krém se krásně vstřebá,takže nemusíte mít strach,že budete ještě ke všemu mastné...:D,to opravdu ne..!je to individuální...s tím pudrem to taky částečně pomáhá! to je pravda:) a ještě ...mě napadla taková věcička...docela trapná,ale že jste to vy,tak vám ji napíšu..:) nooo...prostě...jak jsou vložky...tak mě napadlo,jestli by se něco podobného nedalo použít i na podpaží,napadly mě jenom tampony na odličování,ale nemáte tuúplnou jistotu ,že nevypadnou,ale mě nevypadly...a fungovali:-) tak esi budete mít další nápady na něco na tento způsob,tak určo pište:-) tady na forum..taky je třeba výborné nosit třeba,když chcete něco jiného,než ty bílí a černý trika,dát črný tílko třeba z Marks and Spenceru(prostě čený tílko:-D) a to vytáhnout víc nahodu do podpaží...a přez to třeba nějaké odvážnější:-) (velký výstřih,barva(lepší je světlá,abyste nechodily jen jako černý vdovy:-)) a potom všechnu práci udělá to černý tílko a vy se můžete parádit v tom s tim velkym výstřihem...a když má i to tílko výstřich,tak věřte, že i muži budou nadšeni:-) a to vám zaručeně zvedne sebevědomí:-) ale fakt hodně záleží na tom odpočinku:-) těch osm hodin je fakt!!!:-) a vidíte už tu zase sedím:-D tak já mažu spinkat a přeji mnoho úspěchů!!! a pište prosím názory, popřípadě dotazy na můj příspěvek:-) přeji krásný den:-) Jsme krásné ženy a nenecháme si zkazit přeci náladu nějakým pocením, my na to spolu přeci nějak přijdem:-) a vymyslíme nové babské rady:-D:-) Krásný den přeje Blablačka:-)

amy

Moc supr příspěvek, hned zkusím fintu s tamponama na odlič. a možná to tílko taky risknu...je fakt, že to praktikuju podobně, akorát místo tílka nosím uplé tričko černé s krátkým rukávem a na něj si obleču nějaký uplý tenký svetřík nějaké pěkné barvy, kterou si jinak nemůžu dovolit :(.. každopádně je to tak na večer, celý den ve škole by to asi nevydrželo :(

Blablačka

Milá Amy a ostatní....Asi přd čtvrt rokem jsem zde psala. Od té doby jsem si objednala 7-denní kůru proti pocení od VICHY a můžu říct,že se to zlepšilo... Né úplně,ale určitě na takový stupeň,že se cítím sebevědomější. A dá se to lépe skrýt:))) I ten new antiperspirant od Garnieru docela pomáhá:) ale ten ve spreji, páč ten tekutej je jako mokrej a je to podle mě horší...a nebo pak tuhej,ten jsem sice nezkoušela,ale myslím,že je nejlepší kombinace tuhého se sprejem.A nebo všech třech...Tekutý si nanesete večer před spaním(přes noc se to má čas vstřebat) ráno tuhý a pak přes den dle potřeby ten sprej.A nebo místo tekutého jen ten tuhý...Uvidíte. Ale co jsem poslední dobou ještě vyzkoušela je antipe. od Adidasu Action 3...Myslela jsem,že to je jen zase reklamní trhák,ale můžu říst,že je možná ještě lepší(nevím jako...tak to bylo u mě..nevím,jak u Vás)než ten Garnier..Koupila jsem si oranžovej tuhej..A je docela dobrej:)))) tak vyzkoušejte a přeji mnoho )spěchů... Však my na to společně přijdem:))) věřte mi:-* A AMY!!! s tím tílkem to zkus..je to i výhoda,že ti to podpadží větrá:)))takže mega účinek...ty dlouhý trika taky zkusím,ale obávám se,že mi bude horko a ,,účinek" se zhorší..uvidím..:))) děkuji ti:) a zkus ten Adidas!:) přeji úspěšný boj:))) Blablčka:-*

Bet
1x

http://www.mydry.cz/produkty/mydry-vlozka-proti-potu?gclid=CJ6V6uDyxq8CFYow3wod3TM_cQ Místo těch tamponů se dá pořídit i tohleto, ale nevím nevím no, ten pocit že se potím tam bude pořád! :(((((

Beruška

Ahoj,tak já hned zítra pádím do lékárny si Dricol pořídit.Musím říct,že používání roll-onu od Vichy,taky poměrně pomáhá!!!!!!!!Dricol zkusím,jen se bojím vedlejších účinků a škodlivosti hliníku.Barevná trička budou snad zase moci do mého šatníku.Lituju všechny které to trápí.Je to naprosto šílená věc!

lulu
1x

Ahojte, driclor taky používám.. dříve jak jsem ho začala používat poprvé tak to bylo super ani kapička potu ani při vedrech prostě neměl chybu, (ikdyž mě ted trišku děsí ten hliník to jsem netušila), no ale ted mám celkem problém a nevím čím to je prototže po dlouhé době mě opět trápí nedměrné pocení no ale ted mi prostě nepomáhá ani driclor a nevím proč, jsem zoufalá

petulineczek
1x

ahoj vsem,cetla sem na netu ze na poceni pomaha excipial deo forte,prodavaj ho normlane v lekarnach bez predpisu,pouzivam ho pres tyden a musim rict ze jsem spokojena,snad to neprestane ucinkovat.Take sem cetla o Dricloru ze pali a dela fleky na kuzi,tak sem si radsi koupila to deo forte.stalo me to 160kc,prijemne to voni.nemusim ani pouzivat deodoranty jen vonavky.zkuste to snad vam taky zabere,drzim palecky papa

Sandra Ch.

Milé dámy a slečny,tento potící problém jsem řešila asi patnáct let,od puberty,nic nepomáhalo,mokré skvrny na drahém oblečení,tisíce spejů,antiperspirantů,zakázané barvy do šatníku,znáte to.Loni jsem poprvé absolvovala botoxové ošetření podpaží a mám konečně klid a pohodu,nosím cokoliv,barevné,upnuté,dle libosti.Zákrok stál 14000kč a jsou to nejlépe investované peníze:-) Hezký den

Linda

taky jsem si Driclor koupila...první den uplně boží lépe mi nikdy nebylo nepotila jsem se nic paráda, druhy den jsem znovu driclor použila a musim říct, že to jako začalo trochu štípak, ale dalo se to přežít i když usnout dělalo potíže...ale ten třetí den to bylo fakt peklo!:( myslela jsem se se zblázním chladila jsem si podpaždí studenou vodou a musela jsem si dávat celou noc obklady kuli tomu že jsem měla z toho uuuplně rudou a podrážděnou pokožku...ale přesto jsem se druhý den nepotila...pak jsem se rozhodla že už tenhle připravek použivat nebudu...pak uběhly asi 3 dny ...a já se furt nepotila měla jsem radost říkala jsem si, že je to třeba už pryč ale nebylo to tak, čtvrtej den jsem se potila tolik že jsem to ještě neviděla uplne hrozně moc bylo mi i trpaně!:(myslim že driclor akorát pot potlačuje a drží ho v tělo což není dobře!

Alice

Ahojky, mám stejný problém, jako vy tady. Používala jsem Driclor a objevila se mi po něm vyrážka, které jsem se dlouho zbavovala. Zkoušela jsem také všechno možné a teď konečně po dlouhé době mám kladné výsledky. Je to kuličkový antiperspirant od Vichy. Je antialergení a funguje. Pocení se mi omezilo na minimum. Stojí kolem 250,- Kč a je k dostání v lékárně. Taky mi tam chtěli dát Driclor a paní se hrozně divila, že to není to nej na trhu. Opravdu není. Kosmetiku Vichy doporučuji a moc Vám přeji, aby jste taky našli něco, co pomáhá. Protože kdo to poznal ví, že pocení dokáže člověka v životě hodně omezit a srazit mu sebevědomí. O pubertě ani nemluvím.

Daniela

ok, tak má to nějaký plusy, že se nějaký čas nepotíte... ale co potom? Ucpávat pory to není moc dobré. Někam to jít přece musí ... Chci driclor vyzkoušet , ale trochu se toho bojím... :)

Lenny

Ahoj všichni,mám stejný problém jako vy.Teď jsem si koupila krém Vichy-7 denní kůra proti pocení.Používám to teprve třetí den a pocení se trochu zmírnilo,sice se stále potím,ale už to nejsou ty šílený kruhy pod paží.Ale jsem teprve na začátku,tak jsem zvědavá jestli mi to pomůže.Ale stejně si myslím že to budou zase zbytečně vyhozené peníze....

alena

och ludia davate mi nadej ze sa uz nebudem potit :D pocujte pomaha driclor aj na ruky ? ci len na podpazie ?

Bublina

Zatím jsem Driclor použila jenom 2x ale funguje 100% jenom trochu po namázaní svědí ... ale je to fakt super všem DOPORUČUJI

Štěpánka
1x

Měla jsem skutečně velké potíže s potem.Běžné antiperspiranty mi vůbec nezabíraly.V lékárně jsem si koupila EXCIPIAL DEOFORTE.Skutečně FUNGUJE,už po prvním použití.Nedráždí pokožku a rychle se vstřebává.Jsem opravdu nadšená,můžu si obléknout cokoliv a nemusím se bát kruhů v podpaží.Můžu jen doporučit

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce