Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Driclor

Mam stejny problem - hodne se potim pod pazi. Zadny antiperspiranty ani deodoranty nezabraly. Pouze co pomaha 100% je Driclor. Problem je v tom ze by se mel pouzivat docasne dokud se nenajde reseni. Pouzivala jsem ho asi 6 let ted jsem 2 roky vysadila a hledala neco jineho ale bohuzel nic mi nepomohlo. Zacala jsem ho ted znovu pouzivat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hanka
1x

Milá Lenko a ostatní? Mohla bys prosím Tě blíže popsat Driclor? Zda to jsou tablety, jen na předpis, kolik stojí apod? Dík moc

Lenka

Je to aislny antiperspitant a da se koupit v lekarne - stoji kolem Kc 200.

houbatec

Driclor je roztok. Nanáší se tedy místně. Dá se koupit volně a stojí kolem 200Kč.

adela
1x

Ahoj, všude se píše, že se Driclor používá na ruce, podpaží a nohy. Může se DRICLOR používat i na jiné oblasti (záda, obličej, krk..) ??

klára

ahoj jak dlouho asi driclor vydrží?já se potím hrozně na rukou,nohou i v podpaží,je to horzné nic mi nepomáhá...dá se používat i na ruce?ä nemáte něco účiného na nohy?i proti zápachu?děkuji...už nevím co s tím ten pot a zápach je hrozný...pohonžky a všechny boty můžu denně prát,...

linda
1x

Driclor je super, je to ve formě kuličky a já ho používám do podpaží, už druhý den se skoro nepotím a do 4 dnů se nepotím vůbec, ale chce to nepřestat, protože pocení se vrátí. Po 4 dení kůře ho stačí používat je jednou za týden. koupit se dá v internet.obchodě : lekarna-online.com, stojí 209 Kč a vydrží dlouho, mě třeba půl roku.

lenka

Driclor je silny antiperpirant ktery se da koupit v lekarne (bez predpisu). Je fakt super problem je jenom tom ze by se mel pouzivat jenom docasne. Bohuzel jsem si ho musela koupit znovu protoze mi nic nepomaha.

Filip

Slyšel jsem ale, že to šíleně pálí, jak to tedy je?Je to vážne tak hrozný a ten účinek je tak velký?Díky

noname

Driclor nepálí pokud se dodržuje přiložený návod:).Opravdu je to skvělá věc.Používám ho a jsem s nim 100% spokojena a mohu jen doporučit:).

Oli
1x

Musim potvrdit, ze me taky nepali. Mozna krapet poprve, ale neni to vubec nic neprijemnyho. Ale mozna se to ridi citlivosti pokozky. Driclor je opravdu spolehlivy, ale nic neni zazrak... a je logicke, ze jeho ucinnost doprovazi nejaky negativni jevy, ma v sobe daleko vice hliniku nez jine antiperspiranty. Je na zvazeni, co je cloveku milejsi. Sama sem ho pouzivat zacala a skvele pocity z toho nemam... ale vysledek je uzasny. Premyslim, ze ho casem vysadim a budu ho vyuzivat jen prilezitostne...

Míša

No, pravda je taková, že asi někoho pálí, někoho ne...i když ho používám přesně podle návodu, trochu mě pálí, svědí, v noci se škrábu, ale není to nesnesitelné a rozhodně mi ta trocha nepohodlí stojí zato, protože Driclor fakt pomáhá. Po týdnu používání problémy ustoupily, dnes jsem šla poprvé do práce v barevném tričku a ne ve svých tradičních barvách-černé nebo bílé. Teď už používám Driclor jen 1x za týden.

misa

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho můžu Driclor používat. Když ho budu používat déle můžu z něj mít nějaké zdravotní problémy?? Děkuji Míša

houbatec
1x

Z návodu plyne, že doba užívání je neomezená. Jen je potřeba dodržet pokyny.

eva

ten kdo prodava Drilor by se mel zminit ze to ne jenom docasny pripravek jako tady v Anglii- lekarnice mi rekla ze by se nemel pouzivat naporad

Misa

ahoj,tak doufam,ze mi to pomuze,hodne lidi to na netu hrozne chvali,tak doufam,protoze ja uz jsem z toho vazne hotova...sice nesmrdim,ale mam kruhy na trickach,proto nosim mikiny,nebo svetry a nemohu byt bezztarostne jen v tricku.Misa

andilek

Ahoj Leni!Už jsem to chtěla vážne skoncovat, ale nakonec jsem našla tvůj příspěvek. Já se velmi potím v podpaží. Zaflekatím veškerá trika a bojím se, že se mi všichni smějí. Když jsem ale v klídku, tak jsem normálně suchá. Problém je ten, že v klídku jsem jen doma! Chci se proto zeptat! I když je pot způsobený psychykou, pomáhá driclor? Napiš, budu vděčná.

houbatec
1x

Samozřejmě omezuje i pocení vyvolané např stresem. Nezáležína příčině. Přincip je velice jednoduchý. Driclor vyvolá stažení pórů v kůži, takže k uvolnění potu je potřebe mnohem větší tlak. Osobně můžu Driclor doporučit!

xx

ahoj,hej přesně já se taky potim všude,jenom doma ne.pripadá mi to šílený,je to otázka psychiky.možná zkusim taky ten driclor,ale třeba budu ta vyjímka a nebude to působit.

domek

přesně taky doma se vůbec nepotim ale jakmile nejsem doma tak se taky potim, a vim ze to mam z psychiky ale nevim co s tim delat a myslim si ze ten Driclor je celkem navykovej a proto se snazim nepotit se. Ale taky skoro nenosim tricka aby nebyli videt ty zpoceny fleky fakt to je strasny..

Elis

ahoj, presne tak, doma je to celkem v pohode.. nekde jsem se doslechla, ze je to psychikou, emocemi.. Tak zkusim a snad to pujde. Takova posledni zachrana :)

:)

Jo kup si ho je fakt super včera sem si ho taky koupila a vyzkoušela ho....sice trochu pálí ale dá se to vydržet.....dneska sem vubev nebyla spocená fakt super!!!

Klaudie

včera večer jsem poprvé použila Driclor,protože mám problém s citlivou pletí mněla jsem strach z pálení a svědění,ale nic takového se nekonalo,je to skvělá věc v podpaží mám už po prvním použití absolutně sucho,doporučuji všem.

tkanička

Ahojky!taky se hrozně potím,nemám problémy s pachem-nic necítím,ale velmi mě trápí že mám velké kruhy na tričku:-(dnes jsem si na vaše ohlasy koupila driclor.Vyzkouším ho a doufám že pomůže.Držte mi palce:-)

tkanicka

Driclor je super!už se vůbec nepotím...sice malinečko štípe a svědí,ale myslela jsem že to bude o hodně horší.Mohu všem doporučit:-)

Petr

Ahoj, máš pravdu. Byl jsem taky z toho poceni a tech kolacu v podpazi zoufalej a tak jsem si nakonec ten Driclor koupil a je to uplne pohoda Lábus. Po prvni aplikaci vubec nesvedel a po dalsich sice trochu svedi(az kdyz se po ranu probudim teda), ale to pak oplachnu vodou(viz.navod) tak po pul hodce je po svedeni. Normalne na pres dne pouzivam deodorant a je to Ok. Tak hodne stesti a jiz nadale bez humusneho poceni! :-)

Veronika

Ahoj, koupila jsem si Driclor a nebyl u něj český popis. Jak se tedy má používat? Díky

Bambi

Ahoj,také jsem si koupila Driclor a český návod tam byl.Takže,používá se večer.Umyješ se a počkáš minimálně hodinu po umytí,než Driclor naneseš.Celou noc necháš Driclor působit a ráno se normálně osprchuješ. z počátku jej používáš každý večer a později už stačí třeba jednou za týden dle potřeby. nikdy driclor nepoužívej přes den. jo a podpaží v noci moc svědí ale to je asi normální

petule

..proc se musí pockat hodinu po osprchovani,nez ten Driclor nanesu?Vzdyt uz budu zatim zase totalne mokra:(..a muzu se rano normalne osprchovat,ze jo??A za jak dlouho po naneseni se clovek zase muze oholit??Preci se nebudu holit jednou za tyden:/..diky za odpoved

Ady

Dneska sem si koupila driclor a chtela bych se zeptat, jestli mam teda jeste behem dne pouzivat deodorant.. Dekuju za odpoved..

jjj

nene nemusis.jen jestli chces tak nejake vonavky

Míša

Ano může,musíš se ráno hned umýt a smýt to a pak použít běžný deodorant.

Martina

Proč se to smí používat jen dočasně? Může to poškodit zdraví nebo jen po čase přestává fungovat. V jaké je to podobě...tabletky, masti nebo jiné. Moc mě pocení trápí, protože nemůžu chodit oblečená jako holky, ale musím mít na sobě mikinu......předem děkuji za odpověď

Markéta

Zkoušela jsem používat droclor, ale po 2 použití mě podpaží palí a svědí. Poraďte co s tím. Díky Mája

FFfdf

To je naprosto normální.Musí se to vydržet,ale stojí to za to=))

Nik

No já si Driclor koupila asi před týdnem, a s tím svěděním jsem neměla zas až tak velký problém, svědělo to asi dvě hoďky po nanešení a pak byl klid. Ale během dne jsme si to hodně mazala měsíčkovo mastí, aby mi se ta podrážděná kůže uklidnila a taky jsem se vůbec neholila.

mape

ahoj, chci se zeptat, jestli driclor opravdu muze odbarvit obleceni? stalo se vam to nekomu? a jak dlouho tedy asi trva nez to zaschne? diks ;)

Zuzka

Ahoj. Také mám problémy s nadměrným pocením v podpazi. Nekolik jet jsem se s tim trapila. I kdyz jsem se nekolikrat deně umyvala ... Dnes jsem si na doporuceni vas vsech koupila Driclor. Uz se moc tesim az budu moci nosit pastelove barvicky no proste rozsirit si satnik. Cerna a bila uz me omrzela. Jen nevim, jestli zitra vydrzim aniz bych musela pouzit antiperspirant.

magda
1x

chtela bych se zeptat kdyz si vecer dam driclor a potrebuju se oholit mohla bych se oholit treba odpoledne?pouzivam ho teprve 2.den.dekuju za odpoved

Happisadf

Oholit se musis 24 hodin pred pouzitim Dricloru.

Veruška

ahoj chtela jsem se zeptat jestli muzu pouzivat ke dricloru i ostatni vonave deodoranty.Diky

david

. pomaha to i muzum ?? taky jsem se zacal zicehonic potit.. proste z jednoho dne na druhej.. nemuzu nosit taky trika veselych barev.. takze pomaha to i muzum ??

Martinka
1x

Ahojky všichni! Tak píšu zas... budu ráda, jestli mi napíšete vaše zkušenosti. Když jsem si poprvý aplikovala Driclor, tak v pohodě, fungovalo to na 110%, ale další dvě aplikace byly utrpení. I když jsem dodržovala způsoby aplikace, svědění se nedalo prostě vydržet... dávala jsem si to hodinu po sprchování, neholila jsem se předtím a stejně jsem to musela asi po 2 hodinách smýt, protože se to svědění nedalo vydržet...

Delibeli

Pouzivam driclor teprve 3 dny a mam stejne zkusenosti. Priserne to svedi a pali i pres den. Porad se skrabu pod pazi a tim je to jeste horsi. Dneska rano po smyti dricloru jsem se oholila a namazala pod pazi olejem z vytazku manga a poprve nemam zadne problemy. Kuze pod pazi je pouzitim dricloru velmi podrazdena a mela by se zklidnit po naneseni prirodniho kremu nebo oleje.

Peťula

První použití bylo fajn, ale včera než jsem usnula, bojovala jsem s tím, abych to nešla smýt! Pálí a štípe ti příšerně! A to jsem taky dodržela návod! Mám obavu z dnešního večera! No uvidíme...

Evča

A jak si dopadla???.....jsem na tom totiž úúúúúplně stejně.

5element

Mela jsem stejný problém s pocením, a tak jsem si nedávno koupila driclor... Používám ho již 4 den a jsem s ním opravdu spokojená. Pocení se mi snižuje na minimum.Všem ho doporučuji. Večer mě ale trochu podpaží svědí, ale dá se to vydržet :-) Doufám, že Driclor pomůže i všem ostatním :-)

Petra

včera jsem si šla koupit ten Dricol, když ho tady tak doporučujete,a je dobrý.Večer mě to trošku svědilo, ale nic hrozného,konečně můžu nosit trička, jakých barev chci.Nevím proč jsem čekala tak dlouho,pocení mě trápí už od 15 let a je mi 20.děkuji za vaše rady

adela

ahoj, může se driclor použít také na jiné partie (záda, krk, obličej,..)??

MichaelaH

Ahoj Adelo, v obliceji nevim, ale vim ze se muze pouzivat i na nohach, timpadem i na rukach( i kdyz tady se casto omyvame a tim se podle nepusobi tak moc a na jinych castech tela jsem to jeste neslysela, ale zkus jen trochu nanest a jestli se ti neudela po vice dnech nanaseni vyrazka, tak se tim muzes natrit i po cele te casti tela.

Martina

ahoj, tak nevím jestli to taky vyzkoušet?od základky se hrozně potím v podpaží,je to hrozné, nemůžu nosit trička, aby to nebylo vidět. antiperspiranty vůbec neúčinkují.Snad jen na zápach.Věci vybírám podle toho, aby to nebylo vidět a ne podle toho, zda se mi líbí:-( Zkusím si koupit ten Dricolor a uvidím.Zabírá to každému??

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce