Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Driclor

Mam stejny problem - hodne se potim pod pazi. Zadny antiperspiranty ani deodoranty nezabraly. Pouze co pomaha 100% je Driclor. Problem je v tom ze by se mel pouzivat docasne dokud se nenajde reseni. Pouzivala jsem ho asi 6 let ted jsem 2 roky vysadila a hledala neco jineho ale bohuzel nic mi nepomohlo. Zacala jsem ho ted znovu pouzivat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
carodej

Je to svinstvo nehoraznyho kalibru, jelikoz to opravdu funguje, jenom to trochu svedi (po aplikaci a druhy den), cili je to treba pouzivat omezene, ale 1x tydne to staci. Mozna je to, jak sem rek, peknej sajrajt, ale to riziko za nabytou sebeduveru opravdu stoji.

Martina

To je hrůza. Driclor sice 100% zabírá, ale kvůli tomu utrpení radši budu zpocená jako.... Po prvním použití jen mírný svědění, ale když jsem si ho dávala podruhý, příšerně to pálilo, nemohla jsem celou noc spát. Ted mám v podpaží dvě obrovský červený skrvny, kůži úplně vydranou a na dotek víc než citlivou. Jaaaaaaaauuu.... jdu si to namazat heřmánkovou mastí.... už nikdy.... ale jinak zabírá:):):).... hodně štěstí

Péťa

Nevím čím to je, ale používám Driclor už rok. Zezačátku v pohodě dvakrát týdně maximalně a nepotil jsem se vůbec, ale teď musím co dva dny svědí mě hrozně a stejně se potím trochu. Naštěstí se nepotím tak moc jak bez Dricloru a kvuli tomu vydržím i to svědění. Jestli to tak pujde dál a budu ho muset používat jednou denně tak mi jeden vydrží tak na měsíc. Stalo se to tu ještě někomu že by se jeho učinky změnšovaly a reakce zvyšovala?? jako bych na něho začíal být alergicky nebo co.

Michaela H

Me se tohle nestalo, i kdyz nekdy se potim rychleji a musim driclor pouzit tak 1 tydne ale vetsinou to u me drzi tak 2-3 tydny. Je mozne ze se u tebe neco zmenilo a kuze a telo reaguje jinak. Kdyz rikas ze se potis malo, tak zkus i tak ten driclor pouzivat ne tak casto, tak jednou tydne. Precti si i ostatni prispevky, je tu hodne rad.

Lenka

Začala jsem používat Driclor a musím říct, že je skvělý! Opravdu se nepotím ani trochu, ale mám problém. Hned po prvním použit se mi objevila na břichu vyrážka, která dost svědí, a proto jsem ho teď přestala používat. I když jsem Driclor použila jen jednou, 14 dnů sucho. Vyrážka mizela jen pomalu. Po 14 dnech jsem ho použila podruhé. Opět jsem se držela návodu. Tentokrát je vyrážka ještě intenzivnější, menší a větší červené vystouplé fleky, které pekelně svědí. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Nevíte co by mi na to pomohlo? Nechci ho přestat používat, protože to je jediné co opravdu pomůže. Předem děkuji za odpovědi.

Michaela H

A pouzila jsi ten pripravek na brichu? Nebo normalne pod pazi a pak se objevila ta vyrazka na brichu? U me byvala mensi vyrazka v podobe podrazdene kuze pod pazi, nebot se holim a ta kuze se pak drazdi. Ale mozna si na driclor alergicka. Protoze neni o dricloru nic jiste, jestli skodi pokozce, davala bych pozor. Existuje jeste jeden pripravek od Vichy, u me moc dlouho poceni nezdrzel, ale porad byl lepsi nez nejaky deodorant. Kdyz to neprejde, tak ke koznimu.

Lenka

Používala jsem ho jen v podpaží, ale vyrážka byla na břichu a na zádech. V podpaží nic, jen krásně suchočko. Patrně jsem na Driclor tedy alergická a musím se s tímto zázračným přípravkem rozloučit. I když velice nerada. Díky za reakci. Jsem patrně ojedinělý úkaz, když nikdo jiný s podobnými zkušenostmi nereagoval.

Misuka

Tak jsem byla taky naprosto zoufalá z pocení, probrečela jsme dvě noci a nakonec jsem zašla za kožní lékařkou a ta mi doporučila driclor. Řekla jsme si fajn všude to všichni vychvalují tak to asi pomáhá. ZAkoupila jsme přípravek, řídila se přesnými pokyny. Hned první den po použití ani kapka:) byla jsem vážně štastná. Problém přišel až druhý den hned po natření to začalo pálit a svědět nepřestalo to ani přez noc ani přez celý den. Doufám že to bude jen to počáteční podráždění o keterém píšou v letáčku. Proto se chci zeptat jestli nemůže například dojít k ucpání potních žlaz. Kam by se přeci ten pot poděl když se jindy potím dost silně a ted nic? díky za odpověd:)

Michaela H

Ten navod v priloze mi pripada moc silny. Precti si zpet prispevky, tady toho stoji vic o dricloru nez v celem navodu. Potni zlasy si myslim nezacpavaji, jinak by to nedoporucovali kozni lekari a neprodavali to v lekarne. Kdyz si vzpomenu na moje zacatky s driclorem, svedilo me to hodne moc, takze jsem to zacala pouzivat ne tak casto a hlavne tu pokozku umyvat rano od dricloru.

Michaela H

Moje tipy: - nenanaset po holeni (nejlepe holit den po naneseni ci nanaset den ci dva pred holenim) - nenanaset hned po sprse, pory jsou otevrene a pak pali vic - nanaset nejlepe vecer na suchou pokozku a nechat uschnout, je to jak vodicka - muze lehce odbarvit barevne obleceni, takze nechat uschnout (5 Minut) a pak se az oblict - rano si ty mista oplachnout vodou - da se pouzivat i na nohy, ale pouzivala bych pak 2 ruzne dricolory - neni prokazane jestli to skodi pokozce, ale zatim se prodava v lekarne a kozni ho taky znaji. - po naneseni to u hodne lidi svedi, takze kdyz zacne svedet tak neskrabat, jinak to svedi vic a kuze se rajcuje vic. casem to prestane.proto i lepsi namazat vecer, jde se spat a nemysli se tak moc na to. - na zacatku bych nesla podle planu ale natirala se az kazdy 3 den a pak 1 tydne az 2x tydne. Lehke poceni nam neuskodi, porad lepsi nez bez dricloru.

Misuka

no tak třetí den to už svědět přestalo už je to šest dní a stále se nepotím..takže to vidím tak že to budu nanášet asi jednou týdně...po prvním nanesení to nesvědilo a stále se nepotím:) holit se budu den před a den po a co mi pomohlo od svědění byl hodně mastný krém bez alkoholu, kůži jsem měla hodně vysušenou a naplou...no ale děkuju za rady:)

mařka

nemusi se to resit jen driclorem,sou i čaje proti pocení,sice sem ho eště nezkoušela esi pomáhá,ale mam ho koupený.Vyjde určitě levněji než driclor,kolem 30 kč od Dr.Popov.

Míša

jo čaj jsem si taky koupila:) ale je tam že se má pít 3krát deně, což je pro mě nemyslitelný, já už takhle moc nepiju, a jsem večně ve škole nebo někde pryč a nemám čas pít 3krát deně čaj:(

Petr003

Ahojte! To já jsem si ho zkusil namazat na můj víc než upocený konečník a výsledek byl perfektní! Fakt doporučuju!

jeordie

Ahojky,taky jsem měla asi 5 let problém s pocením-náhodou jsem objevila Driclor a pocení zmizelo..opravdu to pomáhá-jen se mi v podpaží udělala nějaká bulka...a nevím s čeho to je..poradíte mi?..dík..

MichaelaH

Je super, ze ti pomaha, ale urcite zajdi ke koznimu.

peta

Muze to byt zdurela potni zlaza, jdi na kozni nebo na chirurgickou ambulanci, vyreže se to.

Poradnice

Je jasný, že to hodně lidí palí, když si po nanesení ještě čistí zuby (nebo vykonávají nějaký pohyb)... Jak je psáno v návodu, měla by to být poslední věc, kterou člověk udělá před spaním. Tudíž: už sem v posteli, natřu, nechám uschnout a hezky pod deku a spát. Nic víc. (Chápu, že před partnerem v posteli to nemusí být zrovna příjemný, ale tak počkám, až usne, nebo se natřu voňavým krémem, který ten pach alkoholu překřicí.) Žádný pohyby - ty totiž vyvolavají pocení (fyzická námaha) a to je jako s vodou: pak to prostě pálí. Ale když tohle dodržíte a den před nanesením neholíte, tak ok. Klidně se další ráno oholte ale hlavně to z kůže omyjte. Když se totiž tento přípravek dostane do kontaktu s potem, tak vyvolává svědění. Běžně pak naneste dle zvyku deodorant - kvůli vůni. Mimo to - když už se kůže podráždí, tak okamžitě smýt a nechat kůži zhojit. Hodně štěstí všem, kteří si uvědoměle přečtou návod.

terezka

ahoj vsichni! no mam uplne stejny problem, potim se i kdyz je venku minus deset, ale jen v podpazi. Jsem z toho dost zoufala, je mi teprve patnact a musim stale nosit mikinu nebo cerny triko:-( vcera jsem si driclor koupila,uz se nemuzu dockat az ho vyzkousim, tak drzte palecky, zitra napisu jak jsdm dopadla :-)

Voli

dnes jsem si koupila Driclor a uz se chystam ho nanest! Diky vašim příspěvkům jsem konečně něco našla co by mi mohlo pomocttak jsem zvědava! Zítra napíšu jestli je vše v pořádku, mám docela strach z toho štípání, ale ten pot to je něco tak šíleného že to radši vydržím :D

catthy

Driclor, doporučuji, ale ne napořád a ne nanášet každý den.

Mickey

Ahoj lidi,Driclor jsem si koupila po pátrání na netu,co že by mi mohlo ještě pomoci od těch neustálejch trapasech s kruhama a neustálému odpírání hezkých kousků oblečení. Po diskuzi na lékárna.cz , kterou jsem s úžasem četla, jsme se rozhodla, že 180,- korun mě zase nezabiije a nevěřícně jsem si ho koupila...hned první večer jsem dle postupu použila onen zázrak a druhý den jsem popadala dech. Použila jsem ho první den a pak 3 dny ne,,ANI" kapka a to jsem podstoupila i situace,kdy jsem mela snad kruhy až na záda...můj úžas byl velký. Až dnes po dalších 3 dnech trooošinku,tak ho použiju znova. Je to opravdu dočasné řešení...není zas tak škodlivý,ale zdravé to jistě také není. Kdo je zoufalý a má s tím opravdu velké provblémy...tot je 100%řešení. Pálí...maličko,ale dá se to vydržet...alemusíte dbát postupu.Nejlepší je oholit se den předem nebo brzo ráno a nanášet na opravdu totálně suchou kůži,jinak se poserete,jako moje kámoška. Ale výsledek vás nejen potěší ale i překvapí...ne každý to musí snášet,je to dost agresivní přípravej...hlavně ty s citlivou kůží.Jde použít i na dlaně a nohy,prostě super věc. To je moje zkušenost.

Ladd

Já se potím i přes noc, stačí abych se ráno oblékla do práce a než dojdu ke dveřim sem spocená a co na to driclor? Najs, hnedka po prvním dnu ani kapka potu. měla sem teda pocit že se potim,ale ani pidi kroužek. Nikdy mi to nák moc nevadilo ale pot mi ničil trika a ted. fakt děkuju tomu kdo to vynalez a vyrobil..:-)

marmelka

Taky jsem použila Driclor, jelikož jsem se vždy potila, a to že opravdu moc, už jen než jsem dojela do práce, měla jsem mokrá kola. Hned první den, co jsem použila Driclor... perfektní, ani flíček, jsem moc nadšená, že alespoň něco zabírá, mažu třetí den a super, ale asi teď jeden den vynechám, dnes v noci to už pálilo trošku víc. Ale fakt už se těšim až si koupim nějaký supr tričínko a nebudu muset chodit s rukama při těle a nebo ve svetru.. :-) doporučuju, určitě vám to zvýší sebevědomí papa

Kačenka

Je mi 16 a potila jsem se opravdu moc...seděla jsem ve škole, nic nedělala, ale kruhy na oblečení, děs a hrůza...nosila sem jen cerne veci nebo mikiny...bylo to nesnesitelne...ale ted jsem se dozvedela o dricloru, tak sem nevahala a pred 3 dnama si ho zasl akoupit do lekarny a hned vecer ho vyzkousela...po prvnim i druhem pouziti bylo vse ok, ale az po 3. me to zaclo strasne palit a svedit,...ale myslim si, ze to bylo i tim, ze jsem nevedela, ze se ma nanaset az hodinu po osprchovani (nanasela sem ho hned po osuseni) a ze se ma rano smyt...ted uz to ale vim :) dam si ted par dni pauzicku na sklidneni pokozky...ale je to fajn, jiz na druhy den po prvnim pouziti ani kepaka potu.... :)

borison
1x

Já sice nevím, co to je potit se v podpaží, zato v obličeji to byla tragédie. Po sebemenší námaze nebo ve stresu jsem se okamžitě začal potit v obličeji, hlavně na čele, což bylo hrozné, protože ze mě doslova pršely kapky potu. Hlavně na stres to fungovalo znamenitě. Mohlo mrznout, všichni kolem zachumlaní v kožichu a čepicích, jen ze mě kapal pot jako kdybych vylezl ze sauny. Dokážete si asi představit, jak jsem se cítil. Použít Diclor na obličej jsem se bál, přeci jen v návodu se o aplikaci na obličej nic nepíše a i reakce lidí na internetových fórech jsou spíše zdrženlivé. Ale takhle to dál prostě nešlo. Tak jsem Driclor zkusil i na obličej. Poprvé to bylo značně nepříjemné, štípalo to a pálilo. Nicméně už druhý den jsem se potil o 80% méně. Tak jsem se rozhodl používat Driclor dál a podle návodu. Dnes už ho používám 3 měsíce a musím říci, že jsem maximálně spokojen! Pocení v obličeji vymizelo, aplikace Dricloru (2x týdně) už nevyvolává žádné svědění či pálení a o tom, jak to zlepšilo mé sebevědomí snad ani nemusím psát. Jistě si dokážete představit, jak je příjemné nebýt najednou středem pozoronosti a cílem upřených udivených pohledů. Nebojte se proto použít Driclor i na obličej, opravdu to pomáhá.

Mates

Ahoj. Já mám přesně stejný problém, naprosto totožný. Nepotím se nikde kromě čela a obličeje . Ten článek co jste psal Vy bych mohl napsat já sám. Člověk by řekl že nejvíc se bude potit v létě ale ono je to i v zimě když přesně jak píšete, jsou všichni nabalení v bundách a kulichách doslova nezastavitelné. Stačí sebemenší stres, třeba že jdu o pár minut pozdě na schůzku a už se začnu potit a protože mám delší vlasy, je to něco šíleného když se mi začnou lepit a je to na první pohled vidět jak jsem zpocený. Nemluvě o tom jak je mi trapně před přítelkyní. Driclor tedy určitě zkusím na čelo a obličej, takovou radu jsem na internetu dlouho hledal. Díky

Jarka

Lidičky, něco vám poradím. Trpěla jsem dlouho hyperhydrozou v podpží. Bylo to hrozný, používala jsem Driclor. Je to svinstvo, co si budem povídat. Rakovina vás nemine!! Ale konečně jsem se odhodlala a objednala jsem se na botoxový injekce. A je to úžasný. Vůbec se nepotím, voním, je mi konečně bezvadně. Nezničím žádný hadry a můžu jít i do barev. Ne jen černáááá. Znáte to ne.... Stálo to 6000. A je to prý skoro nejlevnější u nás. Za půl hoďky bylo hotovo. Je to nepříjemný, ale dá se to vydržet. Bylo to v Brně. www .stepan-plastika.cz Zkuste to....

Anet

Ahojky, mám dotaz...předevčírem jsem si šla do lékarny koupit driclor...Hrozně mi totiž vadí mokré kruhy pod paží...Podle návodu sem si to dala na večer přes noc...Ráno jsem se vzbudila..opláchla a dala antiperspirant, ale mokré kruhy jsem měla i další den...Nevíte,jestli se driclor má ráno oplachovat? A za jak dlouho dobu účinkuje ? :)...

MichaelaH

Ahoj Anet. No kdyz pouzijes Droclor, tak uz nepouzivas aniperspirant, je to jako chemikalie na chemikalii, urcite bych to nedelala, leda tak po nejakych dnech. Ja uz jsem v tom stadiu, ze pouzivam driclo tak 1xza3 tydny. Driclor naneses na suchou pokozku (upne tesne pred spanim, holit az den na to a rano si ty paz ejen lehce oplachnes a osusis.) ty fleky mohly byt klidne kvuli tomu antiperspirantu. Jinak na zacatku nefunguje driclor u nekterych lidi hned. Zkus si precist nazory a rady na poslednich 6 stranchkach. Hodne to pomuze. Kdyz se pouziva driclor, tak zacit 1.den, 2.den, 4.den, 7.den a pak jednou tydne. Zkus to, jestli nepomuze, tak treba u tebe nefunguje. Znam lidi, kterym pomaha driclor jen z pulky, ale jsou radi ze alespon z pulky se jim poceni zlepsilo. Ale nezapomen, driclor je chemikalie a neni jeste prokazane ze by nam skodil ci neskodil, takze to neprehanet.

Anet

Moc děkuju za odpověď...Musím říct, hned po druhém dnu to pomohlo...žadné kruhy pod paží..pěkně sucho...Je to skvělé...Vůbec to neštípe :))...

crew

ahoj, Driclor je opravdu perfektni proti poceni. Nicmene ja mam na nej pomerne dost silnou reakci, navod dodrzuji naprosto presne. Po aplikaci me kuze zacne priserne pichat, rezat a svedit. Napred je podpazi zarudle potom prechazi v bile fleky a pupinky. Opravdu to vetsinou nevydrzim a poradne to jdu omyt vodou a poradne protru Garnier mlekem na hydrataci pokozky. Obecne nemam problem s precitlivelosti,navod striktne dodrzuji a je to stale stejne. V noci jsem nespala, opravdu jsem myslela, ze me odvezou. Lec jsem na zacatku a budu ho jiz pouzivat pouze 1xtydne. Ja to opravdu nemuzu vydrzet. Nicmene opravdu funguje 100%. Pripadne dotazy rada zodpovim :-)

MichaelaH

Ahoj crew, takova reakce je hodne silna, holite se? Kdyz jo, tak zkusit prestat. Kdyz ne, treba pomuze nechat driclor stat otevreny at ten alkohol vyprcha a neni to tak silne. Vim ze driclor nove koupeny funguje silneji nez driclor co mam uz 3 mesice. Jestli jdete do sprchy a cekate hodinu, radeji cekala dele a nebo se sprchovala az rano. Mensi rekce je kdyz se to pouzije na velmi suchou pokozku. Kdyz si to telo na driclor zvykne, tak staci vazne pouzivat jen jednou za dlouhou dobu. Nebo zkuste udelat jen slaby prouzek a pak lehce papirovym kapesnickem otrit tu tekutinu, at jde do kuze jen minimum.

Crew

Ahoj :-), ano holím se, ale většinou tak 48 hodin před aplikací Dricloru, po koupeli ho dávám až za cca více než 60min. Někdy to pálí tak ukrutně a někdy naprosto minimálně. Nejsem hysterka :-) a věřím, že to přejde, přípravek je nový a nejsem zatím na něj moc zvyklá, jinak jsem s ním velmi spokojená. Nyní už mám pokožku vyhojenou a krásně suchou, tak zkusím Driclor zase aplikovat. Jinak mi zabírá perfektně i na ruce, ale tam žádná nežádoucí reakce není.

monika

Nikdy driclor neoplachuj, nanes ho večer a nech ho druhý den působit, opravdu to funguje

Bohdana

Ahoj , mokré kruhy ti zůstávají po Dricloru proto, protože se přes něj ráno nemá dávat žádný jiný prostředek pouze opláchnout, když jsem ho začala používat stalo se mi to samé.

Dixi

Driclor pouziwam jiz rok a nemuzu si stezowat:)) paleni sme pocitowala jen prwni tri dny a od te doby wubec. Nepotim se ani w lete ani pri cwiceni...jsem nadmiru spokojena a doporucuji wsem ktery maji take problemy:))

Lucie

Ahoj! Driclor vážně všem vřele doporučuji! Moje problémy s pocením byly vážně nesnesitelné a už jsem byla zoufalá! Díky různým diskuzím jsem vyskoušela Driclor a jsem nadmíru spokojena! Dokonce mě ani nepalí táže si vážně nemamá na co stěžovat a je to vážně krásný pocit mít suché podpaží a nezapáchat potem! A nejlepší je že zabere hned po prvním použití ! Vážně všem doporučuji a děkuji všem v této diskuzy za jejich příspěvky, jinak bycvh se Dricloru ani nedověděla!

Martina

Ahoj.. Už 4 měsíce používám Driclor a jsem s ním naprosto spokojená..Používám ho dle potřeby, jednou za 1-2 týdny..První aplikace nebyla tak nepříjemná jako ta druhá, to pálení bylo nepříjemné, ale určitě to stálo za to. Další aplikace už proběhli v naprosté pohodě...Stoprocentně doporučuji,,..

Beruš...

Driclor používám už asi dva roky, naprosto mně vyhovuje, ale bojim se rakoviny...... Nikde není nic potvrzeného, ale všude se píše že chlor a hlinik jsou velice nebezpečné a kord při požívání do podpaží hrozí rakovina prsu.....Je na to nějaky nazor odborníka?

pepina

Dobrý den, potím se i v tříslech,myslíte,že můžu Driclor použít i tam?se vší opatrností.Děkuji za odpověď Ps: jinak v podpaží se díky němu vůbec nepotím už asi rok.

Zuza

Zdravím všechny co si zakoupili Driclor a používají ho.Je sice pravda,že pocení zcela úpně přestalo,a řekla bych,že i pálení po aplikaci se zlepšilo,ale stále se drbu v podpaží,ukrutně to svědí,pomalu celý den.A to jsem aplikaci už omezila tak 2 krát za týden a používám to asi tak 1 měsíc.Napište prosím i vaše zkušenosti s tímto přípravkem.Hezý den Zuza

smutná princezna

Dobrý večer, mohu se zaptat, jak je to s rakovinou, když používáte driclor, nikde se k tomu žádný doktor nevyjádřil a jestli to doktoři doporučují používat. děkuji

majones

podle mne Driclor omezí funkci potních žláz,které mají za úkol vyplavovat z těla nežádoucí látky a soli ,které tam nepatří.Co tomu říkají lékaři?

Mini

Ahoj, chtela bych se zeptat proc se ma driclor pouzivat jen pred spanim.... ? Je to kvluli jeho svedeni paleni a pod. nebo z jineho duvodu ? prosim a predem dekuji za odpoved.

MichaelaH

Ahoj Mini, driclor neni deodorant, ze by se nanesl a hned fungoval, musi se vstrebat do kuze, deodorant zusatava na kuzi. Proto se musi nanest predem, nejlepe vecer, zaroven zpusobuje precitliveni pokozky a protoze to svedi, je lepsi to udelat pred spanim a pak rano splachnout. Jeste jednou neni to klasicky deodorant a nenanasala bych ho moc casto, 1x tydne a pak i minkrat. Porad neni dokazane zad-li skodi telu.

Titík

Jak jsem si to poprvé večer dávala (předevčírem), tak mě to vůbec nepálilo, ale včera jsem si to dávala podruhé a strašně to pálilo a lechtalo a když jsem se probudila, tak jsem ještě cítila tu ostrou bolest. A to jsem se před tím víc než 24 hodin neholila. Možná jsem toho tam dala hodně... Chtěla bych dodržet těch sedm dní používání, ale to lechtání už podruhé nevydržím a chci se vyspat. Co mám dělat aby to tolik nepálilo? Všechny postupy dodržuji: nesprchovat se dvě a méně hodin před použítím, den před a po se neholit... Opravdu nevím, čím to je, že to tak strašně lehtá a pálí.

MichaelaH

Ahoj Titik, Driclor reaguje ruzne, nekdy nesvedi nekdy ano, casem, kdyz se uz pouziva dele, tak to vetsinou nesvedi uz vubec. Ja bych na zacatku neprovedla tu kuru jak pisi v navodu, ale radeji zacala 1-2x tydne a holeni v tom tydnu vynechala a hlavne se nesprchovat, treba vysprchovat misto vecer az rano. I kdyz se v navodu pise 1hodina po sprchovani, kuze je stejne vic otevrena a nasakne se dricloru vice. Nekdy pomuze driclor nechat otevreny odstat, nebot cim dele mam driclor, tim slabsi je jeho ucinek, ale i tim mensi svedeni nebo rakce. Ja sama pouzivala driclor tak 1xza 3 tydny ci mene. A i kdyz treba par kapek potu mam je to jen minimum proti te dobe, kdyz jsem driclor nepouzivala vubec. Ted jsem tehotna a vysadila jsem ho uplne a zacnu az po kojeni s aplikaci. Takze davat pozor, je to chemicka latka co zasahuje do tela a i kdyz pomaha, ma hodne ucinku a nevi se jestli ma nebo nema vliv na tvorbu rakoviny.

amyra

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, zda se dá Driclor použít i na ruce. Zatím s ním žádnou zkušenost nemám, na podpaží mi stačí deodoranty. Ale ruce se mi hlavně v létě hodně potí, je to nepříjemné, když mám někomu podat ruku. Dík moc za odpověď.

Mates

Ahoj. Tak jsem tu zase :-) Dnes je neděle a já jsem Driclor použil ve středu večer na čele kde jsem se potil doslova jak prase při každé činnosti. Až dodnes jsem se po jednom použití VŮBEC nepotil. Největší luxus tahle věcička, jediná kapka potu po jednom nanesení následující 3 dny. Nicméně můj jediný problém je, že se mi na čele po aplikaci udělala vyrážka ale až ráno. Nesvědí, nepálí ani nevím že jí tam mám ale mám trochu zarudlou kůži a taky se trochu loupe. Nevíte co s tím?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce