Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Driclor

Mam stejny problem - hodne se potim pod pazi. Zadny antiperspiranty ani deodoranty nezabraly. Pouze co pomaha 100% je Driclor. Problem je v tom ze by se mel pouzivat docasne dokud se nenajde reseni. Pouzivala jsem ho asi 6 let ted jsem 2 roky vysadila a hledala neco jineho ale bohuzel nic mi nepomohlo. Zacala jsem ho ted znovu pouzivat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lola

muzu ho pouzivat kdyz mi je 13??

MichaelaH

Ahoj lolo, precti si prispecky na strance 5, tam se ptala kikina (15 let) zda muze driclor pouzivat. Je to chemie, ktera jde do tela, kdyz se rozhodnes driclor pouzivat, tak si precti tady vsechny prispevky a hlavne ho nepouzivej casto. Ale pokud se nepotis vazne az prilis, asi bych ho zacala puzivat az o par let pozdeji. Byla jsem ted tehotna a driclor jsem prestala v te dobe pouzivat a ted krmim miminko a taky ho jeste nepouzivam. Diky ale dlouholetemu pouzivani se skoro i tak nepotim, takze ma driclor vazne vliv na telo. Premysli si to, existuji i normalni deodoranty, ktere maji podobne slozeni, nebo pripravek od vichy, ktery neni tak agresivni, ten drzi az 7 dni. Jen muj nazor :).

linda

Ahoj, mě tedy pálí, ale jen když ho použiji na noc, proto jsem ho začala používat přes den a nepálí. Je to super věc, docela se divím, že ho můj doktor nezná.

kačka

Ahoj holky:)musím si driclor objednat z anglie, protože u nás je ted nedostupný, nikdy jsem ho ještě neměla, byla byste některá tak moc hodná a napsala tady jak se používá atd, protože ten příbalový leták bude v angličtině..díky moc za pomoc paa:)

Alena S.

Ahoj, můžu se Vás zeptat na jaké stránce lze objednat Driclor z Anglie? Děkuju .... muj mail: Alenasojkova@seznam.cz

hanka nevosádová

Ahoj, kde si kupujete Driclor? Já jsem si ho kupovala na http://driclor.nazory.cz Mají ho tam nejlevněji co jsem viděla a jednání s nimi je naprosto fantastický! Na email mi hned odepsali, zboží jsem měla doma snad do dvou dnů... Všechno strašně rychlý, ochotný, příjemný a bez komplikací. Jestli víte i o nějakých jiných obchodech, tak to sem napiště, ať to nemusíme složitě hledat na internetu... Hančí

HANA

AHOJKY, CHCI SE ZEPTAT, ZDA NEMÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S NANÁŠENÍM NĚJAKÉHO ZKLIDŇUJÍCÍHO KRÉMU DO PODPAŽÍ DRUHÝ DEN PO NANESENÍ DRICLORU. MĚ TEDA V NOCI ŠÍLENĚ SVĚDÍ A ŠTÍPE ASI TAK JEN DVĚ HODINY A ŽÁDNÁ JINÁ REAKCE NA KŮŽI NENÍ. ALE ŘÍKALA JSEM SI, ABY NEBYLA TAKOVÁ VYSUŠENÁ A ZHUNTOVANÁ, ŽE JÍ BUDU NĚČÍM NATÍRAT, TŘEBE MASTÍ VITALOU SE ZINKEM, NEBO MÁ RADĚJI DÝCHAT? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

Verýsek

Juchůůů,konečně klid,doporučuju,sice mám za sebou teprve druhý den,ale jsem nad míru spokojená...:-DDD

Jana

Je mi 16 let a problém s pocením mě trápí již přes rok. Moji maminku také a bavíme se o tom a vybíráme si trička na kterých pocení v podpaží nebude vidět. :-( S hezkýma trikama nespokojené nejsme, ale ten nepříjemný pocit mokr, a nehledě na objímání s přátely, s přítelem. :-( Zkusila jsem i pánský deodorant, že bude silnější - nemá cenu! Tak jsem si dnes řekla, už něco musím najít. Do dneška jsem si myslela, že existuje jen oprativní řešení. A pak jsem narazila na DRICLOR! Touto diskuzí jsem unešena, tak běžím zítra do lékárny a moc a moc doufám, že to bude aspoň zčásti účinkovat. Děkuji.

jana

Opravdu to funguje! Mně i mamince. Doufám, že to vydrží. 1. den jsem nanesla málo a žádný efekt to nemělo (ale štípalo to trochilinku), 2. den jsem poctivě nanesla(nic jsme necítila) a okamžitě to další den fugovalo na sto procent. Tak jsem po 2 dnech nanesla další dávku a teď nanesu až po 4 dnech.

Mamlas

Zdarec! Ve škole či ve společnosti sem se furt potil v podpaždí, ve škole sem musel nosit mikinu, protože chodít s koláčema je hnus. Uplně čistě náhodou jsem ve středu objevil Dricol a musel sem si ho hned objednat!! Naštěstí přišel hnedka v pátek, takže sem měl víkend na vyzkoušení.... z Pátku na sobotu jsem si ho dal a celou sobotu sem žasnul. Byl jsem ve společnosti, posiloval sem, bylo mi občas horko... ale podpaždí zůstalo celý den absolutně SUCHÉ!!! Děkuji za tenhle zázrak!! A hurá do školy s barevnejma tričkama =)

vašek
1x

Po 15 letech trápeni s pocením v podpaží a náhodným objevením této diskuze Vám chci zdělit,že diky dricloru jsem se konečně po čtyřdením užíváním zbavyl těměř všech mokrých fleků a užívám si konečně pohody a sucha.Můžu doporučit všem je to OK. Večer akorát trochu svědí jinak je to dobrý.

Alžběta
2x

Prosím poradte někdo jestli mohu Driclor používat, agresivní pot mi celé podpaží tak dráždí až zčervená,svědí,rozlézá se na stranách dolů ani na kožním nic jen skouší vše možné už nevím co s tím.díky

petra

Tak jsem se ptala mojí kožní doktorky, jak je to s těmi riziky u tohoto přípravku. Jelikož mi ho sama předepsala na potící se ruce a nohy. Prý se nemám ničeho obávat. Jinak doporučuji web NEPOTSE.CZ, prodávaji tam 75ml balení, které není v ČR k dostání velmi levně...s poštovným mě vyšel okolo 300Kč

Lenka

Také používám v 75ml balení. Věřím obchodu DRICLOR.EU který už funguje delší dobu a přímo se na Driclor specializuje. Přípravek stojí pouze 279Kč a měla jsem ho doma už druhý den od objednání.

týna

zdravím tak pouzivám jiz 3 den driclor já jsem tak neuveritelne stastná zádný flícek. sice to chvili stípe ale to se dá vydrzet jsem nesmirne spokojena. moje komplexy s pocenim jsou vyreseny. mohu konecne po 21letech nosit tricka s rukavkama jupiiiii:)))) DOPORUČUJI!

Lenča

Taky jsem si koupila Driclor a mohu jen chválit. Lehce štípe, ale pokud si řádně přečtete příbalový leták = aplikace na nepodrážděnou a ÚPLNĚ suchou pokožku, pak nechat uschnout a ráno umýt tak je to snesitelné a rozhodně to za výsledek stojí. Návod kdyžtak najdete na www.driclor.eu . Tam se dá mimochodem sehnat i v sezóně kde jinde v lékárnách není a za super cenu. Tak hodně zdaru s tímhle otravným problémem.

Dakot

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s použitím Dricloru na dlaně?

Michael

Driclor mohu plně doporučit, zabíra na 100%, mě už po prvním použití a to jsem se potil opravdu extrémně.. Druhý den ani kapka potu.. Aplikace probíhala naprosto v pohodě, žádné svědění ani vyrážka.. Opravdu super věcička!!!

zelka
1x

Ahojte! Tak ja mám ten istý problém, ale potím sa len v spoločnosti, doma vôbec - je to asi psychická záležitosť. Už pred rokom som skúšala Driclor, spočiatku pekne fungoval, ale neskôr už neúčinkoval vôbec, a tak som ho prestala používať. Teraz je na trhu novinka z Nemecka, volá sa Everdry. Na nemeckých fórach si ho veľmi chvália, a tak som si ho objednala. Síce stál strašne veľa (23 eur) oproti Dricloru, ale je aj 2x väčší. Mám za sebou prvú aplikáciu, tak potenie prestalo a navyše vôbec ma nič nesvrbelo - čo aj výrobca garantuje, keďže Everdry namiesto alkoholu (Driclor) obsahuje vodu. Tak som sama zvedavá, že či mi Everdry neprestane účinkovať po určitej dobe - tak, ako tomu bolo pri Driclore.

Perry

Zdravím, chci se zeptat jestli, někdo zkusil použít Driclor třeba i ráno a popř. jak to proběhlo. Díky

Katka

Pouzivam jiz nekolik let Driclor, staci mi pouzit jednou tydne nebo jednou za 14 dni na noc, stipe to, ale da se to vydrzet. Vysledek perfektni, ani kapicka potu. V tehotenstvi a kojeni jsem nepouzivala.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 58 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce