Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Hemeroidy

Je mi 25 a hemeroidy jsem měl podruhé. Tentokrát to bylo horší, protože se jednalo o hemeroidy více uvnitř než poprvé. Aplikoval jsem si čípky Faktu. V poslední době už se cítím lépe, jen občas ucítím slabé svědění (oproti předchozí bolesti je to jak šimrání). Vzhledem k tomu, že jsem aktivní sportovec, zajímalo by mne, jestli nebude závadné, když v blízké době začnu opět sportovat? Druhý dotaz je, zdaly mohou být hemeroidy způsobeny i tlakem na břišní lis (např. při posilování)? Díky

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petr
3x

Dobrý den, potřebuju poradit. Je mi teprv 19 let a mám podezření že mám hemeroidy. Je to v tomhle věku vůbec možný? U konečníku mám takovou bouličku velikosti malýho kaštanu, trochu svědí, někdy trochu pálí. Ve stolici sem si krve nevšiml, ale na toaletním papíře někdy krev bývá. Jsem sportovec, ale jako student poslední asi 4 týdny vůbec nic nedělám, pořád jen sedím a nemám žádný pohyb. Alkohol piju jednou týdně, jím docela zdravě. Prosím poraďte mi co mám dělat... Musím jít k doktorovi? Nešlo by to vyléčit nějak jinak bez doktora? kdybych to neléčil může to pro mě být dál nebezpečný? Nebo nějakým způsobem pro moji přítelkyni se kterou spím? Prosím poraďte. předem díky

Klára

Hemeroidy se můžou objevit i v nízkém věku, i když většinou se objevují až později. Kup si v lékárně Hemostop - gel a tobolky, dobře zabírá a nemusíš k doktorovi. Určitě to nenechávej jen tak, protože by se to mohlo zhoršovat. Přítelkyni to nijak ohrozit nemůže .

Dědek

nejspíš se jedná o chlamydii tracheomatis, jdi k doktorovi je to přenosné , něco si přečti a nepodceňuj to

Jarka

Taky se mi to objevuje a je mi teprve 26. Pomáhá mi na to hemostop. Kupuju si ho i preventivně a vyplácí se mi to, protože už mám delší dobu klid. Může se to dělat z posilování, já to mám zase z jízdy na kole :-(

Michal

Taky se mi cosi vytlačilo. Nevím jestli je to z posilování ale když cvičím tak se fakt někdy prepínám takže je to možné. Táta mi na to poradil taky hemostop a už je to lepší. Ale raději ted zvedam mín než se to úplně ztratí.

Vlasta
1x

Ano, taky jsem měla nedávno Hemostop a pomohl mě, Teď jsem si ho pro jistotu koupila taky, protože jedeme na hory, tak at to tam nemusím řešit.

Karlínová

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Tatoo
6x

FINE6 perfektní věc! Jen a jen doporučuji.

Petr
2x

Já také používám fine6 a pěkně se to hojí.

aneta

Dobry den, Vcera rano se mi z niceho nic objevily s nejvetsi pravdepodobnosti 2 vnejsi hemeroidy. Nikdy jsem s timto nemela ani naznak problemu a z hodiny na hodinu mam u konecniku bulku asi 1 cm velkou a druhou malou. Zakoupila jsem Hemostop gel, muze mi pomoci nebo se ani nemusi o hemeroidy jednat? Je to dost citlive, neprijemne pri chuzi, sezeni. Nesvedi. Dekuji za odpoved

Iveta

Ahoj, určitě si zajdi k lékaři. Mě osobně hemostop gel vůbec nezabral. Vyzkoušela jsem i hemagel čípky, koupel z dubové kůry, ale nejvíce mi pomohl anurex. Mnoho lidí odradí jeho vysoká cena, ale za ten výsledek to stojí.

Klarina

Mám s nimi problémy mít sex, máte to tak někdoještě?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce