Inzerce

Pocení achyo

český národ je jedn z národů který se nejvíce potí. Ano je to psychického původu,, stačí k tomu málo. Ráno vztanete, a netěšíte se do práce, a to bohatě stačí. Každý je ve stresu. Doporučuji mít miliony a přestanete se potit.

Inzerce
Odpovědi
liteon

Souhlas!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. května 2008, 16:26:18

Marek

Jo, souhlas, dobre napad :) A ted si vezmi, ze ty penize co mam, mi stacej, v praci to mam v pohode a potim se uz od mala. Nepotim se nijak extremne, uplne normalne pri sportu, jinak ani ne. Akorat v noci a to jenom kolem kostrce, krizovy kosti. Co s tim? Mam to takhle uz od detstvi, kazda matrace ma po chvili dulek... Co na to povis ted? :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. prosince 2013, 08:00:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • May (závislost na benzodiazepinech a lecba) 12. dubna 2018, 05:05:05

Po šesti letech braní Trittica, Venlafaxinu, ale i 4mg neurolu a až 6 hypnogenů (zolpidem) jsem… Diskutovat

• Ilona (Chci zhubnout) 18. dubna 2018, 18:17:25

Také se připojím do diskuze, protože se světem zdraví mám výborné zkušenosti a díky nim… Diskutovat

• Anet (Chci zhubnout) 13. dubna 2018, 13:23:36

Tak chce to chodit na ty konzultace, taky sem musela dodržovat jídelníček na kterém jsme se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.