Inzerce

odstranění pocení

Pocení v dlaních a plosek nohou odstranuje FN Motol, v podpaží FN Plzen. Máte-li bližší dotazy - editas01@centrum.cz

Inzerce
Odpovědi
Černá1 poděkování

Dobrý den. Ráda bych Vás požádala o radu, či pomoc... Již od dětství trpím nadměrným pocením rukou ( též chodidel). Tento problém mi čím dál více snižuje sebevědomí, zvláště pak v práci. Noční můrou se pro mě stává pouhá představa podání ruky. Kdyby existoval způsob, jak se tohoto problému zbavit, byla bych šťastná!!! Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. srpna 2005, 10:00:23

Bára2 poděkování

Ahoj všichni, dneska si tak brouzdám po netu a čtu různá fóra a zaujaly mě některé názory. Je mi 17 let a už od puberty trpím nadměrným pocením, nevzpomínám si, že bych to ale na základní škole nějak řešila, věděla jsem o tom, ale bylo mi to trochu jedno, ale v poslední době, mám z toho docela deprese, mám spoustu triček, která si ani na sebe nemůžu vzít, protože bych se hanbou asi propadla, je mi to trapné a vůbec se mi ani o tom nechce psát, ale potřebuji se s někým poradit. Přečetla jsem si , že existuje přípravek zvaný DRICLOR a docela jsem o tom začala uvažovat a asi zítra si dojdu do lékárny, ale zase mám z toho strach, že budu mít rakovinu prsa, i když se uklidňuji tím, že i z jiných antiperpirantů můžu mít rakovinu a stejně mi to vůbec nepomáhá. Říkám si, že zkusit se má asi všechno, protože botox je pro mě jako pro studenta finančně nepřijatelný, chci se zeptat, jestli to můžu používat i když jsem alergická na nějaké látky a jestli se musím raději poradit s lékařem?

26. května 2008, 20:21:34

Markéta

Driclor je hodně agresivní, vyzkoušejte raději iontoforézu. Já mám doma přístroj Antipe a nemůžu si ho vynachválit!

28. června 2015, 11:51:27

Filip

Antipe moc pomohl i mně. Vyzkoušel jsem spoustu jiného od Dricloru přes různé babské rady, ale pomohla až iontoforéza.

29. června 2015, 10:26:35

Anna Bísková

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s odstraněním pocení Botulotoxinem? Mám z toho divný pocit, přeci jen je to jed, ale prý to opravdu pomáhá a já už jsem zoufalá. Díky

28. října 2015, 11:04:20

Romana

na botoxu jsem byla pred rokem, je zbytečné se bát a hlavne pak máš klid od kruhu.

14. ledna 2016, 14:57:40

Tereza

A bolí botoxové injekce hodne a co to obnáší? a kde jsi na tom byla?

25. ledna 2016, 15:32:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.