Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Neurol

Prostě super lék a hodně mi pomohl. Diky němu jsem se zbavila depresí.Fakt super.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Neurol
4x

Tady jsem já názornej priklad toho,ze to jde ale musis chtit.Neutikej zastav se a stuj pomalicku se nadechuj neposlouchej jak ti busi srdce ale soustred se na neco jineho krasneho.zacni s nekym telefonovat treba jen tak nekomu zavolej nekomu s kym se predem domluvis komu duverujes ze to budes prekonavt nekomu kdo ti v tu chvili nebude povidat o tom jestli to zvladnes ale o tom co treba dela neco klidovyho treba i neco vtipnyho proste nebude rikat nic co by te sebemin znervoznovalo.\ten nekdo musi umet rict to zvladnes ale musis chtit.Nepremyslej nad tim kdy se ti to zase stane.Premyslej nad tim co by ti udelalo radost.Krome toho ze nechces aby se to opakovalo to neco nesmi ani trochu souviset s tou poruchou.protoze jedine tak to pujde zvladnout.a nenech se v tom premysleni omezovat tim ze kvuli tomu to nejde.ono to pujde treba nekdy v budoucnu treba to co si prejes si splnis nekdy dulezite je to odvest ty myslenky.je tam nizka sebeduvera v tobe.hyckej se chval se usmivej se na sebe do zrcadla.krucek za kruckem.To zvladnes!!!To das!!!Ver si!!!

Tomas
2x

V určitých stavech a momentech to vůlí nepřekonáte...Narušený metabolismus mozku bude silnější. To už ani není tolik o psychice, jako skutečně o neurofyziologii...Odborně indikovaná "chemie" je někdy opravdu nejlepší volba. Život je příliš krátký na to, aby se člověk vyčerpával marným bojem. Se šavlí proti tanku nejde vyhrát...

radek

katko,mas svatou pravdu a ve vsem.ti lide,co to svinstvo uz berou,te nepochopi.a ani nechteji.slova jako vnitrni boj bez chemie jsou jim cizi.je pro ne totiz pohodlnejsi sahnout do krabicky pro maleho pomocnika ve forme skryteho nepritele....drz se zenska a vazim si tveho zdraveho nazoru.

Neurol

Lidi lidi,neblázněte.Neurol chutná to vám řekne každej doktor.I já mám s ním zkušenost.Už nikdy více.Ano,chápu když se někdo chce zabít tak ať mu raději daj chemii v podobě antidepresiv.Ale rozhodně jen na přechodnou dobu -co nejkratší.Zajďete k psychologovi pokecejte s kamosem pokud nejakeho mate pokud ne nevadi nebude to na vzdy.Ale sakra co to tady ctu mlady lidi kruci to nejde musite zit zit tak aby jste byli stastny ale to pujde jedine tehdy kdyz budete chtit neco zmenit-naucit se mit se rad/a sakra proberte se.

Tomas
2x

Nezlobte se, ale plácáte nesmysly. Když máte silné panické ataky, které s Vámi doslova praští o zem, tak Vám "pokec s kámošem" nepomůže. A v takové chvíli je neurol (resp. alprazolam, jeho účinná látka) asi nejlepší a nejúčinnější volba. Je samozřejmě nesmírně nebezpečné se tím ládovat od rána do večera. Ale postihnou-li Vás podobné problémy, tak jako lék první pomoci na určitou dobu je výtečný. Právě proto, že je život příliš krátký, tak nemá smysl ho trávit marným bojem proti panické atace či ochromující úzkosti. ta prostě zvládnout nejde, narušený metabolismus mozku je v ten moment silnější než vůle!

Dědek

tady je vidět, že píšete a nevíte o čem, mlácení prázdné slámy, nemáte ponětí co a jak se dá léčit a jak dlouho trvá poškození nervů, PP je vymyšlená dg.

Týna

Ahoj, je mi 15 let.Před rokem jsem zažívala peklo, žila jsem s matkou a otčímem, byli to alkoholici, mlátili se. Dostali mě uplně na dno už ve 13-14 letech. Chodila jsem po psychologách, dostala sem se i k psychiatrovi. Nedávno jsem začala pociťovat smutek,blbou náladu, hroznou nervozitu. Začala jsem se sebepoškozovat. Ale jelikož mám jedinečného tátu, s kterým si žiju jako "prase v žitě" hodně mi pomáhal. Ale po ěnjaký době na mě přišli hodně silné deprese. Znáte to, sedíte, brečíte, řvete, a ani nevíte proč,nebo kvůli čemu. Začala jsem užívat neurol, a potřebovala bych od vás "zkušených" radu. Příjde mi, že mi ani trošku nepomáhá, jakoby mé stavy byly mnohem horší, mám sklony k sebevraždě, a nenacházím důvod proč. Uzavřela jsem se do sebe, jsem skoro bez kamarádů. Mám svůj svět a nikoho do něj nepustím. Chci se zeptat, jestli třeba nepotřebuji jiné prášky, protože s těmihle mi příjde život ještě smutnější. Nemůžu spát, ale chuť k jídlu nestrácím, stále pláču, a jsem furt sama. Potřebuji pomoc, už se nechci trápit. Prosím.

Dědek

Ahoj Týno, je to poškození nervů chlamydií pn., ale nevím jak Ti pomoct ,doktor nebude chtít napsat jiné léky a trvá to zaléčení hodně dlouho a stojí to dost peněz. Jestli chceš tak něco napiš.

Týna

Jo, už s tím aby mi dal neurol měl hodně velký problém vzhledem k mému věku. Ale já už opravdu nevím co dělat, jako bych byla bezmocná. Je to hrozný pocit. Furt se snažím uklidňovat tím že se to zlepší aspoň tím neurolem, ale ani ťuk. Nechci si ničit tělo lékami když jsem takhle mladá. Ale bojím se že už mi to přerůstá přes hlavu.

Dědek

tady se to asi nedá všechno psát ,nechceš psát na email, četla jsi něco o chlamydiích

Týna

Jo,bylo by to asi lepší, něco jsem o tom četla, ale moc o tom nevím.

Dědek

musela by si napsat tvůj email, je to složité

lucie

Ahoj, zrovna řeším také chlamýdie...a to jako chlamýdiový zánět v oku. Jeden doktor celostní medicíny mi poradil místo antibiotik brát ve vyšších dávkách ženšen korejský a k tomu echinaceu. Oko se zatím moc nelepší...beru jen ženšen, čekám až dorazí poštou echinacea. Je to sice zatím jen čtyři dny, tak uvidím. Nemáte s tím zkušenosti? Lucie

anonymus
1x

Když někdo něco užívá deset let není divu, že je závislý. Spíš by se měl člověk zaměřit na příčinu a původ těchto trablí. Když mě začaly problémy v první řadě k psychologovi a po uvažení jsme zapojili i farmaceutii z psychiatrem. Nasadili mi citalec a xanax pro začátek ten jsme po měsíci vysadili. Cítila jsem se jako znovuzrozena po par měsících jsme vysadili i citalec. Léky nejsou řešením, pomůžou, ale cesta vede jinudy. Co koníčky, sport , meditace cokoli hlavně nějak příjemně zaměřit mysl a vypnout. Hledat cestu jinak

escit
1x

Zdravim vsechny, kteri se kvuli svym problemum proctou az sem.Pridavam se k Tomasovi, protoze vi, o cem mluvi. Neurol opravdu pomuze kratkodobe a vyvola zavislost a to pomerne brzy. Ze sve zkusenosti s ataky PP vim, ze bez lecby antidepresivy- escitil(neurol na zacatku lecby, nez AD zaberou), by to neslo.Je to trapeni se. I ja mam zkusenost, ze po zahajeni lecby escitilem, se priznaky zhorsily, bal jsem se vzit si neurol. Kdyz zacne AD ucinkovat, neurol uz neni potreba. Kdyz uz se clovek citi dobre, mel by jeste aspon pul roku AD brat a pak pozvolna vysazovat. Da se to zvladnout! Nebojte se nechat si pomoci, psychiatra jsem navstivil dobrovolne a nelituju.

Lucka
1x

Ahoj, potřebovala bych poradit. Je mi 18 a už asi 4 roky (od nástupu na gymnázium) mám problém s tím, že se mi pořád třesou ruce, s tím že ve stresových situacích se intenzita třesu zvyšuje. Byla jsem s tím u lékaře, který mě poslal na neurologii a tam mi předepsali Neurol. Když ale čtu na internetu všechny ty příspěvky o tom, jak je tento lék návykový, začala jsem z něho mít velký strach. Nevím jestli ho mám zkusit nebo ne, mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuju mockrát.

Tereza

Ahoj jmenuju se Tereza Doktoři mi diagnostikovaly Panicky zachvaty Brala jsme tyden antidepresiva To vubec mela jsem vedlejsi ucinky byla jsem jak sjeta vyzkousela jsme jich hodne...Muj stav byl hroznej ani jsme pomalu nevylezla z domova Nemohla jsem dychat tocila se mi hlava mezi lidma vubec..Neurol mi pomahal jako jedinej Ten je super..Jen vam muzu rict ze uplynul pul rok a neberu zadny tydle sracky jako jsou antidepresiva.....Vy tu vsichni ze je to nemoc a ze se to musi lecit..Jenomze antidepresiva jsou sracky je to stejny jak fetovat ..ja se stoho dostala a kdyz obcas nemuzu dejchat nebo tak reknu si ze se mi nic stat nemuze..Trva to dlouho nez se stim naucite pracovat..kazdopadne jsem si na to zvykla muzu delat cokoliv..jsem stastna....uprimne serte na antidepresiva zmeni vas to akorad vas to utlumi nikdy vas to nevyleci za ten pul rok jsem uz diskutovala stolika lidma co maji deprese a uzkosti a nikdo se kvuli praksum stoho nedostal .) Je to jen o vasi hlave !!!! Je mi 18 let a nebudu si srat život praškama Bojujte .. :))))

Dědek

nevíš o čem píšeš, po čase se rosypeš :-)

Katka

Ahoj, nevím, zda si to přečteš, Tvůj příspěvek je už docela starý, mám podobné problémy, jako jsi měla ty a moc by mě zajímalo, jak ses s tím vším vypořádala, co jsi např. dělala, když to na tebe přišlo apod., předem ti děkuji.

eM

Dobrý den, dnes jsme začala brát neurol a moc se bojí návyku. Pořádně nai nevím, co mi. Padám do depresí, stavy úzkosti,.. Mužu si ho vzít pouze, když to na mě "přijde" a nebo ho musim brát nějaký čas, aby to odeznělo. Děkuji

Dědek

pochybuji, že to samo odezní a co doktor, jaká je dg.

eM

To je prave nejhorsi, 18 mi bude az za půl roku, takže pro prasky jsem si nebyla já.

Dědek

tuším ,co Ti je , ale nemůžu tady psát , je potřeba léčba ATB a bylinky, jestli chceš napiš email

eM

Bylinky jsem take zkousela. [email protected]. Děkuji moc

slecna

Jak poznate, ze je cas na neurol, nebo jine podobne prasky? Mam obdobi, kdy nedokazu normalne myslet, bojim se cokoliv udelat, pro neco se rozhodnout. Chci byt silnejsi, umet se rozhodovat, radovat se z malickosti, byt pozitivni a proste si uzivat zivota. Ted ma spis pocit na umreni, trva to skoro rok, zachvaty uzkosti, nekolikadenni plac, pocit menecenosti,bolesti hlavy, tezku pocit.na hrudi. Na univerzite jsem skoncila, praci nemam, rodina skoro zadna a ja nemam silu na to se odrazit ode dna a jit dal. Omlouvam se, ze to tu pisu, ale potrebovala jsem se poradit s nekym, kdo s tim ma zkusenosti. A vety typu: "Neboj, to bude dobry" uz nechci slyset.

Dědek

nebude to dobrý, napiš email

slecna

_)

slecna
Jarda
2x

Lidičky, neberte VŮBEC ŽÁDNÉ benzodiazepiny, natož Neurol!! Byl jsem na něm závislý cca 4 roky, dopracoval jsem to na dávku 6mg za den abych neměl absťák a víc mg pokud jsem potřeboval uklidnit. Skončil jsem vloni v Havlíčkově Brodě na 6ti týdenním detoxu (těch 6 týdnů bylo taktak jen na vysazení) a dalšího půl roku jsem se zbavoval absťáků který byly takový, že jsem se rozpil a musel jsem tam pak ještě jednou kvůli alkoholu. Od té doby jsem ode všeho čistej, od prášků i alkoholu a úzkosti a deprese, kvůli kterým jsem to bral prakticky vymizely. Nevím, jestli vám to lékaři řekli, ale kromě benzodiazepínů (které vám budou úzkosti samy vyvolávat, pokud si na ně zvyknete) vyvolává úzkosti a deprese alkohol a to i v malém množství. Dle mých zkušeností je krokem č. 1. v překonávání úzkostí a lehčích depresí okamžitá úplná abstinence od alkoholu, cigaret a pokud možno i kávy - všechno jsou to látky, které ovlivňují nervový systém, a krok č. 2. radikální změna životního stylu a způsobu stravování + dobrá psychoterapie. Pokud byste někdo potřeboval poradit nebo třeba jen pokecat na téma benzodiazepíny nebo úzkost (obojího jsem si užil do sytosti) napište klidně na můj mejl [email protected]. Mějte se fajn a všem, kdo to musíte z nějakého důvodu konzumovat držím palce!!!

petr

Neurol beru uz 2 roky 3* 0.25 ale stejne se mi mota hlava ,spatne dejcha atd,ale musim si ho stejne vzit .u psychitriacky jsem byl asi pred 3 tydny a napsala mi AD,Depresinal a rekla ze neurol uz nemam brat a mam brat jenom AD jenze ono to tak lechce nejde muzu brat neurol i AD 'poradi mi nekdo?

Pampeliška
1x

Samozřejmě můžeš brát AD i Neurol, obojí se doplňuje a často takto předepisuje. Potíž je se závislostí, která na Neurolu vzniká, proto ho nejde tak snadno hned vysadit. Vždycky mě znovu udiví, jak slyším, že doktoři řeknou "neberte to", poté co to roky předepisovali, a nedojde jim (???), že to nejde jen tak, vysadit. Jakoby netušili co je to za lék, či je jim to jedno, co pocient prožívá...nechápu. Neurol prosím vysazuj pomalu, a klidně ho ber vprvních týdnech nasazení AD. Ba naopak je to spíše žádoucí ho v tu dobu brát. Držím pěsti, ať to proběhne v klidu...

petr

Neurol beru uz 2 roky 3* 0.25 ale stejne se mi mota hlava ,spatne dejcha atd,ale musim si ho stejne vzit .u psychitriacky jsem byl asi pred 3 tydny a napsala mi AD,Depresinal a rekla ze neurol uz nemam brat a mam brat jenom AD jenze ono to tak lechce nejde muzu brat neurol i AD 'poradi mi nekdo?

Pampeliška

Nerozumím tomu, jak se tu řadí příspěvky, ale odpověděla jsem ti na předchozí příspěvek a patřilo to nejspíš sem. Tak se tam koukni.

Jan

Ahoj lidi, mám s neurolem velmi neblahé zkušenosti. Fajn sluha (na pár dní), ale špatný pán. Bral jsem ho léta. Dokázal jsem se z toho vybabrat a moc rád radou pomůžu těm, co neví, jak z něj ven. Honza ([email protected])

Kika2002

Ahoj Honziku,tvoj email neexistuje...pokúšala som naň písať

K.

psat nekomu odpověď na 4 roky starej příspěvek je celkem dost blbost

Petr

Mám problém s dýcháním kolikrát se mi špatně dýchá a nebo se vůbec nemohu nadechnout,prý mam stav úzkosti předepsali mi neurol ten beru 2krát denně 0,25 a nějaký antidepresiva cipralex ten mám brát půlku první 4 dny ráno a pak celej ráno ,už to beru asi 3dny ale nějak mi to zatím moc nepomáhá,máte s tím někdo skušenost?Napište mi svůj názor prosím na [email protected]ěkuju za každej názor

Jirka

Nebo co je silnejsi lexaurin?

ivette
2x

Zavislost je individualni vec. Muze se stat,ze po tom co tady ctete si i vsugerujete,ze prave vy jste na tom zavisly. Kdyby kazda situace sla vyresit silou vule nebyli by zadne leky. Muj pritel je silna osobnost a odepre si cokoliv. Nicmene po vselijakem hledani sam sebe,snaze zvladnout to bez leku a pouze s psychologem kratkodobe mu to pomohlo, pak vyhorel. Ta neustala snaha potlacovat deprese a pocity prazdnoty a uzkosti byla vysilujici tak,ze se pokusil o sebevrazdu. Dvakrat. Leky jsou chemie,co kdyz budu zavisly? Je to horsi nez nechat to zajit az k sebevrazde? NE! Zavisly muze byt clovek na vsem co mu dela dobre:ibalgin,kafe,trava,alkohol,jidlo,sex,...mame se toho vseho vzdat protoze co kdybychom se stali na tom zavisli?? Ne asi. Mas deprese uz dlouho,uzkosti, manicke stavy nebo pocit vyhoreni?promluv si o tom s nekym a kdyz ti predepise napr. Neurol tak ho ber!ten clovek/dr. s vi lip co dela nez ty a ma s tim zkusenosti. Nenech to zajit tak daleko jako muj pritel a nech si pomoct bez zbytecny paniky z toho se by se mohlo stat nebo taky nemuselo!

Jana

Ahojte mne predpísala doktorka neurol 0,25 kvoli tomu že mam isť lietadlom a bojim sa toho letu...a neviem sa rozhodnuť či si ho dať alebo nie lebo som počula že to je naprd liek..navykovy..a silny...poradte čo spraviť

Radek

Ahoj, užívám již 5 let mírná antidepresiva(moclobemid) na sociální fobii, ale jsou určité situace, které nemohu překonat ani s lékami. Teď musím například odprezentovat přednášku před publikem, ale kvůli panickému záchvatu jsem musel ze situace dvakrát utéci. Psychoterapeut mi doporučil na překonání této paniky před přednáškou užívat krátkodobě Neurol. Myslíte, že je to dobrý nápad a pomůže to? Děkuji za rady

Petr
1x

Mám zkušenosti s neurolem. Bral jsem ho 12 let a to dle vlastního uvážení při dávkování. Tak se domnívám, že zde mohu a mám i právo přispět k tomuto léku do diskuse. Jestli nejste opravdu tvrdého ražení, tak se ho do smrti, která s tímto lékem příjde rychleji (sebevražedné sklony nebo ho zkuste hned teď vyhodit a už nemít možnost si ho vzít) nezbavíte. Já to dokázal, ale rok jsem skoro nežil. Všem držím pěsti kdo s tím začnou bojoval a vyhrají život zpátky.

Misa

Ale neprehánajte, tiez som to brala istu dobu a pomohlo prip. lexaurin je podobny, nemala som ziadne zachvaty a nepriaz. ucinky po vysadeni, vzdy lepsie ako alkohol, ktory tiez ukludnuje.Teraz som si tiez predpisala jednu krabicku a je mi lepsie lebo som mala depky, predpise to inac aj obvodak.Ak su problemy horsie treba navstivit lekara psychiatra a konbinovat to napr. s tymto neurolom, kym nezaberu tie antidepresiva.

Jana

Ahojte,ja beriem neurol už od roku 2000 kedy som porazila rakovinu. Jedneho dna som si bola sadnúť s manželom v podniku,po zvládnutí onkologickeho ochorenia a tam to všetko začalo,začala som ho nevnímať,točenie,búšenie srdce atd..toto len začínam písať!! Neurol mi pomohol,ale chcem vam napísať len jedno-ja nežijem,len prežívam som doma,nemôžem sa pohnúť z domu,manžel a deti mi našťastie vo všetkom pomahajú,nakolko som si zažila ešte pred onko chorobou aj trapenie v detstve,neviem čomu pripisať tieto stršne stavy ktoré mam a bez NEUROLU už neidu zvladnúť,,lenže problem je v tom,že už som tak zoslabnuta že sa pridali žalúdočne problemy,črevne problemy,proste jedna katastrofa a prisaham vam vonku som nebola už hodne rokov-radu už nechcem od nikoho,dajako to dožijem,neviem sa však zbaviť neurolu to som tu chcela napisať,bez neho by som už vonala fijalky...nechcem vas negovať-možno moje katastrofalne stavy majú na svedomi problemy od útleho detstva,ked som bola týrana,psychiatričku som nenavštívila žiadnu,podla mna to nema vyznam..vam prajem aby ste sa vyzdraveli,ja som už rezignovala

Anny

Jsem též závislá na N, ale s vašimi problémy se tomu vůbec nedivím. 15let je dlouhá doba, tak hlavně užívejte všeho krásného v životě, co se jen dá, snad hodného manžela a skvělých dětí. Držím pěsti!

pepino

Dobrý den.Zajímalo by mě,když jsem si dal neurol 0,1 mg,tak po jaké době mohu řídi vozdlo.Děkuji moc za odpověd.

Honza
2x

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě vůbec někdo ?

Dáša
1x

Dobrý den,už nevím kudy dál,jsem pořád hrozně unavená přitom hodně spím min 15 hodin ,buší mi srdce,mám pocit že nemůžu dýchat všechno mě bolí ...ruce nohy jak gumový.... žádná chuť do života ,nic mě netěší .pořád jen smutek ,trápení ,úzkost,pláč..ztracim zajem úplně o vše a občas mám i výpadky paměti ....neustálý stres,moc nemluvím,stranim se lidí a už vůbec mi dělá problém všechno tohle někomu říct......přitom bych tak potřebovala pomoct a mit konečně klid na duši .....asi se budu muset odhodlat ,sebrat se a objednat na psychiatrii jiné východisko nevidím.....snad se odhodlám protože už to trvá dost dlouho .....budu ráda za každou radu ....pořád se to snažím zvladnout, ale už toho je na mě moc

Stanislav
3x

Dáše: jako kdybyste opsala z učebnice projevy těžké deprese. Objednejte se okamžitě k dobrému psychiatrovi. Budete ale čekat možná 3 měsíce. Tyto 3 měsíce si musíte pomoci sama. Nejprve požádejte svého praktického lékaře, aby Vám provedl rozbor krve a vyloučil možnost onemocnění ledvin, jater, rakoviny, poruchy krvetvorby. Nestojí-li za tím nějaká choroba, pak máte asi deprese. Já jsem měl stejný prožitek, ale byl v tom konkrétní problém, který jsem neměl možnost nijak vyřešit. Začal jsem se kvůli tomu učit anglicky několik hodin denně. Abych na takové věci nemusel myslet, tak jsem zakryl jednu polovinu učebnice a učil se fráze a slovíčka. Angličtina to přebila. Když už jsem jí měl plné zuby, začal jsem dělat něco jiného. A když se vrátily starosti, zase jsem začal zapomínat s angličtinou. Pokud se Vám chce spát, jděte spát. Pokud se Vám ale nepodaří usnout, vstaňte a přebijte své problémy činností. Najděte kamarádku-kamaráda a požádejte ji-jeho, aby Vás vyzpovídali a pokusili se určit, zda-li nemáte v životě nějaký problém a pokud ano, jestli není nějaká cesta, jak tento problém vyřešit vlastními silami. Troufnu si tvrdit, že deprese nepřišly jenom tak samy od sebe, máte nějaký problém. Ten problém musíte najít a popsat, jinak se nikam nehnete. Člověku téměř vždy pomůže, když se může někomu jinému svěřit a dočká se od toho druhého rady a zvláště účinné je, když člověk získá pocit, že problém může nějak kontrolovat. Já jsem se na svůj problém vykašlal a začal jsem ho ignorovat. Nemáte nějaký koníček? Určitě máte - zkuste si na zítřejší den naplánovat nějakou činnost, zkuste zajít do lesa a chodit tam tak dlouho, dokud nenarazíte na jedli ve výši Vaší postavy... Fandím Vám, držte se!

Ladislav

Určitě navštivte psychiatra a to co nejdříve. Sám se člověk nevyléčí. Jsou to hrozné pocity a musí se léčit :

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce