Inzerce

hemeroidy

Ahojky, už rok od porodu mě den co den trápí hemoroidy. Máte někdi podobnou zkušenost?

Inzerce
Odpovědi
Rosa

Nejjednoduší je lečba živou a mrtvou vodou.Rozprostřeme igelit na podložku, která po dosednutí vytvoří lavor. Na igelit dáme buničitou vatu, polijeme mrtvou vodou a sedneme asi na 10-15 min. Neutíráme, necháme zaschnout. Po zaschnutí 15-20 min. opakujeme s vodou živou.Po 15-20 min. b. vatu vymačkáme, polijeme - nenamáčíme.To opakujeme dle možnosti několikrát, vhodné při sledování televize.Jak získat ž+m vodu? Pište na jirkarosa@volny.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. května 2005, 01:32:21

Daniela

Ahoj, po porodu ( temer 4 roky) trpivam take hemoroidy, ale po nedavno prodelanem prujmu se me problemy zhorsily. (Krvaceni, bolesti atd..)Donutily mne dokonce k navsteve chirurga, ktery me poslal na vysetreni koloskopii.Dnes jsem si jej castecne vytrpela( pro bolest preruseno, pak, ze to nic neni)a lekar zkonstatoval, ze hemoroidy mam poradne, ale operaci nedoporucuje. Mam pry o konecnik dbati vice, nez o oblicej.To zn. sucho, teplo a zadna telova mydla, ci parfemovane pripravky.Asi je to vseobecne pravidlo.Navic devet z deseti zen, ktere znam ,maji po porodu tyto problemy. Myslim, ze pokud nekrvacite a v podstate Vas to pouze obtezuje, neni potreba se zneklidnovat.

7. června 2005, 19:25:18

Marta

Já měla hemoroid také po porodu ale časem se to úplně ztratilo. Bylo částečně důsledkem vytlačeného kousku konečníku a v nemocnici navíc člověk ještě chytne kdo ví co ... Na konečník jak píše Migan jedině přírodní mýdlo a ošetřovat pravidelně normálním krémem na opruzeniny pro děti (jako prevence při zácpě nebo naopak po větším průjmovém ataku). Je výborný Baby AVON nappy rash cream s oxidem zinečnatým. A hygienu za každou cenu nepodceňovat. Nepoužívat příliš barvené toaletní papíry.

16. března 2014, 21:31:56

Šárka R.

Já měla problémy s hemeroidy po druhém porodu. krvácení, svědění, bolesti...zkoušela jsem užívat čípky vhodné pro kojící maminky, ale moc mi nevyhovovaly. Nakonec jsem zkusila OK Balsam a po každé toaletě jsem se mazala. jsem ráda že už mám klid, není to opravdu nic příjemného... koupit se dá třeba zde: www.okg-fit.cz/dobrezdravi

9. května 2011, 11:48:40

Migan1 poděkování

Také mám hemoroidy. Mně pomáhá sprchovaní konečníku a jeho mytí mýdlovou vodou. Přičemž toaletní papír vůbec nepoužívám a každé ráno fine6

13. března 2014, 20:22:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.