Inzerce

deprese

Co mam delat, když mi nezabírají žádné medikamenty?

Inzerce
Odpovědi
RZ

Zkuste se obrátit na alternativní terapii. Deprese mají hluboké kořeny a je třeba se dostat ven z toho bludneho kruhu. Sama jsem to prekonala a nyní je mi bez jakýchkoli medikamentů, co do me psychiatři valili neskutečně lépe. Stále si ale díky jejich dlouhodobé "léčbě" čistím organismus, jelikož jsem v průběhu 3 let přibrala a zhubla 20 kg 3x. Nyní vím, že oni problém neřeší, pouze ho utlumí a zakopou ještě hlouběji. Doporučuji Kinezi, Bachovy esence, Harmonizační terapie, léčbu s Anděly či Tibetskou Medicínu. blizsi info a objednani: zahutova@yahoo.com

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2006, 21:31:59

Pavlína

Dobrý den pokud trpíte depresí tak bych vám poradila bylinný sirup.Já ho sama beru a moc mi pomoh, takže pokud byste ho chtěli zkusit tak piste na email fickertovavseznam.cz ráda vám pomohu.

13. dubna 2009, 14:45:48

Honza L

Zkusit světlo-léčbu. Nebo v létě chodit ven. Ale v zimě a v interiérech je to super.

25. listopadu 2009, 17:45:41

bětka21

melatonin mučenka

16. července 2016, 10:06:45

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 199 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • David (tonsilektomie) 20. června 2018, 00:19:32

ano ja som 5 dni po operacii ešte som si nezapalil je to otrava v bolestiach byť doma ked je… Diskutovat

• denny82468 (nadměrné pocení ve spánku) 19. června 2018, 00:28:19

Ahoj Vendulo, poradím z vlastních zkušeností vyzkoušet podpažní vložky - KeepItDry. Jedná… Diskutovat

• yanet (Lupénka - Psoriáza) 24. června 2018, 06:32:23

Ahojda ja rim taky trpela par let ....ale podarilo se mi ji dostat pod kontrolu!! Sice se ibcas… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.