Inzerce

deprese

Co mam delat, když mi nezabírají žádné medikamenty?

Inzerce
Odpovědi
RZ

Zkuste se obrátit na alternativní terapii. Deprese mají hluboké kořeny a je třeba se dostat ven z toho bludneho kruhu. Sama jsem to prekonala a nyní je mi bez jakýchkoli medikamentů, co do me psychiatři valili neskutečně lépe. Stále si ale díky jejich dlouhodobé "léčbě" čistím organismus, jelikož jsem v průběhu 3 let přibrala a zhubla 20 kg 3x. Nyní vím, že oni problém neřeší, pouze ho utlumí a zakopou ještě hlouběji. Doporučuji Kinezi, Bachovy esence, Harmonizační terapie, léčbu s Anděly či Tibetskou Medicínu. blizsi info a objednani: zahutova@yahoo.com

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2006, 21:31:59

Pavlína

Dobrý den pokud trpíte depresí tak bych vám poradila bylinný sirup.Já ho sama beru a moc mi pomoh, takže pokud byste ho chtěli zkusit tak piste na email fickertovavseznam.cz ráda vám pomohu.

13. dubna 2009, 14:45:48

Honza L

Zkusit světlo-léčbu. Nebo v létě chodit ven. Ale v zimě a v interiérech je to super.

25. listopadu 2009, 17:45:41

bětka21

melatonin mučenka

16. července 2016, 10:06:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.