Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

RADA NA AKNÉ

Ahoj holky, chtěla jsem Vám jen poradit a říct své skušenosti s akné.V pubertě jsem měla strašné problémy,akné mě trápilo cca 2 roky a bylo to strašně nepříjemné.Nic nepomáhalo,žádné krémy,masti apod...Nakonec jsem šla na vyšetření s hormony a byl mi nasazen Andocur v kombinaci s antikoncepcí DIANE 35.Výsledek naprosto úžasný.Teď už několik let beru Diane a pleť mám jako mimino.Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ,piště na mail,ráda Vám poradím a řeknu více skušeností s Diane 35.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Janča

Ahoj Katko, mohla bys mi prosím napsat o jaké vyšetření se konkrétně jednalo a zda ti ho dělali na gynekologii nebo? Děkuji Jana

Kristýna

Ahoj, mohla bys mi prosím napsat něco víc o Diane-35, kolik stojí, za jak dlouho se ti pleť zlepšila atd....moc díky za odpověd! Kristýna

Sona
1x

Ahojky,chtěla bych se zeptat kolik tyhle prášky stojí???

Lee

Na 3 měsíce stojí asi 600 kč.

monika

opravdu na 3 mesice ? ja myslela ze na mesic

Kristýna

Zapomněla jsem napsat mail.. :-)

Martina

ahoj,já jsem taky brala tuto antikoncepci a do pul roku trombosa,od té doby se plet nezlepšilaa bojuji stím stále a asi doživotně

Krbcová Lenka
1x

ahoj, nejsi jedina. Diane 35 jsem brala cca 4-5 mesicu a mela jsem take trombozu. chtela jsem se zbavit akne a ted si musim do smrti kazde rano delat bandaz a nez vubec prisli, co mi je. Skoncila jsem na infekci, zda nemam lymfskou boreliozu. mysleli si,ze simuluji, noha me strasne bolela. svemu tehdejsimu lekari jsem do karty nahlasila, ze matka trpi krecovymi zilami. na zadne vysetreni me neposlal a predepsal mi tuto antikoncepci, kterou jsem po nem chtela. ted uz vim, ze Diane 35 je dost silna antikoncepce, v te dobe jsem to nevedela (uz to bude 6 let) zdravi Lenka

Dara

Ahoj, také jsem užívala tuto antikoncepci a přibrala jsem na ní během půl roku 14 kg. Pleť se mi nezlepšila. Též se mi snížila chuť na sex. Takže rozhodně nedoporučuju! Měla bych pár otázek na dívku s trombósou. Kdyžtak se mi, prosim, ozvi na [email protected]. Dík

Niky

Ja take brala Diane 35.Plet byla v poradku.Brala jsem ji asi 3 roky.Predtim jsem brala jine druhy HAK.Zhruba 10 let.Po vysazeni DIANE jsem mela nekutecne problemy.Vubec jsem nemestruovala a plet se mi z horsila 0 100%.Teprve ted,temer po 2 letech jsem se dala dohromady.Proto opatrne s HAK, je to jen docasne reseni.

Lucie

Užívala jsem tuto antikoncepci 2 roky kvůli akné, po 3 měsících viditelné změny o 100%, pleť bez chyby!!! a to jsem měla těžké stadium akné (zánetlivé boule...), až na to, že jsem přibrala,nemluvím o pocitu nafouklosti celého těla(jak těhotná),dále křečové žíly...atd,hrůza,vysadila jsem ji a do půl roku bylo akné zpět!!! bojuji s ním a nemíním se k antikoncepci vrátit-měla jsem málem trombózu žil, osvědčená rada: střídmá strava,hodně tekutin,pít syrovátku-koupíte v lékárně a osvědčila se mi kosmetika Vichy řada Normaderm (vyšší cena, ale pomáhá mi) S pozdravem Lucie

kuku

chtela jsem se te zeptat jaky ze hormonalni vysetreni? co jsi pro to musela udelat kam zajit? take me trapi akne.. obcas j eto ok obcas vubec ne, navstevuju i kozniho lekaze mam od nej namychanou vodu a nejakou mast ale nejak je to porad stejne..

Silwen

Ahoj, sháním Diane 35, pokud byste některá měla nějaká nevyužitá plata a byla ochotná je prodat, ozvěte se na [email protected]

Maty

Jen bych vám chtěla říct, že po těhlech práškách je mi strašně špatně. Mam migrény apod. Dokonce jsem i omdlela.... Tyhle prášky jsou dokonce v Německu zakázaný....

Luci

Já mám s touto antikoncepcí dobré zkušenosti. Beru ji už 5 let. Dříve jsem měla velké problémy s akné a teď se mi objeví pupínek jen výjimečně. Jen mě před menstruací bolí často hlava (migrény máme v rodině), na váze jsem nepřibrala a celkově se cítím dobře.

Silva

Diane jsem po nekolika letech zacala znovu brat. Po vysazení se mi plet trochu zhorsila, ale dalo se to nejak dohromady. Ted mam kupodivu celkem problemy s pleti, mam hroznou chut k jidlu a zacala mi nejaka mykoza, nevim, jestli ty posledni dva body maji neco spolecneho s HAK. Dr. se se mnou po porodu vubec nebavila, jen se me zeptala, co jsem brala predtima jestli to bylo ok a napsala mi to, i kdyz jsem cekala, ze to spolu trochu proberem. Nejradeji bych presla na jinou HAK, ale vubec se v tom nevyznam... Ty krecove zily me desi, mame je v rodine taky...

Helča

Ahoj, Diane jsem brala 2 roky, pleť se mi zlepšila a žádný problémy jsem neměla, přibrala jsem to jo, ale to bylo tim, že jsem žrala a nehejbala jsem se. Teď je beru znova a jsem s nima spokojená. Trochu mi vadí cena, ale s přítelem jedem na půl tak se to dá

ana

Ahoj, začala jsem Diane 35 brát, beru ji teprve něco málo přes měsíc, pleť pořád stejná a po přečtení vašich komentářu jsem se úplně zděsila, že budu mít taky tu trombózu...teď vážně nevím, jestli to mám přestat užívat...

Sanseri

Ahoj taky me ty prispevky vydesily :-) mam ji prvni mesic a zatim mi je fajn

Lenka

Ahoj ja jsem jen chtela rict že mi to zatim sedi i cenově to není hrozné jsem spokojena zadne problemy nemam..zatim :-D

Lucik

ahojky teda holky ted jsteme docela vydesilli, ja mám diane-35 mesíc a musim říct že mi celkem vyhovuje ale obcas me strasne boli hklava pred tim nez to mam dostat..ale docela me vyděsilo to přibíraní a ta tromoza...

Lucie

Brala jsem Diane35 pět let a na moje problémy s akné to nemělo vůbec žádný vliv. Spíše se to postupně zhoršovalo. Zašla jsem na kožní (žiju v Itálii) a doktor málem spadl ze židle, když jsem mu řekla, že to beru už pět let. Prý se to nesmí. Je to kúra na několik měsíců, pokud nezabere, znamená to, že problém je jinde a ne v hormonech. Stejnou reakci měla moje nová gynekoložka a nakonec i gynekolog, který mě sledoval během těhotenství. Řekli mi, že tím, že mi to moje původní (česká) gynekoložka předepisovala tak dlouho, mi mohla zničit játra! Nakonec mé problémy s akné vyřešily antibiotika a vitamin A, a pár mastiček. Během asi 3 měsíců se mi pleť vyčistila. Než se pustíte do Diane35, ujistěte se, že vaše akné je opravdu hormonálního původu a dobře se informujte o tom, jak dlouho se smí užívat. Dokonce tu někdo píše, že v Německu je Diane35 zakázaná. Proč asi?

Elza
1x

Ahojky,Diane 35 jsem brala 6 let a před rokem jsem antikoncepci vysadila.Asi po čtyřech měsících po vysazení se mi hodně zhoršila plet a mám nepravidelnou menstruaci,ale na druhou stranu už netrpím migrénama jako před tím,když jsem prášky brala.Jsem ale neštastná z toho akné,poradte mi někdo prosím.....

Nofret

Tak já Diane beru už asi 8 let a musim říct, že na akné mi dost pomohla. Až teď v posledním roce přestala účinkovat a mam bradu samý pupínek a někdy se mi dělaj i takové ty bolestivé boule. Už jsem vyzkoušela kde co od antibiotik až po laser a pořád né a né se ho zbavit. Tak teď váhám jestli nemám Diane raději vysadit, bojim se že se osypu celá. Má některá z vás také takovou zkušenost, že po dlouhodobém užívání Diane už nezabírá ?

ellenka_

ahoj...chtěla bych se zeptat,co mám dělat,když se mi dělají pupínky?sice né moc,ale docela mě to štve a vadí!!můžeš mi napsat,co mám tak pouivat a co zabere aspon trochu?napiš na e-mail [email protected] děkují

Jana

Ahojky, po porodu uz 4 mesice kojim a objevilo se me akne po celym obliceji.Je mi 21 let a pouzivam Vichy kosmetiku.Nevíte co s tím? myslíte že a to má vliv kojení:?

Katka

Dobrý den mě je 15 let,trápí mě lesklá,mastná pleť,akné a jizvičky po akné,mám jich hodně malinkých,je to jak bodnutí jehlou...nevím co s tím hrozně mě to trápí.nevím co dál u kožní jsem byla a tam mi předepsala nějakou vodičku a mastičku,akorát se mi po tom pleť loupe,ze začátku mi zčervenala a pálila mě....opravdu si nevím rady myslíte že by mi pomohla antikoncepce?děkuju

Šári

Ahoj brala jsem antikoncepci Diane 35 několik let plet mám hezkou jak miminko žadný problem s akne.Nemela jsme sni zadný problem byla jsem sni spokojena.nyni ji už neberu pul roku a plet mám stale bez akne hezkou.je moc fajn.ale každymu vyhovuje neco jiného.

Pája

Ahoj Šari, ráda bych se zeptala, jestli jsi před tím, než jsi Diane začala brát měla problémy s akné. Já totiž měla akné docela brutální, ale Diane mi moc pomohla, takže beďar jsem neměla ani nepamatuju. Už jsou to 4 roky, co ji beru, tak jsem rozhodnutá vysadit, protože se dočítám jaké ja HA svinstvo... Jsem moc ráda, že jsem Tvůj příspěvek našla, protože podle toho co čtu většinou, tak se fakt děsím, jak se osypu až to vysadím... Díky, Pája

Katy

Scháním Diane35

sara

Ahoj diane beru asi tyden mam problemy z akne zadne masticky a tak uz mi nepomahaji, pomahaly opravdu jen na chvili a pak se to zase zhorsilo a uz me to hrozne stve nevim co si mam pocit je mi skoro 19 a vypadam jak pubertacka. Chtela sem se zeptat za jak dlouho se akne zlepsi jestli uz za mesic pujde videt rozdil? Děkuji

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

Monula

Ahojky, já brala Dianu 5 let, akné mi zmizelo, jenomže kvůli problémům s játry jsem ji musela vysadit a ted cca 4 roky beru jinou ant.a akné se mi vrátilo a žádná kosmetika mě zatím nepomohla....Nevíte o něčem??

hana

ahoj, začínám brát čtvrté balení diane 35,ale uvažuji že tohle bude poslední. za poslední měsíce sjem přibrala okolo sedmi kilo. šla jsem do ní s tím,že mi naprosto zmizí akné,které nebylo vůbec hrozné,pouze jsem chtěla mít pokoj úplně. S diane mám akné v týdnu nebrání ještě horší než kdy dřív. Jsem šíleně přecitlivělá, kvůli každé blbosti brečím a slzy v očích mám u všechno trochu smutného co vidím v televizi, ikdyž se mě to vlastně nijak netýká. Slyšela jsem dokonce, že po vysazení bývá forma akné o hodně horší než před tím. Pokud proto mohu poradit,říkám nejděte do ní a zkuste slabší prášky,které také určitě zaberou,ale snad takhle nezhuntují tělo:)

Ludmila

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

svatka

Koupila jsem dceři nějaké nové náplasti iraya na akne. Uvidím jak to bude fungovat. Cena byla docela v ok. Písnu postřehy....Je to na nějakém hydrogelovém základu. Dcera má i 2cm beďáry a docela jí to otravuje. Už jsem zkusila kde co..

svatka
1x

Můžu říct, že ty náplasti iraya na akné fungují! Dceři se ztratilo zarudnutí beďáru a akné se po tom zatahuje.

pleť

Dobrý den, doporučuji koloidní střibro :)

pleť

Dobrý den, můžu doporučit jenom koloidní stříbro :)

bětka21

určitě baobab

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce