Inzerce

aftozní stomatitida

Zdravím, mám skvělou zkušenost s olejíčkem z konopí. Trochu to pálí, ale funguje. Nevím ,jak by to snášelo dítě, ale já vyzkoušela kdeco a tohle mi pomohlo. Je to absolutně neškodné a k dostání v bylinkárnách, je to od firmy Cannabis.

Inzerce
Odpovědi
Petr3 poděkování

Zcela určitě se jedná o Canadent. Sám jej používám. Manželka má opary a já trpím na afty. Učinkuje a je to dobré. V lékárně mají s tímto přípravkem také dobré zkušenosti

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. července 2005, 12:13:10

Paavlinka

Cannadent používám taky a jsem s ním maximálně spokojená, hodně trpím na opary tak jsem na internetu hledala něco vhodného a díky vašemu komentáři jsem to našla. Děkuju. Fakt pomoc, namazala jsem, opar vyschl a za pár dní byl pryč.

26. srpna 2014, 09:44:41

Ivana1 poděkování

Olejíček jsme už vyzkoušeli s dcerou a opravdu pomáhá.Od oparů máme zatím klid.

12. března 2009, 09:40:15

viki2 poděkování

jste si jistá, že má aftózní stomatitidu??? Má dcera s touto "diagnózou" trpěla dlouhé roky, nic jí natrvalo nepomáhalo (genciána, B12 inj., ratan.tinktura, tee tree olej..., antivirotika infúzně) až se zjistilo, že má pemfigus vulgaris - puchýřkaté onemocnění sliznice v ústech a teď i na kůži rukou. Jedná se o autoimunitní onemocnění. To při relapsu vyžaduje imunodepresiva, kortikoidy a to nemalé dávky (vždy pobyt v nemocnici).

15. února 2010, 15:12:28

Petra1 poděkování

Dobrý článek o aftózní stomatitidě, kde jsou popsány příznaky,léčba i prevence jsem našla i tady:http://www.bizy-bee.com/holky/materstvi/220-aftozni-stomatitida-deti

7. listopadu 2011, 22:40:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Helena (Zánět žaludku) 20. listopadu 2017, 16:55:20

Chtěla bych se zeptat už 7 měsiců mám zanět žaludku.Beru na ten zánět… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

• Monica (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. listopadu 2017, 12:55:27

Dobrý den, co by vás zajímalo? Maxi kalz teď beru, mám po zlomenině... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.