Inzerce

Driclor

Používám Driclor 2 roky a jsem s ním velmi spokojená.Ráda bych věděla,jestli nemůžu onemocnět rakovinou,když násilně potlačuji přirozený proces-pocení tímto způsobem.

Inzerce
Odpovědi
lenka

Muzes onemocnet rakovinou. Ja jsem pouzivala driclor nekolik let (5let) pak jsem prestala protoze jsem si zasla k doktorce, aby mi ho napsala na predpis (v zahranici) a kdyz jsem ji rekla ze ho uz pouzivam 5 let odmitla mi ho napsat z duvodu ze je to nebezpecne ho pouzivat nastalo. Mel by se pouzivat docasne. Tak jsem vysadila na nekolik let a hledala neco jineho ale bohuzel mi nic nepomohlo jako driclor tak jsem se k nemu musela vratit. Nepouzivam ho tak casto(3x do mesice).

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. května 2005, 16:33:45

Eva

To jsi mě moc nepotěšila.Jsem bez něj úplně zoufalá,ale asi bych dala přednost zdraví před rakovinou.Přesto díky.

13. května 2005, 19:02:43

Petr

To je blbost, skodlivost pripravku s chloridem hlinitym nebyla prokazana. Je to stejne jako s udajnou skodlivosti mobilu atd. Nekdo to jednou rozhlasil a ted se to siri jako poplasna zprava..

13. května 2005, 09:41:48

houbatec

Onemocnět rakovinou? Zatím jsem nenašel jediný přesvědčivý důkaz, který by dával rakovinu do souvislosti se sloučeninami hliníku. Kromě toho se přez zdravou pokožku nevstřebává.

18. června 2005, 14:17:23

EVA

tak proc se Driclor ma pouzvat "POUZE DOCASNE",nemel by se pouzivat dlouhou dobu,takze asi neskodny pripravek to nebude.

27. června 2005, 19:58:23

Tomáš

Co si myslíte že se děje v kůži, když zamezíte pocení? Jsou i přírodní metody (šalvěj, máta) které zabraňují nadměrnému pocení.

11. února 2008, 20:07:14

liteon

Ha ha ha, nevis ci mluvis, na ME poceni by to nestacilo ani nahodou.

7. května 2008, 16:28:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.