Inzerce

Driclor

Používám Driclor 2 roky a jsem s ním velmi spokojená.Ráda bych věděla,jestli nemůžu onemocnět rakovinou,když násilně potlačuji přirozený proces-pocení tímto způsobem.

Inzerce
Odpovědi
lenka

Muzes onemocnet rakovinou. Ja jsem pouzivala driclor nekolik let (5let) pak jsem prestala protoze jsem si zasla k doktorce, aby mi ho napsala na predpis (v zahranici) a kdyz jsem ji rekla ze ho uz pouzivam 5 let odmitla mi ho napsat z duvodu ze je to nebezpecne ho pouzivat nastalo. Mel by se pouzivat docasne. Tak jsem vysadila na nekolik let a hledala neco jineho ale bohuzel mi nic nepomohlo jako driclor tak jsem se k nemu musela vratit. Nepouzivam ho tak casto(3x do mesice).

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. května 2005, 16:33:45

Eva

To jsi mě moc nepotěšila.Jsem bez něj úplně zoufalá,ale asi bych dala přednost zdraví před rakovinou.Přesto díky.

13. května 2005, 19:02:43

Petr

To je blbost, skodlivost pripravku s chloridem hlinitym nebyla prokazana. Je to stejne jako s udajnou skodlivosti mobilu atd. Nekdo to jednou rozhlasil a ted se to siri jako poplasna zprava..

13. května 2005, 09:41:48

houbatec

Onemocnět rakovinou? Zatím jsem nenašel jediný přesvědčivý důkaz, který by dával rakovinu do souvislosti se sloučeninami hliníku. Kromě toho se přez zdravou pokožku nevstřebává.

18. června 2005, 14:17:23

EVA

tak proc se Driclor ma pouzvat "POUZE DOCASNE",nemel by se pouzivat dlouhou dobu,takze asi neskodny pripravek to nebude.

27. června 2005, 19:58:23

Tomáš

Co si myslíte že se děje v kůži, když zamezíte pocení? Jsou i přírodní metody (šalvěj, máta) které zabraňují nadměrnému pocení.

11. února 2008, 20:07:14

liteon

Ha ha ha, nevis ci mluvis, na ME poceni by to nestacilo ani nahodou.

7. května 2008, 16:28:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • zuzkaa (Operace hemoroidů) 23. dubna 2017, 19:32:14

Gábo přesně tak,jak jste psala, peklo na zemi. Jsem po operaci asi rok a kousek, už to… Diskutovat

• janek (Elektronická cigareta: hrozba nebo spása pro kuřáky) 21. dubna 2017, 10:47:08

Tak to jsi tak 1 z 1000 :) né každému sedne vše tělo si dokáže vybírat samo .) jak se… Diskutovat

• Zuzana (Onychomykóza, rákosový nehet) 26. dubna 2017, 17:58:40

Laser? co to obnáší? a za jak dlouho se nehty vrati do puvodniho tvaru? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.