Inzerce

Zlomená klíční kost

Dobrý den, můj přítel si před 3 měsíci zlomil klíční kost při pádu na kole. Doktoři nevěděli přesně co s tím, protože to měl opravdu ošklivé. Někteří říkali operovat, druzí zase nechat to být. Ted mi přítel ukazoval nejnovější rentgen a je to opravdu otřesné. Kosti jsou od sebe ve vzdálenosti asi 1,5 cm koncema se překrývají nad sebou, ale nedotýkají se, je tam právě mezera 1,5 cm. Přítel už rukou dokáže hybat, ne samožřejmě úplně. Jedna z kostí mu úplně trčí ven... Stále neví, zda jít na operaci či ne. Neznáte prosím někoho, kdo by mi mohl poradit. Zaslala bych snímek rentgenu, zda by mi mohl na to říct nějaký odborník názor. Jsme opravdu bezradní.... Moc Vám děkuji, Hanka:-) P.S. Všem přeju...hlavně zdraví!!!

Inzerce
Odpovědi
Libor

Dobrý den,já jsem v srpnu 08 spadl ze žebříku z nohama ve výšce 1 m a zlomil sem si pravou kliční kost na 4x.K tomu jsem měl 2 zlomeniny na hlavě,otok na mozku,otřes atd.Zaplaťpánbu,že mně kolegové z práce vytáhli jazyk a zavolali vrtulník,který mě odvezl do Olomouce na traumačku.No po 2. sem se narodil,hlava se mi dala do pořádku sama bez nějakých chir.zákroků a kliční kost mi operací sešroubovali železem a 7 šroubky.Rehabka byla v pohodě,zhruba po 3 měsících sem začal zase cvičit ve fitku a teď v únoru jdu to želízko vytáhnout.Zoperoval mě Mudr.Freivald a je to zatím super.Jsem zvědav na změny po vytažení,doufám že to bude jak teď,jelikož žádné omezení při cvičení i s tím železem nepociťuji.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. ledna 2010, 22:38:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.