Inzerce

Reaktivni screening

Dobry den, sice sem podobny dotaz nasel uz z kvetna tohoto roku, ale pro aktualizaci to neskodi zopakovat. Pred dvema mesici jsem mel problem s "reaktivitou" krve. Po 7mi odberech me to take prekvapilo, ale rikam si, nevadi, retesty apod. snad existuji a tady jsem TVRDE narazil. Podle zakona me DOZIVOTNE vyrazuji z registru darcu krve (??). Pan psal, ze ho vyradili "pouze" na 2 roky za podobnou vec. Jak je to tedy? diky za info

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 13:04:53

Tak tohle je teda paráda.. Velice děkuji za váš komentář. Je pro mě velmi důležitý,… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2018, 12:33:21

Nevím moone, ale když už tolik let potřebuješ AD i neurol, bylo dobré mít 4 dítě? Já… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 20:11:55

Dobrý večer Lenko, To je dobře, že se připravujete. Určitě bych vám doporučila půjčit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.