Inzerce

Pomóóóc

Jedná se o 56letou paní, která zhruba 2 roky trpí bércovým vředem o velikosti dlaně s četnými ostrůvkami plísně. Léčba a doporučení lékařů jsou beznadějná, bércový vřed se stále zvětšuje. Momentálně používá desinfekčí roztok Persteril. V průběhu dvou let vyzkoušela mnoho medikamentů(černé čtverečky Acatex, mastná mřížka Bactigras), různé rozkoky(Octenisept), ale pořád nic. Moc prosím o pomoc a radu. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
marek

ahoj pomohu vam 603326949

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2005, 01:49:30

marek

jsem konzultant pro lecbu a hojeni ran.chci vam pomoci. marek 603326949

8. června 2005, 01:51:50

Patrik Bauer1 poděkování

Dobrý den, při používání acatexu je důležité přerušit ostatní aplikace a dodržovat postup užití, které je podrobně napsáno na www.acatex .info. prostředek je plně hrazen vzp. Po cca 50-ti dnech máte po problému. S přáním hezkého dne Patrik Bauer

12. září 2005, 10:00:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 55 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Luboš (Diabetická neuropatie ) 14. srpna 2017, 14:14:10

Musím uznat ,že na tom něco je.I mne to pomáhá. Zejména v noci ,kdy mohu spát ,jako… Diskutovat

• Kateřina (Je to nádor?) 18. srpna 2017, 13:05:32

Dobrý den, jednou asi tak ve čtvrté třídě jsem se dva dny v kuse se cítila jako ve snu… Diskutovat

• monika (krcni pater) 17. srpna 2017, 13:21:46

zdravím, může mi někdo pomoci, už půl roku se mi motá hlava, když chodím a jednou za… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.