Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Výduť břišní aorty

Onemocnění postihuje ve věku nad 60 let až 7 lidí ze sta, častěji muže. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Barbora
4x

Tato "nemoc" je velice hrozná... můj tatínek na ni umřel... nebylo mu ani 46 let...:'( Nezpozoroval nikdy nic... do posledního dne byl velká kupa smíchu......:'( Jednoho dne odjel do práce a už nepřijel....:'( naštěstí stačil dojet do nemocnice a dostat utlumující léky,aby ho to nebolelo....Umřel po 8 hodinách v nemocnici.. zítra to budou tři týdny co už tatínek není mezi námi....Nejhorší je,že se s tím prý už nic nedalo dělat...:'(

Dobrý den Je mi líto vašeho tatínka, chápu jaké to je.Reaguji na vaše psaní neboť, nevím co máme dělat.Před 3měsíci tatínkovi náhodně zjistili břišní aortu v šíři 77mm. doktoři jen a jen čekají dnes byl v cévní poradně a zase ho odložili na měsíc. bojím se že to praskne a doktoři nám ani nic neřekli jestli je vhodná operace nebo ne.Jsou to hrozné muka, kdykoli může zemřít.Zkusila jsem volat i do jiné nemocnice, tam nás odmítli.Takže v po.zkusím další asi Prahu ach jo nemůžu to nechat být akorát bych si to vyčítala kdyby se něco stalo, ale nevím jaké hrozí nebezpečí při operaci

aurelia
2x

Dobry den Ja mam taky vydute na brisni aortu a operovali i srdecni aortu a chlopen dali mi bypas ted mi to boli strasne a rada bych se objednala do Prahy ale nevim jak..uz se mi to rozsiruje vice ty vydute..muze mi nekdo poradit co a kam se objednat na tyhle veci.Po operaci brisni aorty mi boli bricho uz 8mesicu pooperaci stengratftu..bricho trvrde a prava strana je necitliva..rikam doktorum ale jakoby neslyseli...mam pry cekat az 19.12.2018 na CT AG..diky

Petra

Včera tomu byli 3 měsíce, co mi zemřel můj milovaný dědeček. S jeho smrtí se nemohu smířit dodnes a neustále mě napadají myšlenky, zda opravdu nemohl být zachráněn. Bylo to u něj rychlé, ráno šel k vrátkům a najednou padl k zemi. Stačil si ještě přivolat pomoc, záchranná služba ho převezla do Hradce Králové, kde žil ještě více jak 12 hod. Zajímalo by mne, proč nebyl operován, proč lékaři tvrdili, že kdyby zvládl operaci srdce, že by byl dementní atd...Stalo se to přesně 9 dní po oslavě jeho 80. narozenin, byl snad pro lékaře moc velikým rizikem jeho věk a nebo to už zkrátka nemělo smysl z toho hlediska, že už byl starý a stejně tu už dlouho nebude (dokáži si i takto představit myšlení lékařů)...mé PROČ, mě už asi bude strašit do konce života, ale věřím tomu, že býval by tady s námi mohl ještě být a mohl si se svým elánem, který měl až do svého osudného dne, užít každičký den se svým dvouletým vnukem, kterého neměl ani možnost poznat...Bohužel, ani můj syn nikdy nepochopí o jakého člověka jsme v životě přišli :,(((

Adéla

Dobrý den,dnes to jsou dva tydny co umřel muj dědeček právě na tuto nemoc bylo mu 76 let take mne trapi myslenka jestli se nealo ještě neco dělat byl plny zivota a najednou tyden po babicine smrti odesel i on ve tri rano sel na toaletu a v sest rano vydechl naposled pred mými detmi se kterými mel jed za námi nemohu se s tim vyrovnat byl to vic nez dědeček je mi smutno neni dne kdybych na nej nepomyslela.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce