Inzerce

chlamidie

Kdyz byla nakazena partnerka chlam.infekci behem tehotenstvi,muze mit narozene dite take v krvy nakazu?Ted je dceri skoro 5let-ma casto teploty bez priznaku,na krvy a moci byla a vse o.k-je nutny krevni odber na chlam.DEKUJI .

Inzerce
Odpovědi
Kočka1 poděkování

Chlamydie trachomatis jsou při porodu přenosné na dítě.Jsou 4 druhy chlamydií,některé se přenáší vzduchm některé kontaktem a některé v bazénech.Testy se dělají na imunologii z krve.Pročíst servr chlamydie.info

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. května 2007, 14:06:42

Jana

Ahoj objevili jsem přírodní léčbu na chlamydie,neustále mi tady někdo maže příspěvek.Užívat půl roku tinkturu s penízovky sametonohé a lichořeřišnice.Pít čaj lapacho a ostropestřec kvůli detoxikaci.Po léčbě užívat půl roku bifidus acidobpylus laktobacilus na osazení střeva zdravými bakteriemi.Prodávají se v kombinaci se všemi střevními bakteriemi.

15. srpna 2007, 16:27:22

Renata1 poděkování

Jano, děvče vzpamatuj se !!! Kdyby fungovala nějaká přírodní léčba na chlamydie, tak by těch nemocných nebylo tolik... Na chlamydie je bohužel každá přírodní medicína krátká... i rozumný léčitel ti to řekne, že na to nestačí... pak se nediv, že ti mažou ty tvoje příspěvky... když píšeš takové bludy... Ty jsi snad měla chlamydie a už je v testech nemáš ani v IGg ???!!! Nechala sis dělat ty testy opakovaně??? a stále jsou zcela negativní??? Protože i testy nejsou zcela směrodatné!!! Ale to ty jaksi nevíš... Podívejte se na chlamydie.info , jsou tam desítky pacientů s chlamydiemi, vyzkoušeli vše možné i nemožné, včetně přírodních produktů, bylinek a léčitelů a stejně všechno na prd !!!

8. července 2008, 01:00:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pája (Afty – léčba) 28. listopadu 2016, 08:32:27

Na afty jedině Larypront. Cucám je den dva a aft mizí. Pastilky nepálí jako většina mastí,… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 22:55:04

Dobrý večer ja jsem prošel všelijakyma vyšetření a nic mám to od te doby co jsem měl… Diskutovat

• Jeanettka (periorální dermatitida) 27. listopadu 2016, 16:40:48

Jedno jedine pomaha. Nulova terapie,vydrzet az pul roku nedavat na sebe nic,jen se omyvat… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.