Inzerce

Vystrcte zadek

Prisla jsem na vysetreni konecniku. Jako mlada holka stydliva,ale mamka byla nekompromisni pujdes- jde o tve zdravi. Nezminila se vsak ,ze nekdy jde i o jine pocity. Prisla jsem do ordinace v ktere byli 3 medici a jeden doktor ktery mi nerekl ani dobry den ,ale naridil kleknete si na ten stul a vystrcte zadek !!!!! Pak mi tam pri spoluucasti tech mediku strcil prst a mel u toho odborne reci kterym jsem nerozumela ,kdyz dokonal dilo me dusevni zkazy a ja cervena jako rajce slezla ze stolu ,napsal bez reci recept na cipky a poslal me bez jakehokoli vysvetleni co mi je domu. Nyni mam ODPOR k jakemukoli doktoru a mozna z toho zazitku jsem zrala na psychiatrii a pak at mi nekdo rika a pravech pacienta !!!!!!!!!!!!!!!!!

Inzerce
Odpovědi
Jirka1 poděkování

Tak ja byl v 16 taky na vysetreni, bylo to kvuli slepaku. To jsem taky nevedel ze se pritom vysetruje konecnikem. Mel jsem bolest bricha a lekar me poslal na chirurgii ze je to mozna slepak. V ordinaci se mnou lekar promluvil, byl tam jenom on a sestra. Pak mi rekl, ze se na to podiva, ze me musi prohmatat a vysetrit pres konecnik. Ale protoze mi neni 18 let, musi u toho byt rodice, kvuli moji odpovednosti za me. Tak pozval mamku do ordinace, nechal me v kabine svleknout od pasu dolu donaha, lehnout na stul a zacal mi prohmatavat bricho. Kdyz mi pred mamou strcil prst do zadku, strasne jsem se stydel, blo to takovy ponizeni na ktery do smrti nezapomenu. Stydel jsem se tak ze jsem ani neodpovidal kdyz se ptal. I kdyz jinak mi nijak nenadaval a mluvil se mnou v klidu, tohle mi fakt strasne vadilo. Mama mi doma rekla ze jsem byl cervenej az za usima. Tak nekteri doktori jsou vakt divny.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2005, 22:18:18

Petr1 poděkování

oni někteří doktoři znají lékařskou etiku jen podle názvu

15. února 2008, 18:39:55

alenka

ahoj nevim jak bych to vysvetlila ale neco mi kouka ze zadku takovej jakoby plisek fakt nevim co to je muzete mi poardit?dekuju moc mam docela strach =(

7. května 2008, 16:03:44

jeník

a nerozpadl se ti tam vibrátor, Alenko?

10. listopadu 2012, 17:43:11

Jiří K.

To je velmi podivné, o aroganci a nevychovanosti v našem zdravotnictvi si iluze nedělám, protože jsem studoval medicínu. Ovšem z hlediska práva se jakýkoliv lékař musí zeptat zdali při vyšetření souhlasí s účasti mediků. Navíc je jeho poviností říci pacientovi nebo jeho zákonému zástupci o jaké vyšetření se jedná a jakým způsobem bude probíhat.

22. prosince 2009, 23:07:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.