Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Defobin

Na začátku roku jsem začal brát Defobin,protože jsem měl nějaké deprese,v noci jsem se probudil s pocitem strachu ,tepla po celém těle a bušení srdce,Defobin mi nepomohl,bylo to ještě horší,měl jsem zhoršené a zkreslené vidění,bez smyslu fantazie,na to co jsem viděl,prázdno a bez nálady,tak jsem myslel že z toho zešílím,nic mě nebavilo,tak jsem ho přestal brát,malinko se to zlepšilo,ale nebylo to pořád ono,tak mi dr.nabídla Serlift,strašný driak,po půlce jsem nemohl spát,po celém asi 5 dní jsem nezamhouřil oka,s pocitem nervozity po celém těle a neklidu,nakonec mi doktorka nabídla nový lék Asentra,beru ho už týden a mohu říct,že se můj stav podstatně zlepšil,sice mám sníženou chuť k jídlu,sexualitu taky,nemůžu dosáhnout orgasmu,ale to během léčby ustoupí,tak jsem zvědav.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
xxx
1x

Ahoj. Pokud tvá sexuální indispozice nezmizla, požádej svého lékaře o ESPRITAL- jde o modernější antidepresivum které sexuální potíže navíc léčí..:o))

Dona1
1x

Mě Defobin skutečně pomáhal. Bohužel teď ho nemohu nikde sehnat. Prý se přestal vyrábět. Místo něho mi lékař doporučil Elenium,prý je to úplně stejný lék. Po něm mi je špatně. Nevím jaké řešení pro mě. Připadám si jako pokusný králík.

Elli
2x

Ahoj ja jsem defobin dostala na předpis asi před 4 měsícema.....ovšem mám pocit, že to se mnou vubec nic nedělá, dokonce jsem měla podzření, že je to spíš takové placebo....vubec nic ti se mou nedělá,a z toho mam ete vetší depky....

Jiří
2x

Divím se lidem, kterým defobin škodí. Elenium či defobin je totéž, již v ČR není a zatím se moc neví, čím bude nahrazen.Mně vždy pomohl jednak proti občasným nočním můrám, jednak proti klaustrofobii. Když nemohu spát pro mnoho denních prožitků a následného těžkého dne,kdy se myšlenky točí hlavou, defobin mě vždy zbaví těchto starostí a usnu /ještě s meduňkou, která sama by nestačila/. PROSÍM VÝROBCE, LÉKAŘE NEBO PACIENTA, ABY ŘEKLI, CO BUDE DÁL. jIŘÍ

Myslím, že každé tělo reaguje jinak, já se vždy bojím nového léku. Mně osobně nejvíc pomáhá lexaurin l,5 a musím vzít 2. Když mi napsali trojku, je taková růžová, už je tam něco přidáno, po čem mi nebylo dobře. Je to zajímavé, ale zřejmě citlivější človk má gtyto problémy.Náhradu jsem nenašla. Jsem už stará, bez prášku nespím a pomáhám si jak to jde, Stilnof beru po půlkách, spím s ním 3 hodiny. Bohužel Rohypnol byl lepší, rychle jsem usnula, Stilnox mi někdy ani nezabere. Kvůli narkomanům prý přestal být vyráběn, a pak říkají, že škodí, ale co nám neškodí? Oni o nás, myslím, takovou starost nemají. Jde jen o kšeft. Zlaté byly léky jako neuralgen, sedolor, vítkova směs, léky s chininem, bohužel, modernizace myslím ubližuje, zvlášť těm, co to pomáhalo. Zdravím vbšechny, přeju dobrý rok.

jan
1x

Pozor na to... Defobin je po čase silně návikový...

doktor
3x

Rohypnol stáhli taky kvuli narkomanum jako jste vy. Lide ho totiz brali na spani a stali se zavislymi. Zejmena lide, kteri sve zivotni problemi radi resi tabletou (ne vy) pak muzou brat Lexauriny, Neuroly, Xanaxy a pod na kila. Ale to nejsou leky, ktere resi problem. Jen utlumuji priznaky, asi jako analgetika. Pozor na to. Po vysazeni se pak muzou objevit velmi nerijemne abstinencni priznaky.

Honza

Nejtrapnější koment tady.. rohypnol se přestal vyrábět, protoze jeho rizika jsou mnohem vyšší než benefity. A závislost na BZD je tak rozšířená, bohužel, že jste slovem feťák urazil velkou část nevinné populace. Rohypnol chybí? Že by pokejhana husa?

Ladka
1x

Na zklidnění jsem užívala Defobin, který mě vyhovoval i z toho důvodu, že se mohl užívat i přesto, že mám glaukom. V lékárně mi nabídli , že mi objednají Elenium, ale na internetu jsem se dočetla,že se nesmí užívat v případě glaukomu. Zajímalo by mě,proč se Defobin vyřadil, když není rovnocenná náhrada...

johana

Taky jsem byla roky zvyklá na defobin.Vyhovoval mi a pomohl.Trpím panickou poruchou. Nyní taky nikde u nás v Ostravě není.Taky mi nabídli Elenium,jenže jsou v něm přidaná éčka,zelené barvivo a já mám probléu užít nový lék ,který neznám. Takže nevím jak budu fungovat.

Pavla
1x

Defobin užívám jen občas, když vím, že bych špatně spala, před náročným dnem. Napsal mi ho neurolog v září 2007 a u nás v Havířovské nemocnici mi ho dali na předpis, takže k dostání je.

johana
3x

Chtěla bych poděkovat Pavle, hned po přečtení příspěvku jsem zavolala do Havířovské lékárny a vyzvedla jsem si Defobin,ještě tentýž den mi končilrecept.Takže budu ho šetřit abych mohla být v pohodě.Ovšem co bude pak to nevím.

Jan

Dobře učínkující lék nejen na psychiku. Někoho tlumí, mě nikoliv. Beru zřídka k vůli účinku jakoby posílení i fysicky, což je na závadu kdy přestane účinkovat.

Tomáš

Tvl.. Radsi na dva tydny vysaďte všechny prasky a pak si dejte Jointa a budete vyklidnení až až, bez nějakých chemickych sra#ek

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce