Inzerce

Zavislost

Zavislost- On nema zavislost,ale ma i kdyz se Vam to bude zdat blaznive poruchu psychickou. Neni " blazen " ma jen poruchu a potrebuje jit k psychologovi. Muze to mit problem z detstvi ci z nejakeho prozitku a tato cinnost ho stimuluje. Ted jde jen o to presvedcit ho ,aby se nechal vysetrit coz bude zrejme tezke.Drzim palce Alena

Inzerce
Odpovědi
marci

já si teda myslim jako že závislost je jedna z negativních lidskejch vlastností myslete si o tom co chcete ale je to prostě můj názor. Si třeba vemte nákou závislost na uklízení a tak.........

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. února 2007, 16:01:09

Ferdinand

Dobry den, opravdu Vas kamarad denne ochutnava a zvyka sadru? Proc to dela? To mi prijde nesmirne zajimave? Muzete napsat, jak se to za ten rok zmenilo? Stale to jeste dela? Opravdu kazdy den? Ferda Fórum: Závislost Můj kamarád trpí závislostí a dovolil si to svěřit jenom mě. Uvěřil jsem mu až tehdy,když jsem to viděl na vlastní oči - je závislý na sádrokartonu!Sám jsem viděl,jak rozkousává tu bílou hmotu a poté jí vyplivne(nepoliká to tedy).Dělá to tak už 5 let a to alespoň jednou denně!Můžete mi někdo dát radu,jak se s tím dá přestat??Já ten problém řešit nedokážu a budu rád za každou radu,jak přestat se závislostí...vše,co jsem napsal,je bohužel pravda.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. ledna 2009, 22:04:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 56 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Illa (Cirhóza jater) 25. dubna 2017, 10:32:49

Legalon je dobrý lék... Diskutovat

• Mika (Projímadle) 24. dubna 2017, 22:12:52

To je moc pěkně napsané, tak šetrně :D Diskutovat

• Petra (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:37:02

Ahoj chci se zeptat mám hodně jemné vlasy a moc jich taky nemám,potřebovala bych nějakou… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.