Inzerce

léky na psychiku

Beru Lexoše 10 let.Vždy jsem ho někak sehnala a držela to pod konrolou.Teď jsem bez práce a je to mnohem horší.Dr. mi dala ještě Aurorix,abych si prý víc věřila a já vím,že je to ještě horší a nikomu to nemohu říct,pomozte,kdo to znáte!

Inzerce
Odpovědi
Soukopová Světlana1 poděkování

Už 10 let jsem na Lexošu.Vždy jsem ho nějak sehnala.Teď jsem bez práce a dr.mi dala ještě Aurorix,prý abych si víc věřila,ale já cítím,že je to ještě horší!Nemohu to nikomu říct.Pomozte,prosím kdo víte o čem mluvím!

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2005, 21:39:41

isa

Jsem v podobne situaci, hledam pomoc, nemohu odvyknout, mam strach z tehotenstvi.

2. prosince 2005, 13:06:07

Brigita Gašparová1 poděkování

Dobrý den, obávám se, že psychofarmaka zatlačují vnitřní úzkosti, fobie, strachy i tzv. bludy hlouběji do těla i do psychiky, mohou mít krátkodobou úlevu , ale problém jako takový se neřeší. Při jakékoli další psychické zátěži , třeba např. ve formě ztráty zaměstnání, autonehody, rozchodu, hádek, neúspěšných zkoušek apod. opět vyleze napovrch, i když zřejmě mírně pozměněný. V této souvislosti vřele doporučuji homeopatika ( ve vodním roztoku působí zejména na psychiku, emoce a pak i na fyzično) a regresní terapii. To je komplexní způsob, který řeší potíže v souvislostech a kontextu toho, v čem žijete, tato léčba Vám pomáhá najít to, kdo jste, proč se děje, co se děje a jak to změnit v lepší kvalitu života. Přejete-li si, můžete volat na 605 560 909, více na www.webareal.cz/homeo-regrese

21. prosince 2008, 15:24:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

• olina (frontin) 28. listopadu 2016, 12:56:43

Tady musim uplne souhlasit z pani janou mam neco podobneho Diskutovat

• Niky (boule na zadku) 28. listopadu 2016, 21:23:35

Tak spis uvidim co bude dal...to to muze zakhle treba zustat a nic se nedit ? Nevo je pravidlo, ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.